Наталія Стихальська

Страхування життя дитини: на що звернути увагу?

01.09.2021 944

Про вибір програми страхування для дитини ми вирішили поговорити саме 1 вересня.
Адже в цей день вся наша увага прикута до нашої малечі. І не важливо – це першачок, чи наш «малюк», який перейшов до випускного класу.

Поради у цій статті будуть корисні батькам, а також фінансовим консультантам-початківцям. А тепер – до суті 😉

 

Страхування життя дитини

1. Мета страхування

При виборі дитячої програми страхування життя необхідно визначити мету такого страхування: Ви бажаєте накопичити кошти на навчання у виші, застрахувати здоров’я чи забезпечити страховий захист від нещасних випадків?

 

Якщо мета страхування – накопичення – суму варто підбирати враховуючи вартість навчання у виші на даний момент + супутні витрати + закласти відсоток інфляції. Попередньо розрахувати вартість ви можете за цим посиланням.

Де отримати таку інформацію?

 • Сайти вишів
  Тут можна подивитись прайс на спеціальність, яка потенційно буде цікавою для вашої дитини у майбутньому. І, звичайно, з часом ціни будуть змінюватись, але базу для розрахунку, враховуючи ці цифри, можна отримати.
 • Огляди у пресі
  Особливо перед першим вересня майже кожен новинний ресурс зробить огляд вартості навчання. Тому оберіть той ресурс, якому Ви довіряєте, та отримайте з нього вже зібрану інформацію. Наша рекомендація: окрім огляду у пресі, потім все ж таки перевірте цю інформацію на офіційному сайті вишу.
 • Телеграм канали
  Ви можете по пошуку знайти Телеграм канали, які також висвітлюють фінансові теми, які стосуються вартості та організації навчання. Там також можна знайти необхідну інформацію.
 • Блог TAS Life
  Стежте за нашим блогом і отримуйте інформацію з нашого ресурсу. Перед тим, як написати статтю, ми вивчаємо інформацію з багатьох ресурсів, консолідуємо її для вашої зручності. Тому будемо раді, якщо ви отримаєте корисну інформацію саме тут.

 

Якщо мета страхування – страховий захист здоров’я від складних хвороб – зверніть увагу на програму «Доктор ТАС» та оберіть дитячий пакет. При вартості усього 35 євро на рік, ви отримуєте програму страхування, яка забезпечить страхування здоров’я дитини на суму у розмірі 300 000 євро. Деталі тут.

Якщо цікавить страхування дітей від нещасних випадків – тут є варіанти обрати просту пакетну програму, або зробити індивідуальний розрахунок за програмою «Формула здоров’я». Якщо Вас цікавить саме таке страхування – залишити заявку Ви можете у формі внизу сторінки за цим посиланням.
Такий варіант буде корисний і цікавий для тих батьків, які вже мають накопичення на навчання чи стартовий капітал для свого малюка, використавши інші фінансові інструменти, або надають перевагу короткостроковим накопиченням, наприклад, у банках на депозиті. Таке поєднання буде чудовим доповненням одне одного.

 

Страхування життя дитини

2. Вартість страхування

Отже, ви визначилися з метою страхування. Тепер переходимо до цін.
Якщо ми говоримо про накопичувальні програми, то сума внесків щороку може бути від 5 000 гривень на рік (в залежності від бажаної страхової суми, терміну дії договору, статі та віку застрахованої особи).
Вартість страхування життя дитини від складних (критичних) хвороб буде коштувати: при сумі у розмірі 300 000 євро35 євро на рік (трішки більше 1 000 гривень, оплата по курсу НБУ).
Погодьтеся, оплативши 1000 гривень на рік і отримати страховий захист на суму у розмірі 9 мільйонів гривень – вдала інвестиція. А тим більше – ваш спокійний сон.

Пакетні програми від нещасних випадків коштуватимуть від 150 гривень на місяць, індивідуальні – від 1 000 гривень на рік (в залежності від набору ризиків та обраної страхової суми).

 

Страхування життя дитини

3. Додаткові опції

Поцікавтеся, які додаткові опції чи сервіси може вам запропонувати компанія та обов’язково ними користуйтеся.
В нашому випадку при оформлені дитячих програм клієнти отримують доступ до Клубу Успішних Дітей, де мають можливість скористатися пропозиціями від партнерів клубу у трьох напрямках: здоров’я, освіта та розваги.

Окрім того, при оплаті річного внеску від 12 000 гривень у подарунок клієнти отримують сервіс – Likar online (лікар у смартфоні) – доступ до необмеженої кількості консультацій від педіатра. Корисно буде для батьків, якщо знаходитесь за містом чи у іншій країні, щось сталося та необхідно зрозуміти порядок дій – сервіс стане у нагоді.
А ще, після трьох місяців дії програми «Доктор ТАС» можна пройти профільні обстеження: здати онкомаркери, перевірити серце чи щитовидку (в залежності від обраного пакету).

Сподіваємося, ми допомогли Вам зорієнтуватися у програмах страхування життя для дітей.
Якщо цікавлять додаткові аспекти – пишіть нам у коментарях!

Бажаємо здоров’я Вам та вашим діткам та обирати розумні страхові рішення 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти