Вікторія Лямець

Який природний талант має ваша дитина?

17.06.2021 428

Як ми вже казали в попередньому блозі, кожна дитина має один з 10-ти типів мислення і він не залежить від статі, генетики або уподобань батьків.
Це унікальна якість сутності людини. Окремий тип мислення – це цілий Всесвіт, який працює за своїми законами, зі своєю зрозумілою структурою і безмежним потенціалом.

Розуміння типу мислення дитини дає батькам правильні підходи у вихованні та спілкуванні з нею. Прибирає сварки, непорозуміння, конфлікти.

По-друге, розуміння відкриє вам внутрішній світ дитини, її цінності й устремління. А головне – ви зможете допомогти і направити її в “потрібне русло”.

Давайте ж розберемося, які типи мислення бувають і які якості їм притаманні 👇

1. Критичний тип мислення – діти з таким типом мислення дуже проникливі, вміють якісно виконувати поставлені завдання. Вони уважні до дрібниць, намагаються довести будь-яку справу до ідеалу. Володіють завзятістю, волею і самодисципліною. Здатні створювати новаторські ідеї. І все це від природи!

2. Варіативний тип мислення – такі діти інтуїтивні та винахідливі. Володіють швидкістю і кмітливістю. У них є природний дар переконання, легко можуть знайти підхід до будь-якої людині. Вони вміють об’єднувати навколо себе різних людей і вміло користуватися зв’язками. Такі діти здатні бачити варіанти вирішення будь-яких питань і виходи з найскладніших ситуацій. Їх емоційність може прекрасно реалізуватися в мистецтві і творчості.

3. Власники образного типу мислення хочуть слави і популярності – це нормально. Вони завжди прагнуть стати найкращими і отримати гучне визнання і успіх. Вони добре вміють надихати людей і мотивувати. У них є всі задатки яскравого лідера, здатність створювати різні образи і вроджене розуміння статусу, іміджу та стилю.

4. Креативний тип мислення – у цих дітей є унікальна здатність мислити мріями і талант футуристичного бачення. Природне прагнення завжди бачити незвичайне в звичайному розкривається через креативність та винахідливість. Вони є невичерпним джерелом творчості і натхнення, дуже чутливі й артистичні. Мислення дозволяє їм мати різнобічні захоплення і одночасно глибоко проникати в кожну з сфер, пов’язуючи їх між собою.

5. Аналітичний тип мислення – з аналітиків виходять чудові лідери. Це сильні духом, владні люди. Вони мають високу дисциплінованість, працьовитість, життєздатність і харизму. Всі ці якості характеру, безумовно, притаманні їм від природи. Харизма, заснована на владності, – одна з їх найяскравіших рис як лідера. Такі діти володіють природним прагненням до завоювання нових територій, знань і активного поглинання нових вражень.

6. Логічне мислення – у таких дітей високий рівень дисциплінованості та відповідальності. Вони володіють холодним розумом, стресостійкостю і прекрасно вміють вибудувати чітку ієрархію у взаєминах. Вроджена здатність логічно мислити допомагає їм передбачати ходи на кілька кроків вперед. Вони віддані і тактовні, вміють йти на компроміс.

7. Діти з Системним мисленням дуже талановиті і хапають все нальоту, для них немає нічого неможливого. У них об’ємна пам’ять, вони можуть запам’ятовувати багато різної інформації. Їхнє мислення комбинаторне і здатне вибудовувати різні схеми. Такі діти комунікабельні, мають велике коло друзів і знайомих. Вони розвинені й досить компетентні в багатьох областях, при цьому володіють унікальним даром переконання. Люди з таким типом мислення дуже швидко просуваються по кар’єрних сходах і часто займають керівні позиції, високі посади і почесне становище в суспільстві.

8. Стратегічне мислення – з дітей такого типу виростають директора компаній і корпорацій, керівники проектів, лідери держав. Вони з дитинства люблять вести за собою і знають, як це робити найефективніше. Вони лідирують з малого віку, і якщо у групи дітей виникає якась мета, то саме вони пропонують кращий план її досягнення. Вони вміють згуртувати в ефективну команду будь-яких людей. Їх природним талантом є планування.

9. Абстрактне мислення – такі діти спостережливі і терплячі. Розуміють, що потрібно чекати найкращого, вигідного і зручного моменту і ніколи не розмінюються на перше-ліпше.
У них є талант лідера-миротворця, вони чудово вміють згладжувати конфлікти і вести переговори. Вони мають природну атмосферу розслабленості, прийняття і доброзичливості.

10. Діти з екзистенційним типом мислення дуже ексцентричні, екстравагантні і люблять шокувати публіку. Наділені високою інтуїтивністю і експресивними емоціями. Вони природжені лідери. Шлях лідера визначається їх способом самовираження. Це означає, що вони повинні відчути свій талант і зрозуміти свою мрію. Саме вона і стане визначальною в їх житті.

У наступному матеріалі ми поговоримо про 4 критерії, за якими можна визначити природний тип мислення вашої дитини і краще зрозуміти її можливості.
Слідкуйте за нашими публікаціями! 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

49
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 49
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

104
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 104
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

93
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 93
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

161
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 161
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти