Анастасія Ведишева

Likar online

усе, що ви хотіли знати про наш новий сервіс телемедицини

09.08.2019 1516

7 серпня ми презентували новий сервіс – Likar online і, судячи з великої кількості запитань та уточнень, сервіс викликав неабиякий інтерес серед наших Клієнтів, що не може не тішити!
Сьогодні спробуємо відповісти на усі ці запитання та розповімо, кому в першу чергу потрібно мати Likar online під рукою.
Поїхали!

 

Що таке Likar online?

Це сервіс онлайн консультацій без здійснення візиту до медичного закладу. Likar online – одна з перших організацій, що запровадила послуги телемедицини на українському ринку.

Що вміє Likar online?

Сервіс надає Клієнту TAS life можливість:

 • цілодобово отримувати термінові та планові консультації лікарів,
 • ознайомлюватися з інформацією про лікарів та переглядати їх робочий розклад,
 • завантажувати та зберігати документацію медичного характеру,
 • передивлятися історію консультацій та рекомендації лікарів,
 • скористатися необмеженою кількістю консультацій чергових лікарів (терапевта або педіатра) та трьох консультацій лікарів вузької спеціалізації.

Для кого цей сервіс?

Фахівець, з яким в будь-який час можна порадитись щодо будь-якого медичного питання – стане в нагоді кожному. Але найбільш за все такий сервіс знадобиться:

 • Вагітним у декретній відпустці
 • Молодим мамам у відпустці по догляду за дитиною
 • Тим, хто часто буває у відрядженнях
 • Людям, що ведуть правильний, здоровий спосіб життя
 • Тим, хто проживає далеко від якісних медичних установ
 • Особам, які страждають хронічними захворюваннями
 • Пенсіонерам, котрі регулярно піклуються про своє здоров’я

Хто ці лікарі по той бік екрану?

Партнер сервісу Likar online – медичний центр Consilium Medical. Це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, розташований в Києві, що займається вирішенням клінічних ситуацій різного рівня складності, включаючи найважчі випадки.
Кожен спеціаліст, що співпрацює із Likar online, є практикуючим лікарем та пройшов спеціальне навчання технологіям ведення телемедичних консультацій.

Про що спитати у Likar online?

 • Первинна допомога в екстренних ситуаціях
 • Догляд за дитиною
 • Підготовка до обстеження
 • Консультації за результатами аналізів та обстеження
 • Консультації за станом здоров’я та щодо профілактики захворювань
 • «Друга думка» щодо призначеного лікування

Як отримати безкоштовне користування сервісом Likar online?

Дуже просто – з 7 серпня укласти Договір страхування життя за програмою “ТАС-Юніор” зі страховим внеском:

від 12 000 грн./450 дол. США/350 євро на рік (незалежно від періодичності внеску). Враховуються розмір страхових внесків як за Основним, так і за Додатковим Договором страхування життя,
або ж
від 60 000 грн./2 500 дол. США/2 000 євро, за умови сплати одноразового страхового внеску.

Під покриттям сервісу знаходиться не лише дитина, на яку було оформлено програму, а й її батьки.
Термін користування сервісом Likar online – один страховий рік з дати укладення Договору.

Як це працює?

1. Для отримання консультації зареєструйтесь у Кабінеті Клієнта Likar online.
Логін та пароль до нього надійде вам у sms повідомленні після того, як ви придбаєте програму “ТАС-Юніор”. Користуватись Кабінетом Клієнта можна і з комп’ютера, але зручніше за все – встановити застосунок на свій мобільний телефон. Він працює як на платформі Apple, так і на Android.

2. Оберіть лікаря.
Це може бути черговий терапевт чи педіатр, що цілодобово проконсультує з медичних питань загального спектру чи порадить, до кого з вузькопрофільних фахівців звернутися. Або ж ви можете записатися на консультацію до лікаря окремої спеціалізації – вони працюють в режимі роботи клініки.

3. Отримайте консультацію.
Черговий лікар зв’яжеться із вами протягом 3 хвилин та надасть консультацію у комфортному для вас форматі – це може бути відеозв’язок, аудіоспілкування чи переписка в чаті.

4. Задоволені сервісом?
Після кожної консультації ви маєте змогу оцінити роботу лікаря.

 

5. Нічого не загубиться!
Адже інформація щодо рекомендацій завжди зберігається у вашому кабінеті.

Чи можна взагалі довіряти телемедицині?

Оскільки Likar online вже не перший сервіс телемедицини, доступний для Клієнтів TAS life (ще є ММК), таке питання ми часто чуємо від скептиків. І, дійсно, потрібно бути доктором Хаусом, щоб лікувати будь-які хвороби по одному лише мобільному.
З іншого боку, при любові більшості українців до лікування за допомогою Гугла та нелюбові – до візитів в клініки – можливість вчасно отримати кваліфіковану медичну консультацію може не лише запобігти шкідливим “народним рецептам” лікування, а й врятувати життя.
Та найбільш гостра проблема, яку може вирішити Likar online – це нестача медичних спеціалістів у районних центрах та селищах, або ж потреба у екстренній консультації з лікарем у відрядженні чи відпустці закордоном…

Як працює телемедицина в світі? Трохи статистики наостанок 🙂

В європейських країнах телемедицина – поняття вже знайоме і звичне. Успішні проекти є в Норвегії, Данії, Німеччині, Естонії, Фінляндії, Франції та Італії. У багатьох країнах телемедицина працює і в комерційному секторі. Яскравий приклад – наш сусід Польща. Польські медики кажуть, що 8 з 10 звернень пацієнтів вони можуть опрацювати онлайн.

Успішним вважається також проект в Канаді. Представники канадської мережі Ontario Telemedicine Network навіть приїжджали в Україну ділитися досвідом. В їх мережі працює 262 співробітника. Лікарі спілкуються з пацієнтами за допомогою відеодзвінка. У 2017 році вони провели 747 000 онлайн-консультацій.

Зростає попит на телемедицину і в США. Згідно з прогнозом, кількість телеконсультацій в Штатах зросте з 19,7 млн в 2014 році до 158,4 млн в 2020 році.

За результами дослідження фахівців  Університетської клініки Девіса (Каліфорнія, США) щорічні заощадження кожного американця, який користується послугами телемедицини складають: економія часу – 4 години, відстані  – 447 км, фінансів – 158 доларів.

Найзначнішою виявилася економія часових ресурсів пацієнтів. За час проведення дослідження (з 1998 по 2013 роки) вони заощадили 9 років життя. Але й фінансова економія – 3 млн доларів, погодьтесь, теж суттєва.

Тож і ви заощаджуйте час та кошти разом із TAS life і Likar Online.
Пильнуйте себе та будьте здорові!

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

 

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Що таке фінансовий номер телефону?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

46
На сьогодні в нашій базі 602 555 унікальних телефонних номерів Клієнтів і лише 12 702 фінансових номери. І ми намагаємося, аби Клієнтів із підтвердженими фінанс...
5 хв на читання 46
 • #Лайф-хак від ТАС
 • #ШколаТАС
5 хв на читання
20.10.2021 Читати
Рак молочної залози – боїмось чи боремось?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

59
Щорічно діагноз “рак молочної залози” чують 16 000 українок, 7 800 з них, на жаль, програють битву з цією недугою. Саме цей різновид раку вже багато десятиліть...
8 хв на читання 59
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
19.10.2021 Читати
Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

90
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 90
 • #ЖиттяТАС
 • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

123
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 123
 • #Лайф-хак від ТАС
 • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти