Анастасія Ведишева

Щедрий вівторок 2019

або Як працює благодійність?

06.12.2019 202

Третього грудня, вже восьмий рік поспіль проходив всеукраїнський день добрих справ “Щедрий вівторок”.
Вже вдруге компанія “TAS life” долучилася до цього благодійного заходу, перетворивши кафетерій в офісі на Шота Руставелі у затишну кав’ярню, де пригощали гарячим чаєм та смаколиками, а також на міні-крамничку, де усі бажаючі могли придбати брендовані чашки, сумки, блокноти, іграшки, значки та інші гарні речі як від нашого партнера благодійного фонду “Таблеточки“, так і від “TAS life”.

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Усі зібрані кошти від продажу сувенірної продукції та напоїв, за традицією, будуть передані у фонд Таблеточки та підуть на допомогу онкохворим діткам.

А зібрали ми цього разу 10 600 гривень!

Дуже дякуємо усім колегам, хто в цей день долучився до цього благодійного заходу та зробив свій внесок!

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Щедрий вівторок 2019

Завдяки таким само небайдужим українцям наша країна минулого року посіла рекордне для себе 81-е місце в рейтингу країн згідно із Всесвітнім рівнем благодійності! При чому за цим рейтингом ми обійшли УСІХ наших географічних сусідів. Сподіваємось, найближчим часом Україна складе компанію п’ятірці лідерів цього рейтингу – Австралії, США, Індонезії, Новій Зеландії та Ірландії.

І якщо ви зараз саркастично посміхнулись про себе, мовляв, де нам дотягнутися до цих країн, то зауважимо, що ці результати – справа рук не держав та їх політиків, а суспільства, що складається з багатьох людей, а, отже, з окремих особистостей, кожна з яких – важлива та має значення.

Тож не варто недооцінювати силу однієї людини, або ж невеликої громади в їхньому прагненні зробити добру справу!

Щоб переконати вас у цьому, наведемо декілька надихаючих та цікавих прикладів з історії благодійності.

 1. Під час своєї поїздки в США в 1930 році Альберт Ейнштейн брав плату з бажаючих отримати його автограф. Простий розпис коштував 1$, автограф на якомусь пам’ятному предметі – 5$. Зібрані кошти учений витрачав на благодійність.

  Альберт Ейнштейн

 1. Американський підприємець Блейк Майкоскі під час свого відпочинку в Аргентині зіткнувся з тим, що багато дітей з бідних сімей ходили по вулиці без взуття.
  Це надихнуло його на ідею створити підприємство з виробництва взуття Tom’s Shoes, вибравши за основу для дизайну туфель традиційні латиноамериканські плетені сандалі альпаргати. З моменту початку виробництва в 2006 році марка Tom’s дотримується суворого правила: за кожну продану пару туфель компанія дарує ще одну пару дітям з бідних сімей по всьому світу. Станом на сьогодні туфлі Tom’s отримали понад мільйона дітей з 25 країн.

  Блейк Майкоскі

 2. Канадці Аллен і Віолет Лардж  в липні 2010 року виграли  в лотерею більше 11 мільйонів канадських доларів, що дорівнює 10,9 млн доларів США. І 10,6 млн роздали місцевим благодійним організаціям.

  Аллен і Віолет Лардж

 3. У канадця Террі Фокса в 19 років діагностували рак кістки і ампутували ногу вище коліна. Тоді він задумав проект для допомоги всім хворим на рак «Марафон надії», маючи намір перетнути всю країну і зібрати хоча б по долару з кожного канадця. Після трьох років тренувань Террі з протезом стартував від Атлантичного океану і долав в середньому по 42 км в день. Однак після 143 днів бігу і подолання 5373 км він зупинився через те, що його хвороба почала прогресувати, і незабаром – помер. Так і не добігши до Тихого океану, Террі досяг іншої мети: його кампанія залучила понад 24 мільйони доларів пожертвувань, а населення Канади тоді становило якраз 24 мільйони осіб.

  Терр Фокс

 4. У 2011 році на свій 9-й день народження дівчинка з Сіетла Рейчел Беквіс попросила своїх родичів і друзів замість подарунків перерахувати гроші на її благодійну сторінку. Таким чином вона хотіла зібрати 300$ і віддати у фонд, що займається будівництвом колодязів для жителів Африки. Рейчел встигла зібрати 220$, а через півтора місяці потрапила в аварію і померла. Її смерть привернула увагу громадськості і на її сторінку стали надходити нові і нові пожертви. Всього було зібрано понад мільйона доларів, яких вистачило для забезпечення чистою водою 60 тисяч нужденних.

  Рейчел Беквіс

 5. У 2011 році в одній зі старших шкіл в передмісті Чикаго захотіли зібрати пожертви для місцевого культурного центру. Двоє учнів переконали адміністрацію школи вдатися до своєрідного «шантажу»: ставити на шкільному радіо на перервах пісню Джастіна Бібера «Baby» протягом тижня поспіль або ж до тих пір, поки не набереться пожертвувань на 1000$. Вже за три дні необхідна сума була зібрана.

  Джастін Бібер

І наостанок хочемо закликати вас: друзі, роблячи добру справу, говоріть про це! Адже хибною є думка, що благодійність має бути анонімною. 

Говоріть про це вголос – і за вами потягнуться інші. Коли люди бачать, що хтось із їхнього оточення – з такими ж інтересами і рівнем доходу, з тими ж цінностями – допомагає, вони більш охоче зроблять те ж саме.

Не сумнівайтеся в реакції оточуючих, а подавайте приклад, надихайте друзів, знайомих і колег робити добрі справи. А якщо з вашої подачі брати участь в добродійності почне ще хоч одна людина – ви вже не даремно прожили це життя!

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

101
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 101
 • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1084
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1084
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

728
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 728
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

869
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 869
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти