TAS life team
TAS Life team

Подорожуй із TAS life. Новорічні традиції

23.12.2020 232

Новий рік – одне із найулюбленіших свят в нашій країні.
А як Ви святкуєте? Чи може у Вас є власні новорічні традиції? Якщо Вам набридли “олів’є” та ялинка, радимо придивитись до цікавих новорічних традицій інших країн, які ми зібрали спеціально для Вас.

 

Спалити цапа та побити посуд по-шведськи

З 1966 році у шведському місті Євле на головній площі щороку зводять цапа з соломи, який важить понад 3 тони, має 13 метрів у висоту та 7 метрів у довжину.
Одного разу він був підпалений невідомими у новорічну ніч. З того часу це стало новорічною традицією, що символізує прощання з усім поганим. Цапа спалювали вже 25 разів!
А ще у Швеції є традиція бити старий посуд. Таке заняття, на думку шведів, добре знімає стрес.

Новорічні традиції

 

Загрібати вдачу та розлучитися з вадами по-японськи

Бажаєте більше вдачі у Новому році? Запасайтеся граблями як японці. Вони самостійно виготовляють інструмент з бамбука, прикрашають розписом і талісманами та вішають на стіну. Таким чином, японці «загрібають вдачу в Новому році».
А ще японці використовують настання Нового року для самовдосконалення. Опівночі починає дзвонити дзвін, що відбиває 108 ударів. Кожен удар дзвону повинен вбити одну із людських вад. На думку японців, основних вад усього шість (жадібність, злість, дурість, легковажність, нерішучість, заздрість), але в кожного є 18 різних відтінків, тобто в сумі якраз виходить 108. З усіма цими вадами і слід розлучитися в Новому році.

Новорічні традиції

 

Обливатися водою та повеселитися на карнавалі по-кубинськи

В переддень Нового року, жителі Куби набирають воду у весь наявний в будинку посуд і о 12 годині виливають воду з вікна. Таким чином кубинці бажають новому року чистого, як вода, шляху.
А поки годинник б’є 12 разів, потрібно встигнути з’їсти 12 виноградинок і тоді процвітання та вдача будуть супроводжувати весь наступний рік. Замість ялинки на Кубі наряджають місцеву хвойну рослину – араукарію.
Тут діти пишуть листи з найпотаємнішими бажаннями не Санта-Клаусу, а добрим чарівникам – Гаспару, Бальтасару і Мельчору. Свято в цій країні проходить в атмосфері карнавалу, феєрверків і гарного настрою.

Новорічні традиції

 

Позбутися зайвого по-італійськи та по-непальськи

У Непалі початком Нового року вважають світанок першого його дня. В очікуванні появи сонця на небі непальці палять на вулицях великі вогнища, в яких згоряють непотрібні в новому році речі.
В Італії заведено викидати старі меблі на вулицю прямо з вікна. Італійці вірять, що чим більше викинути старого, тим більше з’явиться нових надбань і тим більше буде щастя в домі. І хоча останнім часом ця традиція відходить через велику травмонебезпечність, проте на ранок 1 січня ще можна побачити меблі посеред вулиці.
Не обов’язково влаштовувати вогнища, чи викидати непотріб з вікон, але позбутися зайвого завжди гарна ідея.

позбутися зайвого

 

Побитися та прогулятися з валізою по-перуанськи

Для екстремалів підійде новорічна традиція жителів Перу.
Тут практикують своєрідний спосіб “залишити все погане в старому році“. Для цього місцеві жителі влаштовують масові новорічні бійки, в яких беруть участь жінки, діти, чоловіки. Всі виходять на вулиці та з задоволенням б’ють один одного…
Інша новорічна традиція стосується тих, хто хоче об’їздити весь світ. Щоб вирушити в наступному році в подорож, потрібно взяти в руки валізу і обійти з неї свій квартал. Це потрібно встигнути зробити за 5 хвилин до нового року , а в 00:00 вже бути вдома.

подорож

Який би варіант Ви не обрали – хай в цей святковий день Вас не полишає гарний настрій та передчуття чудес!

 


 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти