TAS life team
TAS Life team

Подорожуй із TAS life. Сніжна Словаччина

20.01.2021 438

Продовжуємо подорожувати найбільш мальовничими “зимовими” країнами!

Гірські вершини, національні парки та старовинні архітектурні пам’ятки у вигляді фортець і замків – все це ви знайдете у чарівній Словаччині.
Країну з трьох сторін оточують величні гори, а на півдні омивають води річки Дунай. Це ідеальна країна, в якій можна організувати і незабутньо провести зимовий відпочинок! Читайте нашу добірку та дізнавайтесь, чим можна зайнятися у Словаччині взимку.

 

ПОКАТАТИСЯ НА ГІРСЬКОЛИЖНИХ КУРОРТАХ

Словаччину оточують Західні Карпати. Найвища точка країни, пік Герлаховськи-Штит, досягає висоти 2655 метрів. На вершинах гір снігове покриття тримається сто тридцять днів!
Тим, хто любить гори та активний відпочинок, варто приїхати на гірськолижні курорти. Найвідоміші курорти: Подбанске, Татранська Ломніца, Смоковець, Штрбске Плесо, Ясна, Ружомберок і Доновали. На гірськолижних курортах працюють магазини, пункти прокату гірськолижного спорядження та сервісні фірми по його обслуговуванню, спортивні центри та гірськолижні школи, в яких техніці катання на лижах і сноубордах туристів навчають кваліфіковані інструктори. Гості курортів можуть відвідувати зони для відпочинку і розважальні заклади, ресторани і кафе.

 

ВІДВІДАТИ СТАРОВИНІ ЗАМКИ

Словаччина славиться на весь світ неповторними замками, які відомі своєю красою і неприступністю. У цій невеликій країні налічується понад 170 стародавніх фортечних споруд, кожне з яких по-своєму унікальне. Багато століть вони дбайливо зберігають свою історію, а їх потужні стіни досі вселяють трепет.
Найвідомішими замками є Оравський град, Тренчьянський град, Чахтице, Братиславський замок, Червона горка, Бойницький та багато інших.
Звичайно жоден замок не обходиться без привидів та містичних історій, вам точно буде цікаво!

Подорожуй із TAS life

 

ГУЛЯТИ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПАРКАМИ

У Словаччині є 9 національних парківФатра, Мала Фатра, Муранська Планина, Низькі Татри, П’єніни, Полонини, Словацький Карст, Словацький Рай і Татри.
Чудові види на країну відкриваються і з гребеня Низьких Татр, Малої та Великої Фатри. Після водоспадів, ущелин і скель вирушайте в Словацький рай або П’єніни. Полонини, луки і незвичайні карстові утворення – все це ви побачите в національних парках Муранська Планина і Словацький Карст. У густих лісах можна спостерігати за дикими тваринами, а потім відправляйтеся в Полонини.
Через гори вас проведуть одним з кращих туристичних пішохідних маршрутів у світі. І куди б ви не відправилися, відпочити зможете в затишній атмосфері гірських будиночків або традиційних куренів.

Подорожуй із TAS life

 

ОЗДОРОВИТИСЯ НА ТЕРМАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛАХ

Популярним напрямом відпочинку в Словаччині є поєднання його з лікувальними процедурами в курортах і будинках відпочинку, заснованих на місці термальних і мінеральних джерел. Всього в Словаччині понад 1000 таких джерел і понад 20 спеціалізованих курортів. Популярні лікувальні курорти: Пієштяни, Смрдакі, Дудинце, Раєцке Тепліце, Бардеєвські Купелі.
Вибір лікувального або оздоровчого відпочинку в Словаччині надасть вам чудову можливість відновити своє здоров’я, поліпшити фізичну форму, а також відвідати екскурсії та познайомитися з визначними пам’ятками цієї чудової країни.

 


 

А що можуть сказати наші колеги та друзі про свої мандрівки цими місцями?

 

Людмила Мітякіна, Директор Партнерської мережі TAS life.

 

Ми з чоловіком та донькою обожнюємо кататися на лижах і майже щороку відвідуємо гірськолижні курорти!
В Словаччині одні з найкращих курортів за доступними цінами. Налагоджена інфраструктура, чудові траси, затишні готелі – це все ви знайдете тут. А кататися ви будете в оточені природи неймовірної краси. Ще нам подобається гостинність місцевих жителів, смачна їжа та можливість відвідувати цікаві архітектурні пам’ятки.
Ми були у безлічі замків Словаччини, які вразили нас своєю величністю та красою. Один із таких замків – Бойницький замок. Ще його називають замком з привидами. Ця цитадель – одна з найстаріших і найцінніших у Словаччині. Вона існує вже більше 10 століть (перша згадка про Бойніцький замок зустрічається в історичних документах у 1113 році).
Спочатку Бойніцький замок був дерев’яним, але потім його відбудували з каменю. Уже в середньовіччі будівля могла похвалитися наявністю каналізації та водопроводу – це було рідкістю для того часу.
Замок відчинений круглий рік, тому, якщо будете у Словаччині, обов’язково відвідайте це місце.
Дуже рекомендую!

 


 

Маєте цікавий досвід подорожей Україною чи світом?
Розкажіть про нього нам!
Пишіть на taslifemarketing@gmail.com з темою “Подорожуй із TAS” і ми поділимось вашими пригодами із читачами блогу.

При підготовці цього блогу ми використали матеріали сайтів:
slovakia.travel
hotels.24.ua

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

866
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 866
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

591
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 591
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти