Наталія Стихальська

Сплачуємо поліс через sms

Покрокова інструкція

18.04.2018 258

П’ятниця на календарі, попереду два вихідних дні, а, отже, саме зараз час нашої рубрики «Перевірено на власному досвіді».

І сьогодні ми дізнаємося з Вами про зручний сервіс для оплати чергових страхових внесків.

Отже, якщо Ви були у відпустці (як я : )) та не встигли оплатити вчасно свій Поліс страхування життя до дати плану, то вже наступного дня отримаєте sms-повідомлення  від СК «ТАС» із текстом про те, що захист по додатковими страховими випадками припинено та відновити його я можу, скориставшись посиланням, яке вказано у цьому меседжі:


 

Зізнаюся Вам відверто, я була приємно вражена 🙂 Адже, витративши менше 1 хвилини, Ви можете здійснити оплату Вашого страхового полісу. Три простих кроки і все! Готово!

Крок 1. Натискаєте на структуроване посилання, вказане у Вашому sms-повідомленні від СК «ТАС», та переходите на наступну сторінку. Далі Ви побачите екран, як на малюнку нижче:


 

Крок 2. І… Вуаля! Ви бачите  повністю заповнені Ваші дані, потрібно ввести лише e-mail, та дані Вашої карти: номер, дату дії  та CRV-код. Нічого не потрібно заповнювати, окрім цих даних. І це дуже зручно!


 

Крок 3. Натискаємо «Оплатити» і все! Успіх! Договір успішно оплачено. 🙂


 

З Вашого банку Ви одразу отримаєте повідомлення про списання коштів (якщо у Вас налаштована така послуга), а вже через 3 дні – sms-повідомлення від СК «ТАС» про зарахування чергового платежу.

Отже, мої враження від такого сервісу – однозначно сподобалось! Дуже зручно!

Чого мені не вистачило? Ну, мабуть, якби я отримала це посилання раніше разом із нагадуванням про сплату чергового внеску, то мені не потрібно було б шукати інші варіанти страхового внеску.

А, до речі, мало не забула! Перевірте ще ліміти на своїй картці, тому що, якщо у Вас стоять обмеження по сумі для оплати в Інтернеті, тоді Ви не зможете одразу оплатити, а потрібно буде телефонувати до банку, картку якого Ви маєте, та коректувати ліміти в сторону збільшення, або ж змінювати налаштування у Вашому власному кабінеті Клієнта (я зараз маю на увазі Кабінет Клієнта банку, наприклад, ТАС24 або Приват24).

Пишіть нам в коментарях у Facebook, які сервіси від СК «ТАС» та партнерів Ви хотіли б, щоб ми перевірили 😉

На сьогодні все, чекайте наші наступні випуски. Попереду ще дуже багато цікавого! 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

49
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 49
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

104
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 104
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

93
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 93
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

161
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 161
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти