Сплачуємо поліс через sms

Покрокова інструкція
TAS life team
TAS life team 18.04.2018

П’ятниця на календарі, попереду два вихідних дні, а, отже, саме зараз час нашої рубрики «Перевірено на власному досвіді».

І сьогодні ми дізнаємося з Вами про зручний сервіс для оплати чергових страхових внесків.

Отже, якщо Ви були у відпустці (як я : )) та не встигли оплатити вчасно свій Поліс страхування життя до дати плану, то вже наступного дня отримаєте sms-повідомлення  від СК «ТАС» із текстом про те, що захист по додатковими страховими випадками припинено та відновити його я можу, скориставшись посиланням, яке вказано у цьому меседжі:


 

Зізнаюся Вам відверто, я була приємно вражена 🙂 Адже, витративши менше 1 хвилини, Ви можете здійснити оплату Вашого страхового полісу. Три простих кроки і все! Готово!

Крок 1. Натискаєте на структуроване посилання, вказане у Вашому sms-повідомленні від СК «ТАС», та переходите на наступну сторінку. Далі Ви побачите екран, як на малюнку нижче:


 

Крок 2. І… Вуаля! Ви бачите  повністю заповнені Ваші дані, потрібно ввести лише e-mail, та дані Вашої карти: номер, дату дії  та CRV-код. Нічого не потрібно заповнювати, окрім цих даних. І це дуже зручно!


 

Крок 3. Натискаємо «Оплатити» і все! Успіх! Договір успішно оплачено. 🙂


 

З Вашого банку Ви одразу отримаєте повідомлення про списання коштів (якщо у Вас налаштована така послуга), а вже через 3 дні – sms-повідомлення від СК «ТАС» про зарахування чергового платежу.

Отже, мої враження від такого сервісу – однозначно сподобалось! Дуже зручно!

Чого мені не вистачило? Ну, мабуть, якби я отримала це посилання раніше разом із нагадуванням про сплату чергового внеску, то мені не потрібно було б шукати інші варіанти страхового внеску.

А, до речі, мало не забула! Перевірте ще ліміти на своїй картці, тому що, якщо у Вас стоять обмеження по сумі для оплати в Інтернеті, тоді Ви не зможете одразу оплатити, а потрібно буде телефонувати до банку, картку якого Ви маєте, та коректувати ліміти в сторону збільшення, або ж змінювати налаштування у Вашому власному кабінеті Клієнта (я зараз маю на увазі Кабінет Клієнта банку, наприклад, ТАС24 або Приват24).

Пишіть нам в коментарях у Facebook, які сервіси від СК «ТАС» та партнерів Ви хотіли б, щоб ми перевірили 😉

На сьогодні все, чекайте наші наступні випуски. Попереду ще дуже багато цікавого! 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет