TAS life team
TAS life team

Реальна історія найкрупнішої виплати січня

або 5 причин придбати договір корпоративного страхування життя

10.02.2021 1072

Чекаєте традиційного переліку причин?
Ну, що ж, тоді тримайте!

#1

Перша, і найголовніша причина, чому це потрібно, – це реальні історії, які стаються щодня, у різних компаніях, з різними людьми, в різних містах… Що їх об’єднує чи відрізняє? Ні, не лише територія, а важливим є те, чи подбав керівник підприємства про свій колектив чи ні.
Можливо це дуже банально звучить на сьогодні та наявність Договору страхування життя у колективі не є вже аж такою перевагою, а більшість керівників і взагалі мають сумніви, для чого їм потрібно інвестувати кошти у такий Договір. Все круто, коли нічого не трапляється, але раптом щось…

У кінці січня цього року TAS Life здійснила виплату по корпоративному договору застрахованій особі на суму 1 600 524,80 гривень.
Договір було укладено у квітні 2019 року в місті Києві, страховий випадок настав у жовтні 2020 року – у співробітника компанії було виявлено онкологічне захворювання.
А вже у листопаді, в зв’язку із важкістю стану, людині встановлюють ІІ групу інвалідності.
За цим Договором спрацювало одразу два страхових ризики – «Критичне захворювання» та «Інвалідність з будь-якої причини».
З листопада 2020 року до січня 2021 року відбувався процес збору та підтвердження інформації зі сторони медичних закладів.
28 січня до компанії був поданий повний пакет документів і вже наступного дня була здійснена виплата.

Це одна із багатьох історій і в ній колективу пощастило, адже мають далекоглядного керівника, який вміє геджувати ризики.

Отже, перша причина – подивитися на реальні історії та захистити власний колектив.

#2

По-друге, збереження коштів компанії.
Якщо біда трапляється із кимось у колективі, більшість керівників будуть намагатися допомогти своєму співробітнику. І добре, якщо це велика компанія для якої виділити матеріальну допомогу людині на лікування у розмірі 200 або 300 тисяч гривень – цілком нормально.
Але для більшості малого та середнього бізнесу ця сума дуже велика. Так й вилучати кошти із обігу не найкраща ідея. Тому на допомогу у таких ситуаціях і потрібно розглянути рішення від страхової компанії.
Адже, наприклад, сплачуючи кошти за свого працівника навіть у розмірі 2000 – 3000 гривень на рік, у разі діагностування, наприклад, онкології, TAS Life оплатить повноцінне лікування та медикаментозне забезпечення такого працівника. А лікування онкології – це дуже дороговартісне та тривале у часі.

Отже, друга причина – збереження капіталу компанії.

#3

По-третє, додатковий дивіденд або економія коштів на страхуванні.
Міжнародний дивіденд (участь у прибутку страховика). Якщо протягом року дії Договору сума виплат не перевищила певної допустимої межі, встановленої у партнерському договорі, то підприємство отримує повернення частини сплачених коштів Страховику. Це може бути у розмірі від 5 до 30% в залежності від умов договору.
Така опція поширена серед міжнародних компаній та є можливою завдяки тому, що страхова компанія TAS Life є ексклюзивним представником міжнародного страхового пулу IGP.

Отже, третя причина – економія коштів на страхуванні.

#4

Четверта причина – підвищення рівня лояльності від працівників.
Так, на початку ми говорили про те, що страхуванням життя вже нікого не здивуєш. Але чудовим доповненням програм страхування є програми з Wellness. Цей тренд актуальнішим стає з кожним роком. Все більше людей намагаються вести здоровий спосіб життя, а компанії впроваджують у себе додаткові елементи цього у своїй корпоративній культурі.
Завдяки корпоративним програмам страхування життя керівник може отримати рішення 2 в 1. Зокрема, у програмах TAS Life ми запропонуємо широкий вибір майстер-класів, профілактичних оглядів, рекомендацій, що сприятимуть додатковій мотивації персоналу.

Отже, четверта причина – мотивація персоналу.

#5

П’ята причина – економія на податках.
Якщо Ви вирішили укласти договір добровільного пенсійного страхування своїм співробітникам, то кошти, проінвестовані у цю програму, ви можете віднести на затрати підприємства та не сплачувати податки по такому договору.

Отже, п’ята причина – економія на податках.

 


 

Забагато тексту та хочете отримати всю суть за 2 хвилини?

Рекомендуємо до перегляду наше відео:

ЧОМУ ПОТРІБНО СТРАХУВАТИ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ?

Зацікавили Вас? 😉

Не зволікайте та хутчіше замовляйте консультацію у нашому Департаменті корпоративного бізнесу.
Ми підберемо найкращий варіант для страхування саме Вашого колективу!
Телефонуйте +380 (67) 214-05-22
або пишіть corporate@taslife.com.ua

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –  t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram – www.instagram.com/taslifeofficial/ та на нашу сторінку у Facebook –  facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Гіпертонія – гіпертиск, що може вбити

Дарина Дмитрієвська

Дарина Дмитрієвська

31
Що хорошого нам дала пандемія? "Дивне питання", - скажете ви... А втім за ці півтора роки в суспільному дискурсі головною темою стало здоров’я. Нарешті у ЗМІ...
8 хв на читання 31
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
24.06.2021 Читати
Проєкт «ДЕНЬ МЕЛАНОМИ» від TAS life і Madanes

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

79
До Всесвітнього дня боротьби з меланомою Ваша улюблена страхова компанія об’єдналася із ізраїльським провайдером страхування від критичних захворювань Madanes, ...
15 хв на читання 79
  • #ПартнериТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
15 хв на читання
23.06.2021 Читати
7 психологічних ефектів, що керують нашим життям

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

102
Нам приємно думати, що всі наші рішення й реакції унікальні та залежать виключно від внутрішньої мотивації і світосприйняття. На жаль - чи на щастя - це не так...
9 хв на читання 102
  • #Лайф-хак від ТАС
9 хв на читання
22.06.2021 Читати
Щоб на фініші сказати: «ЦЕ БУЛО ОФІГЕННО! ДАЙТЕ ЩЕ!»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

145
Хочеться кричати про це чи не на усіх кутках :) Адже дійсно нарешті відбувся офлайн забіг в рамках "6-й ТАВРІЯ В ОДЕСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021", в якому ми брали уч...
15 хв на читання 145
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
15 хв на читання
18.06.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти