Вікторія Лямець

Який природний талант має ваша дитина?

17.06.2021 697

Як ми вже казали в попередньому блозі, кожна дитина має один з 10-ти типів мислення і він не залежить від статі, генетики або уподобань батьків.
Це унікальна якість сутності людини. Окремий тип мислення – це цілий Всесвіт, який працює за своїми законами, зі своєю зрозумілою структурою і безмежним потенціалом.

Розуміння типу мислення дитини дає батькам правильні підходи у вихованні та спілкуванні з нею. Прибирає сварки, непорозуміння, конфлікти.

По-друге, розуміння відкриє вам внутрішній світ дитини, її цінності й устремління. А головне – ви зможете допомогти і направити її в “потрібне русло”.

природний талант

Давайте ж розберемося, які типи мислення бувають і які якості їм притаманні 👇

1. Критичний тип мислення – діти з таким типом мислення дуже проникливі, вміють якісно виконувати поставлені завдання. Вони уважні до дрібниць, намагаються довести будь-яку справу до ідеалу. Володіють завзятістю, волею і самодисципліною. Здатні створювати новаторські ідеї. І все це від природи!

2. Варіативний тип мислення – такі діти інтуїтивні та винахідливі. Володіють швидкістю і кмітливістю. У них є природний дар переконання, легко можуть знайти підхід до будь-якої людині. Вони вміють об’єднувати навколо себе різних людей і вміло користуватися зв’язками. Такі діти здатні бачити варіанти вирішення будь-яких питань і виходи з найскладніших ситуацій. Їх емоційність може прекрасно реалізуватися в мистецтві і творчості.

Варіативний тип мислення

3. Власники образного типу мислення хочуть слави і популярності – це нормально. Вони завжди прагнуть стати найкращими і отримати гучне визнання і успіх. Вони добре вміють надихати людей і мотивувати. У них є всі задатки яскравого лідера, здатність створювати різні образи і вроджене розуміння статусу, іміджу та стилю.

4. Креативний тип мислення – у цих дітей є унікальна здатність мислити мріями і талант футуристичного бачення. Природне прагнення завжди бачити незвичайне в звичайному розкривається через креативність та винахідливість. Вони є невичерпним джерелом творчості і натхнення, дуже чутливі й артистичні. Мислення дозволяє їм мати різнобічні захоплення і одночасно глибоко проникати в кожну з сфер, пов’язуючи їх між собою.

Який природний талант має ваша дитина?

5. Аналітичний тип мислення – з аналітиків виходять чудові лідери. Це сильні духом, владні люди. Вони мають високу дисциплінованість, працьовитість, життєздатність і харизму. Всі ці якості характеру, безумовно, притаманні їм від природи. Харизма, заснована на владності, – одна з їх найяскравіших рис як лідера. Такі діти володіють природним прагненням до завоювання нових територій, знань і активного поглинання нових вражень.

6. Логічне мислення – у таких дітей високий рівень дисциплінованості та відповідальності. Вони володіють холодним розумом, стресостійкостю і прекрасно вміють вибудувати чітку ієрархію у взаєминах. Вроджена здатність логічно мислити допомагає їм передбачати ходи на кілька кроків вперед. Вони віддані і тактовні, вміють йти на компроміс.

Який природний талант має ваша дитина?

7. Діти з Системним мисленням дуже талановиті і хапають все нальоту, для них немає нічого неможливого. У них об’ємна пам’ять, вони можуть запам’ятовувати багато різної інформації. Їхнє мислення комбинаторне і здатне вибудовувати різні схеми. Такі діти комунікабельні, мають велике коло друзів і знайомих. Вони розвинені й досить компетентні в багатьох областях, при цьому володіють унікальним даром переконання. Люди з таким типом мислення дуже швидко просуваються по кар’єрних сходах і часто займають керівні позиції, високі посади і почесне становище в суспільстві.

8. Стратегічне мислення – з дітей такого типу виростають директора компаній і корпорацій, керівники проектів, лідери держав. Вони з дитинства люблять вести за собою і знають, як це робити найефективніше. Вони лідирують з малого віку, і якщо у групи дітей виникає якась мета, то саме вони пропонують кращий план її досягнення. Вони вміють згуртувати в ефективну команду будь-яких людей. Їх природним талантом є планування.

які типи мислення бувають

9. Абстрактне мислення – такі діти спостережливі і терплячі. Розуміють, що потрібно чекати найкращого, вигідного і зручного моменту і ніколи не розмінюються на перше-ліпше.
У них є талант лідера-миротворця, вони чудово вміють згладжувати конфлікти і вести переговори. Вони мають природну атмосферу розслабленості, прийняття і доброзичливості.

10. Діти з екзистенційним типом мислення дуже ексцентричні, екстравагантні і люблять шокувати публіку. Наділені високою інтуїтивністю і експресивними емоціями. Вони природжені лідери. Шлях лідера визначається їх способом самовираження. Це означає, що вони повинні відчути свій талант і зрозуміти свою мрію. Саме вона і стане визначальною в їх житті.

У наступному матеріалі ми поговоримо про 4 критерії, за якими можна визначити природний тип мислення вашої дитини і краще зрозуміти її можливості.
Слідкуйте за нашими публікаціями! 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти