TAS life team
TAS Life team

Реальна історія найкрупнішої виплати січня

або 5 причин придбати договір корпоративного страхування життя

10.02.2021 1662

Чекаєте традиційного переліку причин?
Ну, що ж, тоді тримайте!

#1

Перша, і найголовніша причина, чому це потрібно, – це реальні історії, які стаються щодня, у різних компаніях, з різними людьми, в різних містах… Що їх об’єднує чи відрізняє? Ні, не лише територія, а важливим є те, чи подбав керівник підприємства про свій колектив чи ні.
Можливо це дуже банально звучить на сьогодні та наявність Договору страхування життя у колективі не є вже аж такою перевагою, а більшість керівників і взагалі мають сумніви, для чого їм потрібно інвестувати кошти у такий Договір. Все круто, коли нічого не трапляється, але раптом щось…

У кінці січня цього року TAS Life здійснила виплату по корпоративному договору застрахованій особі на суму 1 600 524,80 гривень.
Договір було укладено у квітні 2019 року в місті Києві, страховий випадок настав у жовтні 2020 року – у співробітника компанії було виявлено онкологічне захворювання.
А вже у листопаді, в зв’язку із важкістю стану, людині встановлюють ІІ групу інвалідності.
За цим Договором спрацювало одразу два страхових ризики – «Критичне захворювання» та «Інвалідність з будь-якої причини».
З листопада 2020 року до січня 2021 року відбувався процес збору та підтвердження інформації зі сторони медичних закладів.
28 січня до компанії був поданий повний пакет документів і вже наступного дня була здійснена виплата.

Це одна із багатьох історій і в ній колективу пощастило, адже мають далекоглядного керівника, який вміє геджувати ризики.

Отже, перша причина – подивитися на реальні історії та захистити власний колектив.

#2

По-друге, збереження коштів компанії.
Якщо біда трапляється із кимось у колективі, більшість керівників будуть намагатися допомогти своєму співробітнику. І добре, якщо це велика компанія для якої виділити матеріальну допомогу людині на лікування у розмірі 200 або 300 тисяч гривень – цілком нормально.
Але для більшості малого та середнього бізнесу ця сума дуже велика. Так й вилучати кошти із обігу не найкраща ідея. Тому на допомогу у таких ситуаціях і потрібно розглянути рішення від страхової компанії.
Адже, наприклад, сплачуючи кошти за свого працівника навіть у розмірі 2000 – 3000 гривень на рік, у разі діагностування, наприклад, онкології, TAS Life оплатить повноцінне лікування та медикаментозне забезпечення такого працівника. А лікування онкології – це дуже дороговартісне та тривале у часі.

Отже, друга причина – збереження капіталу компанії.

#3

По-третє, додатковий дивіденд або економія коштів на страхуванні.
Міжнародний дивіденд (участь у прибутку страховика). Якщо протягом року дії Договору сума виплат не перевищила певної допустимої межі, встановленої у партнерському договорі, то підприємство отримує повернення частини сплачених коштів Страховику. Це може бути у розмірі від 5 до 30% в залежності від умов договору.
Така опція поширена серед міжнародних компаній та є можливою завдяки тому, що страхова компанія TAS Life є ексклюзивним представником міжнародного страхового пулу IGP.

Отже, третя причина – економія коштів на страхуванні.

#4

Четверта причина – підвищення рівня лояльності від працівників.
Так, на початку ми говорили про те, що страхуванням життя вже нікого не здивуєш. Але чудовим доповненням програм страхування є програми з Wellness. Цей тренд актуальнішим стає з кожним роком. Все більше людей намагаються вести здоровий спосіб життя, а компанії впроваджують у себе додаткові елементи цього у своїй корпоративній культурі.
Завдяки корпоративним програмам страхування життя керівник може отримати рішення 2 в 1. Зокрема, у програмах TAS Life ми запропонуємо широкий вибір майстер-класів, профілактичних оглядів, рекомендацій, що сприятимуть додатковій мотивації персоналу.

Отже, четверта причина – мотивація персоналу.

#5

П’ята причина – економія на податках.
Якщо Ви вирішили укласти договір добровільного пенсійного страхування своїм співробітникам, то кошти, проінвестовані у цю програму, ви можете віднести на затрати підприємства та не сплачувати податки по такому договору.

Отже, п’ята причина – економія на податках.

 


 

Забагато тексту та хочете отримати всю суть за 2 хвилини?

Рекомендуємо до перегляду наше відео:

ЧОМУ ПОТРІБНО СТРАХУВАТИ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ?

Зацікавили Вас? 😉

Не зволікайте та хутчіше замовляйте консультацію у нашому Департаменті корпоративного бізнесу.
Ми підберемо найкращий варіант для страхування саме Вашого колективу!
Телефонуйте +380 (67) 214-05-22
або пишіть corporate@taslife.com.ua

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –  t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram – www.instagram.com/taslifeofficial/ та на нашу сторінку у Facebook –  facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Алергія: правда та міфи

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

8
Поговоримо сьогодні про алергію - причину свербіжу, чхання, закладеного носу, а то й більш сумних наслідків - від вимушеного розлучення з домашнім улюбленцем до...
6 хв на читання 8
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
20.09.2021 Читати
Про чітміл.

Михайло Холоділін

Михайло Холоділін

54
Чітміл (з англ. cheat meal - "шахраювати з їжею") - одне з планових порушень дієти. Суть чітміла в тому, що ви можете в заздалегідь запланований день побалуват...
4 хв на читання 54
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
17.09.2021 Читати
Як працює страхування з TAS life. Серпень 2021

Михайло Холоділін

TAS Life team

117
Є таке правило стосунках - без різниці ділових чи особистих - дивитись не на слова, а на справи. Можна запевняти “Да я заради тебе - хоч зірку з неба!”, а по...
8 хв на читання 117
  • #ІсторіїТАС
8 хв на читання
16.09.2021 Читати
Чому відмовила страхова компанія?

Наталія Кочешкова

Наталія Кочешкова

220
Ви звернулись за виплатою до страхової компанії, а отримали відмову? Неприємно... Але давайте розбиратися! Навіть благодійні організації не можуть допомогти в...
3 хв на читання 220
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.09.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти