Наталія Стихальська

ТОП-5 сервісів з телемедицини

19.01.2022 372

Пандемія дала серйозний поштовх для розвитку нових способів діагностики та лікування.
Ще не так давно онлайн медицина не користувалася попитом, але за останні два роки популярність таких сервісів значно зросла. Карантинний режим, викликаний пандемією коронавірусу, показав, наскільки корисними можуть бути дистанційні послуги. Онлайн-прийом підвищує рівень безпеки як пацієнтів, так і лікарів, тому що ймовірність інфікування без виходу з дому суттєво знижується.

 

Що таке телемедицина?

Телемедицина — використання комп’ютерних та телекомунікаційних технологій для обміну медичною інформацією. Простими словами телемедицина передбачає консультації з лікарями за допомогою засобів телекомунікації: телефонів, мобільного зв’язку, інтернету без візиту до медичної установи.
Зокрема, це дистанційні консультації пацієнтів із лікарями та лікарів із лікарями. Вперше віддалена медична консультація по відеозв’язку у форматі “лікар-лікар” пройшла ще 1965 року під час операції із заміни клапана на штучному серці. За кілька років — на початку 70-х — з’явилося саме визначення «телемедицина».

Телемедицина швидко трансформує галузь охорони здоров’я, і в найближчі кілька років вона, як очікується, стане найбільш прийнятним і використовуваним методом діагностики і призначення лікарських препаратів. За оцінками, до 2026 року обсяг ринку телемедицини зросте більше, ніж на 19% та перевищить 175 млрд дол. США, згідно з дослідницьким звітом Global Market Insights, Inc.

Розглянемо основні сервіси з телемедицини в Україні.

Розглянемо основні сервіси з телемедицини в Україні.

💊 Поліклініка без черг

Це медична інформаційна система, яка була впроваджена в рамках медичної реформи. Спочатку система працювала як онлайн-сервіс для запису до лікарів, а з початком пандемії запустила нову функцію онлайн-консультацій. На сьогодні до платформи приєдналися понад 17 000 лікарів та 2,9 млн пацієнтів.
Щоб потрапити до потрібного лікаря, пацієнту не потрібно встановлювати спеціальні додатки – достатньо створити на сайті свій кабінет та вибрати зручний час.
Ціна: консультації безоплатні.

 

💊 Платформа Telemed24

Це онлайн-сервіс медичної інформаційної системи Медстар, призначений для проведення консультацій та реєстрації результатів дистанційних прийомів. Використовувати цю систему безпечно, оскільки персональні дані захищені згідно з вимогами законодавства.
Для користування сервісом необхідно встановити мобільний додаток MedCard24. Через мобільний додаток можна записатися на онлайн-прийом, самостійно обравши час, день, лікаря та вказавши причину звернення. За 15 хвилин до початку онлайн-консультації на смартфон приходить повідомлення з нагадуванням. Консультація відбувається наживо, у форматі відеодзвінка.
Ціна: телеконсультації через платформу безоплатні для пацієнтів і лікарів. Лікарі ж, зокрема, зацікавлені проводити онлайн-прийоми через Telemed24, адже вони мають змогу отримати компенсацію за кожну таку консультації, як за звичайний прийом.

 

💊 Doctor Online від Київстар

Doctor Online — сервіс цілодобових консультацій лікарів від мобільного оператора Київстар. У сервісі працює понад 60 лікарів. Завдяки співпраці з мережею лабораторних центрів “Сінево” та системою замовлення і доставки ліків “Liki24“, пацієнт має змогу після отриманої консультації оплатити ліки та аналізи в додатку зі своєї банківської картки. Консультація можлива у чаті, через відеодзвінок або телефоном.
Ціна: вартість консультації на 10 хвилин — 50-70 грн.

 

💊 Medikit

Medikit — медична комунікаційна платформа, що працює у форматі онлайн-консультацій «лікар-пацієнт» через чат, відео або аудіозв’язок. За допомогою платформи користувачі можуть ставити питання щодо здоров’я та отримувати консультації від лікарів. На платформі працюють понад 250 лікарів за 70 різними спеціалізаціями. Зареєструвавшись, лікар може консультувати пацієнтів та отримувати безготівкову оплату за надані послуги.
Ціна: вартість миттєвої онлайн-консультації для пацієнта — 250 грн, підписка на рік — 990 грн, прийом у лікаря чи виклик лікаря на дім за попереднім записом — за ціною лікаря-виконавця.

 

💊 Likar Online

Likar Online – компанія, що спеціалізується виключно на телемедицині та віддалених консультаціях, яка працювала в цьому напрямку ще до пандемії. Нам особливо приємно розповідати про даний сервіс, оскільки Likar Online є нашим партнером.
Детальніше про сервіс Likar Online, як це працює та про те, як користуватися сервісом безоплатно читайте в нашому блозі.

 

Отже, телемедицина в Україні набирає обертів і, за прогнозами спеціалістів, найближчі роки набуде широкої популярності у населення. Тому зверніть увагу на такі сервіси, якщо виникне необхідність консультації у лікаря.
Будьте здорові!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

811
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 811
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

566
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 566
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

632
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 632
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

555
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 555
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти