Наталія Стихальська

На що звернути увагу при укладанні договору страхування?

кілька дієвих порад майбутнім власникам полісу

18.11.2021 265

З початку року в TAS life з’явилося 36 828 застрахованих клієнтів!
Тому, якщо ви вирішили приєднатися до цих розумних, завбачливих та успішних людей 😎, у сьогоднішньому блозі знайдете кілька дієвих порад, з чого почати та як не розгубитися у різноманітності програм страхування.

Готові? Тоді поїхали!

 

#1 Визначте мету страхування та оберіть покриття 🎯

Для початку необхідно визначити мету страхування та обрати ризики, фінансовий захист від яких вам необхідний.
Для цього проводиться аналіз фінансових потреб вашої родини та визначаються аспекти життя, які мають бути захищені. В цьому питанні вам точно допоможуть наші фінансові консультанти, які проаналізують дані, визначать разом з вами цілі страхування та запропонують найкращі варіанти страхового покриття.
Також і самостійно ви можете визначити цілі, які бажаєте досягнути завдяки страхуванню життя. Це може бути:

• фінансовий захист бюджету родини;
• накопичення на важливі події;
• додаткова пенсія;
• додатковий дохід від інвестицій тощо.

А вже потім звернутися до фінансового консультанта для отримання детальних розрахунків.
Якщо Ви вирішили розпочати співпрацю із страховою компанією зі страхування ваших діток, то у цьому блозі ми розбирали це питання більш детально.

 

#2 Проаналізуйте ризики та умови страхування 📑

Зробіть запит до фінансового консультанта щодо розрахунків та умов кількох програм страхування та проаналізуйте, який набір ризиків задовольняє ваші вимоги. Таким чином ви зможете визначити найвигідніші умови страхування для себе.

Рекомендація від нас: на листку паперу або в Excel створіть таблицю, куди впишіть основні ваші вимоги до програми: строк дії договору, вартість, набір ризиків та вашу мету.
Нижче зробіть ще одну таблицю, та перенесіть всі умови, які ви отримали.
Поруч відмічайте +/- або ставте оцінку по 10-бальній шкалі, та оберіть пропозицію, яка обрала найбільше балів по відношенню до критеріїв вашого вибору.

А ще звертайте увагу на наступні особливості.
При щорічній періодичності сплати внесків страховий тариф, як правило, трохи дешевший, ніж при квартальній оплаті. При цьому ви можете сплатити перший річний внесок, а далі вносити оплату поступово (хоч щомісяця). Головне, щоб до дати наступного платежу була внесена необхідна сума. В такому випадку, річний внесок не буде тягарем для вашого сімейного бюджету.
А, наприклад, більше страхове покриття може бути значно дешевшим при незначному збільшенні страхового внеску. Також варто звернути увагу і на періоди очікування.

 

#3 Не відкладайте прийняття важливих рішень на потім 😴

В молодому віці страхування життя завжди коштує дешевше, тому чим раніше ви почнете, тим вигідніші умови страхування будуть для вас. Проте ця порада стосується не тільки рішення про укладання договору на роки.
Не варто відкладати оформлення Договору страхування навіть на місяць! Чому? Бо програмами страхування для деяких ризиків, як правило, передбачено період очікування вступу в дію страхового покриття.
Наприклад, при страхуванні на випадок травматизму, страховий захист починає діяти з третього дня від дати оформлення договору, а при страхуванні на випадок критичних захворювань цей період може становити 180 днів. Тому кожен день зволікання має значення.

 

#4 Говоріть лише правду 🤥

При укладанні договору надавайте лише правдиву інформацію щодо стану вашого здоров’я, професійної діяльності, хобі.
Від цього залежать майбутні виплати. Так, якщо в момент укладання договору не була вказана хвороба, що була діагностована раніше, то у випадку страхової події, пов’язаної з цією хворобою, клієнту можуть відмовити у страховій виплаті. Знаючи реальний стан здоров’я клієнта або загроз, до яких він схильний, страхова компанія запропонує умови страхування з урахуванням всіх особливостей. Тому на етапі виплат не буде підстав для відмов.

 

#5 Переглядайте обраний страховий захист 🔎

Після укладання договору не забувайте періодично аналізувати зміни у вашому житті та у разі необхідності переглядати страхове покриття, а можливо й укладати нові договори. Особливо, якщо у вашому сімействі з’явилася маленька крихітка. Детальніше про те, у яких випадках варто укладати новий договір читайте тут.

 

#6 Ставте запитання 🤔

І наостанок: не соромтеся ставити запитання!
Якщо ви щось не зрозуміли або маєте сумніви, запитайте фінансового консультанта, не соромтеся написати нам у месенджери.
Ви не зобов’язані розумітися на всіх аспектах страхування – для цього є ми, щоб допомогти вам обрати найкращий страховий захист!
Тому немає дурних питань, краще зайвий раз перепитати та прояснити всі моменти, які вас цікавлять. 👍

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Марія
Марія
Щиро дякую!

Марія

Щиро дякую!

  life TAS
  life TAS
  Будь ласка! )

  life TAS

  Будь ласка! )

Заголовок

Що таке інфляція та навіщо індексувати договори страхування життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

71
Ми вже настільки звикли чути в новинах термін «інфляція», що часто пропускаємо його повз вуха. Але чи правильно ми розуміємо, чим нам загрожує її прискорення? ...
6 хв на читання 71
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
06.12.2021 Читати
Їсти менше -> Жити довше?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

106
Якщо ще кілька років тому шаленою популярністю користувались різноманітні дієти для схуднення, вже скоро - стверджують вчені - на нас чекає бум дієт для довголі...
7 хв на читання 106
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
7 хв на читання
03.12.2021 Читати
Гід по здоров’ю: Чому не варто нехтувати чекапами у лікаря?

Дарина Дубинка

Дарина Дубинка

90
Профілактика дешевша за лікування, допомагає уникнути ускладнень, а часом рятує життя. Періодичні огляди у лікаря допомагають виявити ризики захворювань або хв...
3 хв на читання 90
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
02.12.2021 Читати
5 кроків до ментального здоров’я дітей

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

114
Останні роки у всьому світі зростає усвідомлення важливості ментального здоров'я людини для сприйняття себе, успішної соціальної адаптації та достойної якості ж...
4 хв на читання 114
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
01.12.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти