Подорожуй із TAS life. Сніжна Словаччина

TAS life team
TAS life team 20.01.2021

Продовжуємо подорожувати найбільш мальовничими “зимовими” країнами!

Гірські вершини, національні парки та старовинні архітектурні пам’ятки у вигляді фортець і замків – все це ви знайдете у чарівній Словаччині.
Країну з трьох сторін оточують величні гори, а на півдні омивають води річки Дунай. Це ідеальна країна, в якій можна організувати і незабутньо провести зимовий відпочинок! Читайте нашу добірку та дізнавайтесь, чим можна зайнятися у Словаччині взимку.

 

ПОКАТАТИСЯ НА ГІРСЬКОЛИЖНИХ КУРОРТАХ

Словаччину оточують Західні Карпати. Найвища точка країни, пік Герлаховськи-Штит, досягає висоти 2655 метрів. На вершинах гір снігове покриття тримається сто тридцять днів!
Тим, хто любить гори та активний відпочинок, варто приїхати на гірськолижні курорти. Найвідоміші курорти: Подбанске, Татранська Ломніца, Смоковець, Штрбске Плесо, Ясна, Ружомберок і Доновали. На гірськолижних курортах працюють магазини, пункти прокату гірськолижного спорядження та сервісні фірми по його обслуговуванню, спортивні центри та гірськолижні школи, в яких техніці катання на лижах і сноубордах туристів навчають кваліфіковані інструктори. Гості курортів можуть відвідувати зони для відпочинку і розважальні заклади, ресторани і кафе.

 

ВІДВІДАТИ СТАРОВИНІ ЗАМКИ

Словаччина славиться на весь світ неповторними замками, які відомі своєю красою і неприступністю. У цій невеликій країні налічується понад 170 стародавніх фортечних споруд, кожне з яких по-своєму унікальне. Багато століть вони дбайливо зберігають свою історію, а їх потужні стіни досі вселяють трепет.
Найвідомішими замками є Оравський град, Тренчьянський град, Чахтице, Братиславський замок, Червона горка, Бойницький та багато інших.
Звичайно жоден замок не обходиться без привидів та містичних історій, вам точно буде цікаво!

 

ГУЛЯТИ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПАРКАМИ

У Словаччині є 9 національних парківФатра, Мала Фатра, Муранська Планина, Низькі Татри, П’єніни, Полонини, Словацький Карст, Словацький Рай і Татри.
Чудові види на країну відкриваються і з гребеня Низьких Татр, Малої та Великої Фатри. Після водоспадів, ущелин і скель вирушайте в Словацький рай або П’єніни. Полонини, луки і незвичайні карстові утворення – все це ви побачите в національних парках Муранська Планина і Словацький Карст. У густих лісах можна спостерігати за дикими тваринами, а потім відправляйтеся в Полонини.
Через гори вас проведуть одним з кращих туристичних пішохідних маршрутів у світі. І куди б ви не відправилися, відпочити зможете в затишній атмосфері гірських будиночків або традиційних куренів.

 

ОЗДОРОВИТИСЯ НА ТЕРМАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛАХ

Популярним напрямом відпочинку в Словаччині є поєднання його з лікувальними процедурами в курортах і будинках відпочинку, заснованих на місці термальних і мінеральних джерел. Всього в Словаччині понад 1000 таких джерел і понад 20 спеціалізованих курортів. Популярні лікувальні курорти: Пієштяни, Смрдакі, Дудинце, Раєцке Тепліце, Бардеєвські Купелі.
Вибір лікувального або оздоровчого відпочинку в Словаччині надасть вам чудову можливість відновити своє здоров’я, поліпшити фізичну форму, а також відвідати екскурсії та познайомитися з визначними пам’ятками цієї чудової країни.

 


 

А що можуть сказати наші колеги та друзі про свої мандрівки цими місцями?

 

Людмила Мітякіна, Директор Партнерської мережі TAS life.

 

Ми з чоловіком та донькою обожнюємо кататися на лижах і майже щороку відвідуємо гірськолижні курорти!
В Словаччині одні з найкращих курортів за доступними цінами. Налагоджена інфраструктура, чудові траси, затишні готелі – це все ви знайдете тут. А кататися ви будете в оточені природи неймовірної краси. Ще нам подобається гостинність місцевих жителів, смачна їжа та можливість відвідувати цікаві архітектурні пам’ятки.
Ми були у безлічі замків Словаччини, які вразили нас своєю величністю та красою. Один із таких замків – Бойницький замок. Ще його називають замком з привидами. Ця цитадель – одна з найстаріших і найцінніших у Словаччині. Вона існує вже більше 10 століть (перша згадка про Бойніцький замок зустрічається в історичних документах у 1113 році).
Спочатку Бойніцький замок був дерев’яним, але потім його відбудували з каменю. Уже в середньовіччі будівля могла похвалитися наявністю каналізації та водопроводу – це було рідкістю для того часу.
Замок відчинений круглий рік, тому, якщо будете у Словаччині, обов’язково відвідайте це місце.
Дуже рекомендую!

 


 

Маєте цікавий досвід подорожей Україною чи світом?
Розкажіть про нього нам!
Пишіть на taslifemarketing@gmail.com з темою “Подорожуй із TAS” і ми поділимось вашими пригодами із читачами блогу.

При підготовці цього блогу ми використали матеріали сайтів:
slovakia.travel
hotels.24.ua

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет