7 серпня ми презентували новий сервіс – Likar online і, судячи з великої кількості запитань та уточнень, сервіс викликав неабиякий інтерес серед наших Клієнтів, що не може не тішити!
Сьогодні спробуємо відповісти на усі ці запитання та розповімо, кому в першу чергу потрібно мати Likar online під рукою.
Поїхали!
Це сервіс онлайн консультацій без здійснення візиту до медичного закладу. Likar online – одна з перших організацій, що запровадила послуги телемедицини на українському ринку.
Сервіс надає Клієнту
можливість:- цілодобово отримувати термінові та планові консультації лікарів,
- ознайомлюватися з інформацією про лікарів та переглядати їх робочий розклад,
- завантажувати та зберігати документацію медичного характеру,
- передивлятися історію консультацій та рекомендації лікарів,
- скористатися необмеженою кількістю консультацій чергових лікарів (терапевта або педіатра) та трьох консультацій лікарів вузької спеціалізації.
Фахівець, з яким в будь-який час можна порадитись щодо будь-якого медичного питання – стане в нагоді кожному. Але найбільш за все такий сервіс знадобиться:
- Вагітним у декретній відпустці
- Молодим мамам у відпустці по догляду за дитиною
- Тим, хто часто буває у відрядженнях
- Людям, що ведуть правильний, здоровий спосіб життя
- Тим, хто проживає далеко від якісних медичних установ
- Особам, які страждають хронічними захворюваннями
- Пенсіонерам, котрі регулярно піклуються про своє здоров’я
Партнер сервісу Likar online – медичний центр Consilium Medical. Це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, розташований в Києві, що займається вирішенням клінічних ситуацій різного рівня складності, включаючи найважчі випадки.
Кожен спеціаліст, що співпрацює із Likar online, є практикуючим лікарем та пройшов спеціальне навчання технологіям ведення телемедичних консультацій.
- Первинна допомога в екстренних ситуаціях
- Догляд за дитиною
- Підготовка до обстеження
- Консультації за результатами аналізів та обстеження
- Консультації за станом здоров’я та щодо профілактики захворювань
- «Друга думка» щодо призначеного лікування

Дуже просто – з 7 серпня укласти Договір страхування життя за програмою “
” зі страховим внеском:
або ж
, за умови сплати одноразового страхового внеску.
Під покриттям сервісу знаходиться не лише дитина, на яку було оформлено програму, а й її батьки.
Термін користування сервісом Likar online – один страховий рік з дати укладення Договору.
Логін та пароль до нього надійде вам у sms повідомленні після того, як ви придбаєте програму “ТАС-Юніор”. Користуватись Кабінетом Клієнта можна і з комп’ютера, але зручніше за все – встановити застосунок на свій мобільний телефон. Він працює як на платформі
Це може бути черговий терапевт чи педіатр, що цілодобово проконсультує з медичних питань загального спектру чи порадить, до кого з вузькопрофільних фахівців звернутися. Або ж ви можете записатися на консультацію до лікаря окремої спеціалізації – вони працюють в режимі роботи клініки.
Черговий лікар зв’яжеться із вами протягом та надасть консультацію у комфортному для вас форматі – це може бути відеозв’язок, аудіоспілкування чи переписка в чаті.
Після кожної консультації ви маєте змогу оцінити роботу лікаря.
Адже інформація щодо рекомендацій завжди зберігається у вашому кабінеті.
Оскільки Likar online вже не перший сервіс телемедицини, доступний для Клієнтів TAS life (ще є ММК), таке питання ми часто чуємо від скептиків. І, дійсно, потрібно бути доктором Хаусом, щоб лікувати будь-які хвороби по одному лише мобільному.
З іншого боку, при любові більшості українців до лікування за допомогою Гугла та нелюбові – до візитів в клініки – можливість вчасно отримати кваліфіковану медичну консультацію може не лише запобігти шкідливим “народним рецептам” лікування, а й врятувати життя.
Та найбільш гостра проблема, яку може вирішити Likar online – це нестача медичних спеціалістів у районних центрах та селищах, або ж потреба у екстренній консультації з лікарем у відрядженні чи відпустці закордоном…
В європейських країнах телемедицина – поняття вже знайоме і звичне. Успішні проекти є в
. У багатьох країнах телемедицина працює і в комерційному секторі. Яскравий приклад – наш сусід . Польські медики кажуть, що 8 з 10 звернень пацієнтів вони можуть опрацювати онлайн.Успішним вважається також проект в
. Представники канадської мережі Ontario Telemedicine Network навіть приїжджали в Україну ділитися досвідом. В їх мережі працює співробітника. Лікарі спілкуються з пацієнтами за допомогою відеодзвінка. У 2017 році вони провели онлайн-консультацій.Зростає попит на телемедицину і в
. Згідно з прогнозом, кількість телеконсультацій в Штатах зросте з 19,7 млн в 2014 році до в 2020 році.За результами дослідження фахівців Університетської клініки Девіса (Каліфорнія, США) щорічні заощадження кожного американця, який користується послугами телемедицини складають: економія часу –
, відстані – , фінансів – .Найзначнішою виявилася економія часових ресурсів пацієнтів. За час проведення дослідження (з 1998 по 2013 роки) вони заощадили
. Але й фінансова економія – , погодьтесь, теж суттєва.
Тож і ви заощаджуйте час та кошти разом із
Пильнуйте себе та будьте здорові!
t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial
Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –