Третього грудня, вже восьмий рік поспіль проходив всеукраїнський день добрих справ “Щедрий вівторок”.
Вже вдруге компанія “ ” долучилася до цього благодійного заходу, перетворивши кафетерій в офісі на Шота Руставелі у затишну кав’ярню, де пригощали гарячим чаєм та смаколиками, а також на міні-крамничку, де усі бажаючі могли придбати брендовані чашки, сумки, блокноти, іграшки, значки та інші гарні речі як від нашого партнера благодійного фонду “ “, так і від “ ”.
Усі зібрані кошти від продажу сувенірної продукції та напоїв, за традицією, будуть передані у фонд Таблеточки та підуть на допомогу онкохворим діткам.
А зібрали ми цього разу 10 600 гривень!Дуже дякуємо усім колегам, хто в цей день долучився до цього благодійного заходу та зробив свій внесок!
Завдяки таким само небайдужим українцям наша країна минулого року посіла рекордне для себе Всесвітнім рівнем благодійності! При чому за цим рейтингом ми обійшли УСІХ наших географічних сусідів. Сподіваємось, найближчим часом Україна складе компанію п’ятірці лідерів цього рейтингу – .
в рейтингу країн згідно ізІ якщо ви зараз саркастично посміхнулись про себе, мовляв, де нам дотягнутися до цих країн, то зауважимо, що ці результати – справа рук не держав та їх політиків, а суспільства, що складається з багатьох людей, а, отже, з окремих особистостей, кожна з яких – важлива та має значення.
Тож не варто недооцінювати силу однієї людини, або ж невеликої громади в їхньому прагненні зробити добру справу!
Щоб переконати вас у цьому, наведемо декілька надихаючих та цікавих прикладів з історії благодійності.Під час своєї поїздки в США в
році брав плату з бажаючих отримати його автограф. Простий розпис коштував , автограф на якомусь пам’ятному предметі – . Зібрані кошти учений витрачав на благодійність.
Американський підприємець
під час свого відпочинку в Аргентині зіткнувся з тим, що багато дітей з бідних сімей ходили по вулиці без взуття.
Це надихнуло його на ідею створити підприємство з виробництва взуття , вибравши за основу для дизайну туфель традиційні латиноамериканські плетені сандалі альпаргати. З моменту початку виробництва в році марка дотримується суворого правила: за кожну продану пару туфель компанія дарує ще одну пару дітям з бідних сімей по всьому світу. Станом на сьогодні туфлі отримали понад мільйона дітей з країн.Канадці
в липні року виграли в лотерею більше канадських доларів, що дорівнює млн доларів США. І млн роздали місцевим благодійним організаціям.У канадця
в років діагностували рак кістки і ампутували ногу вище коліна. Тоді він задумав проект для допомоги всім хворим на рак « », маючи намір перетнути всю країну і зібрати хоча б по долару з кожного канадця. Після трьох років тренувань Террі з протезом стартував від Атлантичного океану і долав в середньому по км в день. Однак після днів бігу і подолання км він зупинився через те, що його хвороба почала прогресувати, і незабаром – помер. Так і не добігши до Тихого океану, Террі досяг іншої мети: його кампанія залучила понад пожертвувань, а населення Канади тоді становило якраз осіб.У
на свій день народження дівчинка з Сіетла попросила своїх родичів і друзів замість подарунків перерахувати гроші на її благодійну сторінку. Таким чином вона хотіла зібрати і віддати у фонд, що займається будівництвом колодязів для жителів Африки. Рейчел встигла зібрати , а через півтора місяці потрапила в аварію і померла. Її смерть привернула увагу громадськості і на її сторінку стали надходити нові і нові пожертви. Всього було зібрано , яких вистачило для забезпечення чистою водою нужденних.У
році в одній зі старших шкіл в передмісті Чикаго захотіли зібрати пожертви для місцевого культурного центру. Двоє учнів переконали адміністрацію школи вдатися до своєрідного «шантажу»: ставити на шкільному радіо на перервах пісню протягом тижня поспіль або ж до тих пір, поки не набереться пожертвувань на . Вже за три дні необхідна сума була зібрана.
Говоріть про це вголос – і за вами потягнуться інші. Коли люди бачать, що хтось із їхнього оточення – з такими ж інтересами і рівнем доходу, з тими ж цінностями – допомагає, вони більш охоче зроблять те ж саме.
Не сумнівайтеся в реакції оточуючих, а подавайте приклад, надихайте друзів, знайомих і колег робити добрі справи. А якщо з вашої подачі брати участь в добродійності почне ще хоч одна людина – ви вже не даремно прожили це життя!
t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial
Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –