TAS life team
TAS Life team

Подорожуй із TAS life. Різдвяні традиції

30.12.2020 326

Одне Різдво вже зустріли, а інше ще попереду!
Тому ми вирішили продовжити розповідь про незвичайні традиції в інших країнах та розповісти саме про різдвяні звичаї. Готові до невеличкої подорожі?
Читайте нашу статтю, і ви точно дізнаєтесь щось цікаве, а, можливо, візьмете на замітку деякі традиції 😉

Різдвяні традиції

 

Про добрих відьом, ельфів та лиходіїв

ІТАЛІЯ

Крім Баббо Натале – італійського Діда Мороза, дітвора з нетерпінням чекає Бефану. Це добра відьма, яка літає по всій країні вночі, обдаровуючи малюків солодощами та іграшками.

АВСТРІЯ

В Австрії перед Різдвом діток лякають Крампусом – легендарним чудовиськом і лиходієм. Виниклий в альпійському фольклорі ще в дохристиянську епоху, рогатий демон Крампус дотепер служить відмінним «мотиватором» для неслухняних дітей.

ДАНІЯ

У Данії на Різдво потрібно задобрювати пустотливого ельфа на ім’я Ніссе. Данські сім’ї готують своєму ельфові рисовий пудинг або кашу. Вважається, що якщо цього не зробити, Ніссе може вкрасти всі подарунки до того, як дитина прокинеться.

Різдвяні традиції

 

Про подарунки та дитячі мрії

США

У американців існує незвичайна традиція на Різдво – вішати серед ялинкових прикрас солоний огірок. Перша дитина, яка на ранок знайде «різдвяний огірок», отримує додатковий подарунок. Відшукати солоненьку прикрасу на ялинці вважається доброю прикметою.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Британські діти пишуть свої бажання на листках паперу, але замість того, щоб відправити поштою, кидають в палаючий камін, сподіваючись, що дим підніме їх по трубі і донесе до Північного полюса. Якщо лист не встигне піднятися і загориться, дитині доведеться написати інший.

ФРАНЦІЯ

Лягаючи спати в Різдвяну ніч французькі діти залишають взуття біля каміна. Коли французький Дід Мороз – Пер Ноель – приносить подарунки, то розкладає їх у відповідні черевички і чобітки, а маленькі іграшки, фрукти та горіхи розвішує на ялинці.

Різдвяні традиції

 

Про різдвяні прикмети

ЧЕСЬКА РЕСПУБЛІКА

У різних країнах є цікаві різдвяні прикмети і Чехія – не виняток. Незаміжні дівчата стають біля дверей і кидають туфлю через плече. Якщо туфля приземлиться носком до дверей, швидкого весілля не уникнути.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

У британських господинь є одна проста кулінарна прикмета: замішувати різдвяний пудинг обов’язково потрібно за годинниковою стрілкою, одночасно загадуючи бажання. Тоді в наступному році воно неодмінно збудеться.

НОРВЕГІЯ

Норвезькі господині, бувши завжди вимогливими і охайними, в переддень Різдва не прибираються у будинку. Більш того, всі віники і мітли ховаються в дальню комірчину, щоб їх не викрали відьми і злі духи.

Різдвяні традиції

 

От такі цікаві звичаї та традиції в різних країнах. А може саме цього року Ви започаткуєте власну традицію, що буде передаватися у вашій родині із покоління в покоління? 😉

Бажаємо усім гарних свят та чудового настрою увесь наступний рік!

 


 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти