Про вибір програми страхування для дитини ми вирішили поговорити саме 1 вересня.
Адже в цей день вся наша увага прикута до нашої малечі. І не важливо – це першачок, чи наш «малюк», який перейшов до випускного класу.
Поради у цій статті будуть корисні батькам, а також фінансовим консультантам-початківцям. А тепер – до суті 😉
1. Мета страхування
При виборі дитячої програми страхування життя необхідно визначити мету такого страхування: Ви бажаєте накопичити кошти на навчання у виші, застрахувати здоров’я чи забезпечити страховий захист від нещасних випадків?
Якщо мета страхування – накопичення – суму варто підбирати враховуючи вартість навчання у виші на даний момент + супутні витрати + закласти відсоток інфляції. Попередньо розрахувати вартість ви можете за цим посиланням.
Де отримати таку інформацію?
- Сайти вишів
Тут можна подивитись прайс на спеціальність, яка потенційно буде цікавою для вашої дитини у майбутньому. І, звичайно, з часом ціни будуть змінюватись, але базу для розрахунку, враховуючи ці цифри, можна отримати. - Огляди у пресі
Особливо перед першим вересня майже кожен новинний ресурс зробить огляд вартості навчання. Тому оберіть той ресурс, якому Ви довіряєте, та отримайте з нього вже зібрану інформацію. Наша рекомендація: окрім огляду у пресі, потім все ж таки перевірте цю інформацію на офіційному сайті вишу. - Телеграм канали
Ви можете по пошуку знайти Телеграм канали, які також висвітлюють фінансові теми, які стосуються вартості та організації навчання. Там також можна знайти необхідну інформацію. - Блог TAS Life
Стежте за нашим блогом і отримуйте інформацію з нашого ресурсу. Перед тим, як написати статтю, ми вивчаємо інформацію з багатьох ресурсів, консолідуємо її для вашої зручності. Тому будемо раді, якщо ви отримаєте корисну інформацію саме тут.
Якщо мета страхування – страховий захист здоров’я від складних хвороб – зверніть увагу на програму «Доктор ТАС» та оберіть дитячий пакет. При вартості усього 35 євро на рік, ви отримуєте програму страхування, яка забезпечить страхування здоров’я дитини на суму у розмірі 300 000 євро. Деталі тут.
Якщо цікавить страхування дітей від нещасних випадків – тут є варіанти обрати просту пакетну програму, або зробити індивідуальний розрахунок за програмою «Формула здоров’я». Якщо Вас цікавить саме таке страхування – залишити заявку Ви можете у формі внизу сторінки за цим посиланням.
Такий варіант буде корисний і цікавий для тих батьків, які вже мають накопичення на навчання чи стартовий капітал для свого малюка, використавши інші фінансові інструменти, або надають перевагу короткостроковим накопиченням, наприклад, у банках на депозиті. Таке поєднання буде чудовим доповненням одне одного.
2. Вартість страхування
Отже, ви визначилися з метою страхування. Тепер переходимо до цін.
Якщо ми говоримо про накопичувальні програми, то сума внесків щороку може бути від 5 000 гривень на рік (в залежності від бажаної страхової суми, терміну дії договору, статі та віку застрахованої особи).
Вартість страхування життя дитини від складних (критичних) хвороб буде коштувати: при сумі у розмірі 300 000 євро – 35 євро на рік (трішки більше 1 000 гривень, оплата по курсу НБУ).
Погодьтеся, оплативши 1000 гривень на рік і отримати страховий захист на суму у розмірі 9 мільйонів гривень – вдала інвестиція. А тим більше – ваш спокійний сон.
Пакетні програми від нещасних випадків коштуватимуть від 150 гривень на місяць, індивідуальні – від 1 000 гривень на рік (в залежності від набору ризиків та обраної страхової суми).
3. Додаткові опції
Поцікавтеся, які додаткові опції чи сервіси може вам запропонувати компанія та обов’язково ними користуйтеся.
В нашому випадку при оформлені дитячих програм клієнти отримують доступ до Клубу Успішних Дітей, де мають можливість скористатися пропозиціями від партнерів клубу у трьох напрямках: здоров’я, освіта та розваги.
Окрім того, при оплаті річного внеску від 12 000 гривень у подарунок клієнти отримують сервіс – Likar online (лікар у смартфоні) – доступ до необмеженої кількості консультацій від педіатра. Корисно буде для батьків, якщо знаходитесь за містом чи у іншій країні, щось сталося та необхідно зрозуміти порядок дій – сервіс стане у нагоді.
А ще, після трьох місяців дії програми «Доктор ТАС» можна пройти профільні обстеження: здати онкомаркери, перевірити серце чи щитовидку (в залежності від обраного пакету).
Сподіваємося, ми допомогли Вам зорієнтуватися у програмах страхування життя для дітей.
Якщо цікавлять додаткові аспекти – пишіть нам у коментарях!
Бажаємо здоров’я Вам та вашим діткам та обирати розумні страхові рішення 😉