СК «ТАС» збільшує частку інвестиційної нерухомості в активах

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ТАС», яке спеціалізується на страхуванні життя та входить до фінансово-промислової Групи «ТАС», набуло у власність земельну ділянку (0,2599 га) та об’єкти нерухомого майна (офісні будівлі) у Києві (вулиця Велика Васильківська, 39). Майно раніше належало ПАТ  «АБ «Укргазбанк» та було продано шляхом проведення відкритого аукціону на платформі СЕТАМ.

 

«Збільшення частки інвестиційної нерухомості в портфелі СК «ТАС» є продовженням довгострокової стратегії диверсифікації та збільшення прибутковості активів, які перебувають під управлінням страхової компанії», - зазначив Голова Правління ПрАТ «Страхова компанія «ТАС» Андрій Власенко.

 

Як повідомлялося раніше, у жовтні 2018 року Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії  Devisal Limited, яка входить до Групи «ТАС», на придбання акцій компанії Lifaza Limited, що володіє (прямо та опосередковано) корпоративними правами ТОВ  «Київ Житло-Інвест Менеджмент», якій належить сусідня земельна ділянка площею 0,44 га на вулиці Велика Васильківська 35-35б-37 у м. Києві.

  

На даний момент Група «ТАС» розглядає проекти щодо побудови на цих ділянках сучасного мультифункціонального комплексу з урахуванням особливостей та унікального місця розташування придбаних ділянок.