Вікторія Лямець

Який природний талант має ваша дитина?

17.06.2021 309

Як ми вже казали в попередньому блозі, кожна дитина має один з 10-ти типів мислення і він не залежить від статі, генетики або уподобань батьків.
Це унікальна якість сутності людини. Окремий тип мислення – це цілий Всесвіт, який працює за своїми законами, зі своєю зрозумілою структурою і безмежним потенціалом.

Розуміння типу мислення дитини дає батькам правильні підходи у вихованні та спілкуванні з нею. Прибирає сварки, непорозуміння, конфлікти.

По-друге, розуміння відкриє вам внутрішній світ дитини, її цінності й устремління. А головне – ви зможете допомогти і направити її в “потрібне русло”.

Давайте ж розберемося, які типи мислення бувають і які якості їм притаманні 👇

1. Критичний тип мислення – діти з таким типом мислення дуже проникливі, вміють якісно виконувати поставлені завдання. Вони уважні до дрібниць, намагаються довести будь-яку справу до ідеалу. Володіють завзятістю, волею і самодисципліною. Здатні створювати новаторські ідеї. І все це від природи!

2. Варіативний тип мислення – такі діти інтуїтивні та винахідливі. Володіють швидкістю і кмітливістю. У них є природний дар переконання, легко можуть знайти підхід до будь-якої людині. Вони вміють об’єднувати навколо себе різних людей і вміло користуватися зв’язками. Такі діти здатні бачити варіанти вирішення будь-яких питань і виходи з найскладніших ситуацій. Їх емоційність може прекрасно реалізуватися в мистецтві і творчості.

3. Власники образного типу мислення хочуть слави і популярності – це нормально. Вони завжди прагнуть стати найкращими і отримати гучне визнання і успіх. Вони добре вміють надихати людей і мотивувати. У них є всі задатки яскравого лідера, здатність створювати різні образи і вроджене розуміння статусу, іміджу та стилю.

4. Креативний тип мислення – у цих дітей є унікальна здатність мислити мріями і талант футуристичного бачення. Природне прагнення завжди бачити незвичайне в звичайному розкривається через креативність та винахідливість. Вони є невичерпним джерелом творчості і натхнення, дуже чутливі й артистичні. Мислення дозволяє їм мати різнобічні захоплення і одночасно глибоко проникати в кожну з сфер, пов’язуючи їх між собою.

5. Аналітичний тип мислення – з аналітиків виходять чудові лідери. Це сильні духом, владні люди. Вони мають високу дисциплінованість, працьовитість, життєздатність і харизму. Всі ці якості характеру, безумовно, притаманні їм від природи. Харизма, заснована на владності, – одна з їх найяскравіших рис як лідера. Такі діти володіють природним прагненням до завоювання нових територій, знань і активного поглинання нових вражень.

6. Логічне мислення – у таких дітей високий рівень дисциплінованості та відповідальності. Вони володіють холодним розумом, стресостійкостю і прекрасно вміють вибудувати чітку ієрархію у взаєминах. Вроджена здатність логічно мислити допомагає їм передбачати ходи на кілька кроків вперед. Вони віддані і тактовні, вміють йти на компроміс.

7. Діти з Системним мисленням дуже талановиті і хапають все нальоту, для них немає нічого неможливого. У них об’ємна пам’ять, вони можуть запам’ятовувати багато різної інформації. Їхнє мислення комбинаторне і здатне вибудовувати різні схеми. Такі діти комунікабельні, мають велике коло друзів і знайомих. Вони розвинені й досить компетентні в багатьох областях, при цьому володіють унікальним даром переконання. Люди з таким типом мислення дуже швидко просуваються по кар’єрних сходах і часто займають керівні позиції, високі посади і почесне становище в суспільстві.

8. Стратегічне мислення – з дітей такого типу виростають директора компаній і корпорацій, керівники проектів, лідери держав. Вони з дитинства люблять вести за собою і знають, як це робити найефективніше. Вони лідирують з малого віку, і якщо у групи дітей виникає якась мета, то саме вони пропонують кращий план її досягнення. Вони вміють згуртувати в ефективну команду будь-яких людей. Їх природним талантом є планування.

9. Абстрактне мислення – такі діти спостережливі і терплячі. Розуміють, що потрібно чекати найкращого, вигідного і зручного моменту і ніколи не розмінюються на перше-ліпше.
У них є талант лідера-миротворця, вони чудово вміють згладжувати конфлікти і вести переговори. Вони мають природну атмосферу розслабленості, прийняття і доброзичливості.

10. Діти з екзистенційним типом мислення дуже ексцентричні, екстравагантні і люблять шокувати публіку. Наділені високою інтуїтивністю і експресивними емоціями. Вони природжені лідери. Шлях лідера визначається їх способом самовираження. Це означає, що вони повинні відчути свій талант і зрозуміти свою мрію. Саме вона і стане визначальною в їх житті.

У наступному матеріалі ми поговоримо про 4 критерії, за якими можна визначити природний тип мислення вашої дитини і краще зрозуміти її можливості.
Слідкуйте за нашими публікаціями! 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

34
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 34
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

114
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
114
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти