Наталія Стихальська

Сплачуємо поліс через sms

Покрокова інструкція

18.04.2018 150

П’ятниця на календарі, попереду два вихідних дні, а, отже, саме зараз час нашої рубрики «Перевірено на власному досвіді».

І сьогодні ми дізнаємося з Вами про зручний сервіс для оплати чергових страхових внесків.

Отже, якщо Ви були у відпустці (як я : )) та не встигли оплатити вчасно свій Поліс страхування життя до дати плану, то вже наступного дня отримаєте sms-повідомлення  від СК «ТАС» із текстом про те, що захист по додатковими страховими випадками припинено та відновити його я можу, скориставшись посиланням, яке вказано у цьому меседжі:


 

Зізнаюся Вам відверто, я була приємно вражена 🙂 Адже, витративши менше 1 хвилини, Ви можете здійснити оплату Вашого страхового полісу. Три простих кроки і все! Готово!

Крок 1. Натискаєте на структуроване посилання, вказане у Вашому sms-повідомленні від СК «ТАС», та переходите на наступну сторінку. Далі Ви побачите екран, як на малюнку нижче:


 

Крок 2. І… Вуаля! Ви бачите  повністю заповнені Ваші дані, потрібно ввести лише e-mail, та дані Вашої карти: номер, дату дії  та CRV-код. Нічого не потрібно заповнювати, окрім цих даних. І це дуже зручно!


 

Крок 3. Натискаємо «Оплатити» і все! Успіх! Договір успішно оплачено. 🙂


 

З Вашого банку Ви одразу отримаєте повідомлення про списання коштів (якщо у Вас налаштована така послуга), а вже через 3 дні – sms-повідомлення від СК «ТАС» про зарахування чергового платежу.

Отже, мої враження від такого сервісу – однозначно сподобалось! Дуже зручно!

Чого мені не вистачило? Ну, мабуть, якби я отримала це посилання раніше разом із нагадуванням про сплату чергового внеску, то мені не потрібно було б шукати інші варіанти страхового внеску.

А, до речі, мало не забула! Перевірте ще ліміти на своїй картці, тому що, якщо у Вас стоять обмеження по сумі для оплати в Інтернеті, тоді Ви не зможете одразу оплатити, а потрібно буде телефонувати до банку, картку якого Ви маєте, та коректувати ліміти в сторону збільшення, або ж змінювати налаштування у Вашому власному кабінеті Клієнта (я зараз маю на увазі Кабінет Клієнта банку, наприклад, ТАС24 або Приват24).

Пишіть нам в коментарях у Facebook, які сервіси від СК «ТАС» та партнерів Ви хотіли б, щоб ми перевірили 😉

На сьогодні все, чекайте наші наступні випуски. Попереду ще дуже багато цікавого! 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

32
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 32
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

113
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
113
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

222
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
222
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

97
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
97
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти