В гостях у ІНГО

тренінг, що рятує життя
TAS life team
TAS life team 07.09.2018

З найбільшим в Україні медичним центром – “ІНГО” наша компанія товаришує вже давно. Бо завжди приємно спілкуватись та працювати із професіоналами та фанатами своєї справи! Цього тижня “ІНГО” запросив нас в гості на екскурсію та корисний тренінг з невідкладних станів в один з двох своїх центрів, що розташований на Великій Васильківській, 54-Б.

Команда від “ТАС life” зібралась хоч і невелика, проте активна й небайдужа – нам було дууууже цікаво! 


Перш за все, хочемо від щирого серця подякувати нашому чудовому екскурсоводу Олені Самсоненко, що провела нас усіма шістьма поверхами центру, детально розповідаючи про усі лікувально-діагностичні підрозділи.

Спочатку приємно вразив стильний та яскравий інтер’єр, особливо незвичний для тих, хто виріс за часи радянських поліклінік… ))

Потім відмічаєш, що вся система центру продумана до найменшої дрібниці і найголовніший пріорітет – це клієнт та його комфорт і безпека.
Наприклад, дитяче відділення та відділення травматології знаходяться на першому поверсі. Над кабінетами – інтерактивні табло із номером кабінету, ім’ям та спеціальністю лікаря та статусом прийому. Усі дані клієнтів занесені в єдину електронну базу – відмічається навіть мить, коли клієнт заходить до кабінету лікаря. Ліфт приємним жіночим голосом оголошує номер поверху для тих, хто має проблеми із зором. Про ліфт та санвузли для осіб з обмеженими фізичними можливостями вже й не кажемо!

В кожному кабінеті є спеціальні дезинфікуючі прилади, що можуть працювати і в присутності доктора з пацієнтом. Взагалі, питанню дезинфекції приділяється дуже велика увага: всюди, де це можливо, встановлено автоматичні дезинфектори медичних приладів, щоб виключити людський фактор. На фото нижче цей диво-прилад знаходиться зверху над картиною. А таємнича помаранчева кабіна не пропускає звуки та допомагає визначити проблеми зі слухом.

Також в центрі є власна лабораторія

А ще хочемо окремо показати дитяче відділення… Суцільне мімімі ))))

Трохи поспілкувались ми (щоб не відволікати від роботи) і з лікарями “ІНГО“, від яких отримали лише позитивні враження, а з кабінету рентгенолога виходити не хотілося взагалі, настільки цікаво, із захопленням та з картинками )) розповідала нам Ольга Миколаївна про різні медичні випадки у власній практиці!

Невеличке відео з кабінету офтальмології

Екскурсія медичним центром "ІНГО"

А потім, після екскурсії, на нас чекав Павло Крижановський із тренінгом про надання невідкладної допомоги.

Що робити, якщо незнайома людина знепритомніла на вулиці? А якщо дитина вдавилася іграшкою? Як правильно робити непрямий масаж серця? Теперь ми все це знаємо!
І трошки інсайду в стилі Уляни Супрун 🙂 – за останнім медичним протоколом робити штучне дихання не потрібно!

Окрім теорії в нас були і практичні заняття на манекенах. Пропонуємо подивитись це на власні очі

Тренінг з невідкладної допомоги у медичному центрі "ІНГО"

Як бачите, було не лише пізнавально, а й весело ))

Ще раз дякуємо персоналу медичного центру “ІНГО” за приділений час, цікаву екскурсію та за корисний тренінг.  Віримо, що у майбутньому в кожному місті нашої держави з’являться поліклініки та лікарні із такими само високими стандартами та любов’ю до людей і своєї справи!

Доречі, нагадаємо, що до кінця вересня в “ІНГО” триває акція – комплексне обстеження організму зі знижкою у 30%
Лайт чек-ап для жінок
Лайт чек-ап для чоловіків

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –  t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook –  facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет