TAS life team
TAS Life team

Подорожуй із TAS life. Новорічні традиції

23.12.2020 147

Новий рік – одне із найулюбленіших свят в нашій країні.
А як Ви святкуєте? Чи може у Вас є власні новорічні традиції? Якщо Вам набридли “олів’є” та ялинка, радимо придивитись до цікавих новорічних традицій інших країн, які ми зібрали спеціально для Вас.

 

Спалити цапа та побити посуд по-шведськи

З 1966 році у шведському місті Євле на головній площі щороку зводять цапа з соломи, який важить понад 3 тони, має 13 метрів у висоту та 7 метрів у довжину.
Одного разу він був підпалений невідомими у новорічну ніч. З того часу це стало новорічною традицією, що символізує прощання з усім поганим. Цапа спалювали вже 25 разів!
А ще у Швеції є традиція бити старий посуд. Таке заняття, на думку шведів, добре знімає стрес.

 

Загрібати вдачу та розлучитися з вадами по-японськи

Бажаєте більше вдачі у Новому році? Запасайтеся граблями як японці. Вони самостійно виготовляють інструмент з бамбука, прикрашають розписом і талісманами та вішають на стіну. Таким чином, японці «загрібають вдачу в Новому році».
А ще японці використовують настання Нового року для самовдосконалення. Опівночі починає дзвонити дзвін, що відбиває 108 ударів. Кожен удар дзвону повинен вбити одну із людських вад. На думку японців, основних вад усього шість (жадібність, злість, дурість, легковажність, нерішучість, заздрість), але в кожного є 18 різних відтінків, тобто в сумі якраз виходить 108. З усіма цими вадами і слід розлучитися в Новому році.

 

Обливатися водою та повеселитися на карнавалі по-кубинськи

В переддень Нового року, жителі Куби набирають воду у весь наявний в будинку посуд і о 12 годині виливають воду з вікна. Таким чином кубинці бажають новому року чистого, як вода, шляху.
А поки годинник б’є 12 разів, потрібно встигнути з’їсти 12 виноградинок і тоді процвітання та вдача будуть супроводжувати весь наступний рік. Замість ялинки на Кубі наряджають місцеву хвойну рослину – араукарію.
Тут діти пишуть листи з найпотаємнішими бажаннями не Санта-Клаусу, а добрим чарівникам – Гаспару, Бальтасару і Мельчору. Свято в цій країні проходить в атмосфері карнавалу, феєрверків і гарного настрою.

 

Позбутися зайвого по-італійськи та по-непальськи

У Непалі початком Нового року вважають світанок першого його дня. В очікуванні появи сонця на небі непальці палять на вулицях великі вогнища, в яких згоряють непотрібні в новому році речі.
В Італії заведено викидати старі меблі на вулицю прямо з вікна. Італійці вірять, що чим більше викинути старого, тим більше з’явиться нових надбань і тим більше буде щастя в домі. І хоча останнім часом ця традиція відходить через велику травмонебезпечність, проте на ранок 1 січня ще можна побачити меблі посеред вулиці.
Не обов’язково влаштовувати вогнища, чи викидати непотріб з вікон, але позбутися зайвого завжди гарна ідея.

 

Побитися та прогулятися з валізою по-перуанськи

Для екстремалів підійде новорічна традиція жителів Перу.
Тут практикують своєрідний спосіб “залишити все погане в старому році“. Для цього місцеві жителі влаштовують масові новорічні бійки, в яких беруть участь жінки, діти, чоловіки. Всі виходять на вулиці та з задоволенням б’ють один одного…
Інша новорічна традиція стосується тих, хто хоче об’їздити весь світ. Щоб вирушити в наступному році в подорож, потрібно взяти в руки валізу і обійти з неї свій квартал. Це потрібно встигнути зробити за 5 хвилин до нового року , а в 00:00 вже бути вдома.

Який би варіант Ви не обрали – хай в цей святковий день Вас не полишає гарний настрій та передчуття чудес!

 


 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

50
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 50
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

104
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 104
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

93
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 93
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

164
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 164
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти