TAS life team
TAS life team

Подорожуй із TAS life. Різдвяні традиції

30.12.2020 92

Одне Різдво вже зустріли, а інше ще попереду!
Тому ми вирішили продовжити розповідь про незвичайні традиції в інших країнах та розповісти саме про різдвяні звичаї. Готові до невеличкої подорожі?
Читайте нашу статтю, і ви точно дізнаєтесь щось цікаве, а, можливо, візьмете на замітку деякі традиції 😉

 

Про добрих відьом, ельфів та лиходіїв

ІТАЛІЯ

Крім Баббо Натале – італійського Діда Мороза, дітвора з нетерпінням чекає Бефану. Це добра відьма, яка літає по всій країні вночі, обдаровуючи малюків солодощами та іграшками.

АВСТРІЯ

В Австрії перед Різдвом діток лякають Крампусом – легендарним чудовиськом і лиходієм. Виниклий в альпійському фольклорі ще в дохристиянську епоху, рогатий демон Крампус дотепер служить відмінним «мотиватором» для неслухняних дітей.

ДАНІЯ

У Данії на Різдво потрібно задобрювати пустотливого ельфа на ім’я Ніссе. Данські сім’ї готують своєму ельфові рисовий пудинг або кашу. Вважається, що якщо цього не зробити, Ніссе може вкрасти всі подарунки до того, як дитина прокинеться.

 

Про подарунки та дитячі мрії

США

У американців існує незвичайна традиція на Різдво – вішати серед ялинкових прикрас солоний огірок. Перша дитина, яка на ранок знайде «різдвяний огірок», отримує додатковий подарунок. Відшукати солоненьку прикрасу на ялинці вважається доброю прикметою.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Британські діти пишуть свої бажання на листках паперу, але замість того, щоб відправити поштою, кидають в палаючий камін, сподіваючись, що дим підніме їх по трубі і донесе до Північного полюса. Якщо лист не встигне піднятися і загориться, дитині доведеться написати інший.

ФРАНЦІЯ

Лягаючи спати в Різдвяну ніч французькі діти залишають взуття біля каміна. Коли французький Дід Мороз – Пер Ноель – приносить подарунки, то розкладає їх у відповідні черевички і чобітки, а маленькі іграшки, фрукти та горіхи розвішує на ялинці.

 

Про різдвяні прикмети

ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА

У різних країнах є цікаві різдвяні прикмети і Чехія – не виняток. Незаміжні дівчата стають біля дверей і кидають туфлю через плече. Якщо туфля приземлиться носком до дверей, швидкого весілля не уникнути.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

У британських господинь є одна проста кулінарна прикмета: замішувати різдвяний пудинг обов’язково потрібно за годинниковою стрілкою, одночасно загадуючи бажання. Тоді в наступному році воно неодмінно збудеться.

НОРВЕГІЯ

Норвезькі господині, бувши завжди вимогливими і охайними, в переддень Різдва не прибираються у будинку. Більш того, всі віники і мітли ховаються в дальню комірчину, щоб їх не викрали відьми і злі духи.

 

От такі цікаві звичаї та традиції в різних країнах. А може саме цього року Ви започаткуєте власну традицію, що буде передаватися у вашій родині із покоління в покоління? 😉

Бажаємо усім гарних свят та чудового настрою увесь наступний рік!

 


 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок
5 живучих міфів про здоров’я

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

25
Звідки беруться міфи про здоров’я? Усі ці “не сиди так близько до телевізора, зіпсуєш зір” та “одягайся тепліше, бо застудишся”? Частиною з них ми завдячуєм...
12 хв на читання 25
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
12 хв на читання
13.04.2021 Читати
12 способів уберегти себе від раку

Роман Бабич

Роман Бабич

63
"Майбутнє належить медицині запобіжній. Ця наука, йдучи пліч-о-пліч з «лікувальною», принесе безсумнівну користь людству." - це слова ще з ХІХ століття Миколи ...
4 хв на читання 63
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
12.04.2021 Читати
Щастя за гроші не купиш?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

100
- Скажіть, Шура, чесно, скільки вам потрібно грошей для щастя? - запитав Остап. - Тільки підрахуйте все. - Сто рублів, - відповів Балаганов, з жалем відриваючи...
9 хв на читання 100
  • #Лайф-хак від ТАС
9 хв на читання
09.04.2021 Читати
Вакцинація – правда та міфи

Дарина Дмитрієвська

Дарина Дмитрієвська

120
Якби ви знали, що на тій вулиці, якою ви постійно ходите на роботу, на вас може впасти цеглина, а змінити маршрут чи примусити ЖЕК відреставрувати будівлю немож...
8 хв на читання 120
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
08.04.2021 Читати
Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет