Наталія Стихальська

Чому варто оформити Договір страхування життя саме сьогодні?

Маємо щонайменше 5 причин

26.08.2021 347

Сьогоднішній ранок розпочався не з кави, а з дощу…
Саме той день, коли Ви прокинулися, за вікном погода радує своєю прохолодою, і тут до Вас приходить чудова думка – а чому б не оформити Договір страхування життя просто сьогодні?
І якщо ваш ранок розпочався по-іншому, це не привід не прийняти схоже правильне рішення 😉

Ловіть 5 причин, чому саме сьогодні варто оформити Договір страхування життя і не відкладати це на потім:

Причина 1. Вік.

Чим раніше укласти Договір, тим вигідніші умови страхування.
Адже з віком ризики у кожної людини збільшуються, відповідно і вартість Договору страхування також буде рости. Тож не варто відкладати на потім фінансово вигідне рішення.

Причина 2. Стан здоров’я.

Це дуже класно, що кількість людей, які займаються спортом та підтримують здоровий спосіб життя, щороку збільшується.
Але як не крути, з плином часу імовірність виявлення захворювань в організмі зростає. Якщо захворювання вже діагностовано, страхування буде коштувати дорожче або й взагалі буде відмова у страхуванні чи у покритті по даному захворюванню. Тому зволікати точно не варто. Бо у разі діагностування якогось серйозного захворювання у застрахованої людини будуть кошти на лікування.

Причина 3. Період очікування.

Згідно з умовами програми може бути період очікування вступу в дію страхового захисту. А в деяких випадках навіть один день може зіграти роль.

Причина 4. Впевненість у завтрашньому дні.

Повірте, Ваш сон буде набагато міцнішим, якщо Ви будете знати, що у вас є договір КАСКО для вашого авто, а відпустка проходитиме куди спокійніше, якщо є оплачений договір страхування майна. А найвищого дзену Ви досягнете оформивши Договір страхування життя. Це збереже ваш спокій у будь-якій ситуації: із власним здоров’ям, майбутньою пенсією чи навчанням вашої дитини у виші.

Причина 5. Вартість Договору.

Попит на страхування життя постійно зростає. Цей факт нас звичайно тішить. Особливо в умовах пандемії, коли ми по-іншому почали дивитися на власні резерви та відноситися більш шанобливо до власного здоров’я. Тому логічно, що послуги Страхових Компаній будуть дорожчати з часом. Тому правильне рішення – не відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні!

І наостанок.

Оформити Договір страхування життя дуже просто і швидко. Для цього досить зателефонувати своєму фінансовому консультанту, отримати консультацію та оформити документи.
Якщо у Вас ще не має фінансового радника – заходьте до нас у розділ «Страхові послуги», обирайте програму та відправляйте нам запит зі сторінки послуги, яка вас зацікавила. Ми зателефонуємо та підберемо для вас найкращий варіант страхового захисту.

Не зволікайте!
Всім здоров’я та правильних фінансових рішень.

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Які дистанції доступні під час благодійного забігу 9 жовтня?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

28
Осінь – чудовий час для добрих справ. І вже дуже скоро – 9 жовтня – відбудеться наш благодійний забіг на підтримку Клубу «Рука об Руку». Його мета - зібрати к...
2 хв на читання 28
  • #ПартнериТАС
2 хв на читання
22.09.2021 Читати
“Захист від COVID-19”. Нова корпоративна програма від TAS life

Олена Бардюк

Олена Бардюк

93
В очікуванні чергового локдауну все більше українців роздумують про захист своїх фінансів. Тож наразі конче необхідно подумати про те, яким чином на бюджеті род...
8 хв на читання 93
  • #Страхування для бізнесу
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
21.09.2021 Читати
Алергія: правда та міфи

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

58
Поговоримо сьогодні про алергію - причину свербіжу, чхання, закладеного носу, а то й більш сумних наслідків - від вимушеного розлучення з домашнім улюбленцем до...
6 хв на читання 58
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
20.09.2021 Читати
Про чітміл.

Михайло Холоділін

Михайло Холоділін

83
Чітміл (з англ. cheat meal - "шахраювати з їжею") - одне з планових порушень дієти. Суть чітміла в тому, що ви можете в заздалегідь запланований день побалуват...
4 хв на читання 83
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
17.09.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти