TAS life team
TAS Life team

Реальна історія найкрупнішої виплати січня

або 5 причин придбати договір корпоративного страхування життя

10.02.2021 2042

Чекаєте традиційного переліку причин?
Ну, що ж, тоді тримайте!

найкрупнішої виплати

#1

Перша, і найголовніша причина, чому це потрібно, – це реальні історії, які стаються щодня, у різних компаніях, з різними людьми, в різних містах… Що їх об’єднує чи відрізняє? Ні, не лише територія, а важливим є те, чи подбав керівник підприємства про свій колектив чи ні.
Можливо це дуже банально звучить на сьогодні та наявність Договору страхування життя у колективі не є вже аж такою перевагою, а більшість керівників і взагалі мають сумніви, для чого їм потрібно інвестувати кошти у такий Договір. Все круто, коли нічого не трапляється, але раптом щось…

У кінці січня цього року TAS Life здійснила виплату по корпоративному договору застрахованій особі на суму 1 600 524,80 гривень.
Договір було укладено у квітні 2019 року в місті Києві, страховий випадок настав у жовтні 2020 року – у співробітника компанії було виявлено онкологічне захворювання.
А вже у листопаді, в зв’язку із важкістю стану, людині встановлюють ІІ групу інвалідності.
За цим Договором спрацювало одразу два страхових ризики – «Критичне захворювання» та «Інвалідність з будь-якої причини».
З листопада 2020 року до січня 2021 року відбувався процес збору та підтвердження інформації зі сторони медичних закладів.
28 січня до компанії був поданий повний пакет документів і вже наступного дня була здійснена виплата.

Це одна із багатьох історій і в ній колективу пощастило, адже мають далекоглядного керівника, який вміє геджувати ризики.

Отже, перша причина – подивитися на реальні історії та захистити власний колектив.

збереження коштів компанії

#2

По-друге, збереження коштів компанії.
Якщо біда трапляється із кимось у колективі, більшість керівників будуть намагатися допомогти своєму співробітнику. І добре, якщо це велика компанія для якої виділити матеріальну допомогу людині на лікування у розмірі 200 або 300 тисяч гривень – цілком нормально.
Але для більшості малого та середнього бізнесу ця сума дуже велика. Так й вилучати кошти із обігу не найкраща ідея. Тому на допомогу у таких ситуаціях і потрібно розглянути рішення від страхової компанії.
Адже, наприклад, сплачуючи кошти за свого працівника навіть у розмірі 2000 – 3000 гривень на рік, у разі діагностування, наприклад, онкології, TAS Life оплатить повноцінне лікування та медикаментозне забезпечення такого працівника. А лікування онкології – це дуже дороговартісне та тривале у часі.

Отже, друга причина – збереження капіталу компанії.

Міжнародний дивіденд

#3

По-третє, додатковий дивіденд або економія коштів на страхуванні.
Міжнародний дивіденд (участь у прибутку страховика). Якщо протягом року дії Договору сума виплат не перевищила певної допустимої межі, встановленої у партнерському договорі, то підприємство отримує повернення частини сплачених коштів Страховику. Це може бути у розмірі від 5 до 30% в залежності від умов договору.
Така опція поширена серед міжнародних компаній та є можливою завдяки тому, що страхова компанія TAS Life є ексклюзивним представником міжнародного страхового пулу IGP.

Отже, третя причина – економія коштів на страхуванні.

підвищення рівня лояльності від працівників

#4

Четверта причина – підвищення рівня лояльності від працівників.
Так, на початку ми говорили про те, що страхуванням життя вже нікого не здивуєш. Але чудовим доповненням програм страхування є програми з Wellness. Цей тренд актуальнішим стає з кожним роком. Все більше людей намагаються вести здоровий спосіб життя, а компанії впроваджують у себе додаткові елементи цього у своїй корпоративній культурі.
Завдяки корпоративним програмам страхування життя керівник може отримати рішення 2 в 1. Зокрема, у програмах TAS Life ми запропонуємо широкий вибір майстер-класів, профілактичних оглядів, рекомендацій, що сприятимуть додатковій мотивації персоналу.

Отже, четверта причина – мотивація персоналу.

економія на податках

#5

П’ята причина – економія на податках.
Якщо Ви вирішили укласти договір добровільного пенсійного страхування своїм співробітникам, то кошти, проінвестовані у цю програму, ви можете віднести на затрати підприємства та не сплачувати податки по такому договору.

Отже, п’ята причина – економія на податках.

 


 

Забагато тексту та хочете отримати всю суть за 2 хвилини?

Рекомендуємо до перегляду наше відео:

ЧОМУ ПОТРІБНО СТРАХУВАТИ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ?

Зацікавили Вас? 😉

Не зволікайте та хутчіше замовляйте консультацію у нашому Департаменті корпоративного бізнесу.
Ми підберемо найкращий варіант для страхування саме Вашого колективу!
Телефонуйте +380 (67) 214-05-22
або пишіть corporate@taslife.com.ua

Департаменті корпоративного бізнесу

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –  t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram – www.instagram.com/taslifeofficial/ та на нашу сторінку у Facebook –  facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

107
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 107
  • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1092
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1092
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

733
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 733
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

882
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 882
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти