Анастасія Ведишева

Likar online

усе, що ви хотіли знати про наш новий сервіс телемедицини

09.08.2019 2276

7 серпня ми презентували новий сервіс – Likar online і, судячи з великої кількості запитань та уточнень, сервіс викликав неабиякий інтерес серед наших Клієнтів, що не може не тішити!
Сьогодні спробуємо відповісти на усі ці запитання та розповімо, кому в першу чергу потрібно мати Likar online під рукою.
Поїхали!

 

Що таке Likar online?

Це сервіс онлайн консультацій без здійснення візиту до медичного закладу. Likar online – одна з перших організацій, що запровадила послуги телемедицини на українському ринку.

Що вміє Likar online?

Сервіс надає Клієнту TAS life можливість:

 • цілодобово отримувати термінові та планові консультації лікарів,
 • ознайомлюватися з інформацією про лікарів та переглядати їх робочий розклад,
 • завантажувати та зберігати документацію медичного характеру,
 • передивлятися історію консультацій та рекомендації лікарів,
 • скористатися необмеженою кількістю консультацій чергових лікарів (терапевта або педіатра) та трьох консультацій лікарів вузької спеціалізації.

Likar online

Для кого цей сервіс?

Фахівець, з яким в будь-який час можна порадитись щодо будь-якого медичного питання – стане в нагоді кожному. Але найбільш за все такий сервіс знадобиться:

 • Вагітним у декретній відпустці
 • Молодим мамам у відпустці по догляду за дитиною
 • Тим, хто часто буває у відрядженнях
 • Людям, що ведуть правильний, здоровий спосіб життя
 • Тим, хто проживає далеко від якісних медичних установ
 • Особам, які страждають хронічними захворюваннями
 • Пенсіонерам, котрі регулярно піклуються про своє здоров’я

Хто ці лікарі по той бік екрану?

Партнер сервісу Likar online – медичний центр Consilium Medical. Це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, розташований в Києві, що займається вирішенням клінічних ситуацій різного рівня складності, включаючи найважчі випадки.
Кожен спеціаліст, що співпрацює із Likar online, є практикуючим лікарем та пройшов спеціальне навчання технологіям ведення телемедичних консультацій.

Про що спитати у Likar online?

 • Первинна допомога в екстренних ситуаціях
 • Догляд за дитиною
 • Підготовка до обстеження
 • Консультації за результатами аналізів та обстеження
 • Консультації за станом здоров’я та щодо профілактики захворювань
 • «Друга думка» щодо призначеного лікування

Likar online

Як отримати безкоштовне користування сервісом Likar online?

Дуже просто – з 7 серпня укласти Договір страхування життя за програмою “ТАС-Юніор” зі страховим внеском:

від 12 000 грн./450 дол. США/350 євро на рік (незалежно від періодичності внеску). Враховуються розмір страхових внесків як за Основним, так і за Додатковим Договором страхування життя,
або ж
від 60 000 грн./2 500 дол. США/2 000 євро, за умови сплати одноразового страхового внеску.

Під покриттям сервісу знаходиться не лише дитина, на яку було оформлено програму, а й її батьки.
Термін користування сервісом Likar online – один страховий рік з дати укладення Договору.

Як це працює?

1. Для отримання консультації зареєструйтесь у Кабінеті Клієнта Likar online.
Логін та пароль до нього надійде вам у sms повідомленні після того, як ви придбаєте програму “ТАС-Юніор”. Користуватись Кабінетом Клієнта можна і з комп’ютера, але зручніше за все – встановити застосунок на свій мобільний телефон. Він працює як на платформі Apple, так і на Android.

Likar online

2. Оберіть лікаря.
Це може бути черговий терапевт чи педіатр, що цілодобово проконсультує з медичних питань загального спектру чи порадить, до кого з вузькопрофільних фахівців звернутися. Або ж ви можете записатися на консультацію до лікаря окремої спеціалізації – вони працюють в режимі роботи клініки.

Likar online

3. Отримайте консультацію.
Черговий лікар зв’яжеться із вами протягом 3 хвилин та надасть консультацію у комфортному для вас форматі – це може бути відеозв’язок, аудіоспілкування чи переписка в чаті.

Likar online

4. Задоволені сервісом?
Після кожної консультації ви маєте змогу оцінити роботу лікаря.

Likar online

 

5. Нічого не загубиться!
Адже інформація щодо рекомендацій завжди зберігається у вашому кабінеті.

Likar online

Чи можна взагалі довіряти телемедицині?

Оскільки Likar online вже не перший сервіс телемедицини, доступний для Клієнтів TAS life (ще є ММК), таке питання ми часто чуємо від скептиків. І, дійсно, потрібно бути доктором Хаусом, щоб лікувати будь-які хвороби по одному лише мобільному.
З іншого боку, при любові більшості українців до лікування за допомогою Гугла та нелюбові – до візитів в клініки – можливість вчасно отримати кваліфіковану медичну консультацію може не лише запобігти шкідливим “народним рецептам” лікування, а й врятувати життя.
Та найбільш гостра проблема, яку може вирішити Likar online – це нестача медичних спеціалістів у районних центрах та селищах, або ж потреба у екстренній консультації з лікарем у відрядженні чи відпустці закордоном…

Як працює телемедицина в світі? Трохи статистики наостанок 🙂

В європейських країнах телемедицина – поняття вже знайоме і звичне. Успішні проекти є в Норвегії, Данії, Німеччині, Естонії, Фінляндії, Франції та Італії. У багатьох країнах телемедицина працює і в комерційному секторі. Яскравий приклад – наш сусід Польща. Польські медики кажуть, що 8 з 10 звернень пацієнтів вони можуть опрацювати онлайн.

Успішним вважається також проект в Канаді. Представники канадської мережі Ontario Telemedicine Network навіть приїжджали в Україну ділитися досвідом. В їх мережі працює 262 співробітника. Лікарі спілкуються з пацієнтами за допомогою відеодзвінка. У 2017 році вони провели 747 000 онлайн-консультацій.

Зростає попит на телемедицину і в США. Згідно з прогнозом, кількість телеконсультацій в Штатах зросте з 19,7 млн в 2014 році до 158,4 млн в 2020 році.

За результами дослідження фахівців  Університетської клініки Девіса (Каліфорнія, США) щорічні заощадження кожного американця, який користується послугами телемедицини складають: економія часу – 4 години, відстані  – 447 км, фінансів – 158 доларів.

Найзначнішою виявилася економія часових ресурсів пацієнтів. За час проведення дослідження (з 1998 по 2013 роки) вони заощадили 9 років життя. Але й фінансова економія – 3 млн доларів, погодьтесь, теж суттєва.

Тож і ви заощаджуйте час та кошти разом із TAS life і Likar Online.
Пильнуйте себе та будьте здорові!

Likar online

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

 

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти