TAS life team
TAS life team

Madanes рекомендує

корисні поради з профілактики коронавірусу для онкохворих

27.03.2020 48

Принци та президенти, шоу-зірки та актори світового рівня, лікарі та вчені, “еліта” та “прості люди”… Як ми бачимо щодня з новин –  вірус COVID-19 не робить вийнятків чи преференцій і захворіти може кожен. На щастя, більшість перенесе захворювання досить легко.

Але є групи ризику, в яких небезпека ускладнень значно вище середнього показника.

До них відносяться не лише літні люди, а й ті, хто має захворювання серцево-судинної системи, дихальних шляхів чи онкологію.

Гадаємо, ви вже знайомі з міжнародною компанією Madanes, що є нашим партнером за програмою “Доктор ТАС” та одним з найбільших провайдерів страхування від критичних захворювань? Лікарі-онкологи цієї компанії сформулювали рекомендації щодо профілактики коронавірусу для онкохворих. Пропонуємо ознайомитися з ними!

Для тих, хто знаходиться в зоні підвищеного ризику, особливо важливо дотримуватися рекомендацій щодо профілактики захворювання.

Експерти онкологи, що працюють із застрахованими пацієнтами компанії Madanes, підкреслюють, що серед онкохворих в найбільшій небезпеці знаходяться люди, які перенесли трансплантацію кісткового мозку, які страждають від гематологічних захворювань і раку легенів.

Також слід бути уважними тим, хто проходить курс хіміотерапії або будь-якого іншого активного лікування (біологічного, імунотерапії і т.д.). Для пацієнтів із захворюванням, які в даний час не отримують лікування, теж є підвищений ризик ускладнень від коронавірусу, хоча і не настільки великий, як у першої групи.

Вірус, в основному, передається безпосередньо від людини до людини, особливо коли відстань становить менше двох метрів. Крім того, він може залишатися в краплях на різних поверхнях. Онкохворим не обов’язково бути в повній ізоляції.

Але слід дотримуватися певних правил поведінки:

●  У максимально можливій мірі уникати контакту з людьми, які можуть хворіти. Оскільки ви не можете бути впевнені в тому, заражений чи ні кожен, кого ви зустрічаєте на шляху, краще на час карантину обмежити взаємодію з оточуючими.

●  Уникати поїздок в громадському транспорті, навіть якщо введено обмеження на кількість пасажирів, і ви входите в число тих, кому проїзд дозволений. Вірус може деякий час існувати, наприклад, на поручнях.

●  Уникати людних місць, таких як магазини, ресторани і торговельні центри. У багатьох містах вже введені жорсткі заходи, що обмежують роботу подібних закладів, але навіть якщо немає, для людей в групі ризику важливо дотримуватися особливих застережних заходів.

●  Займатися спортом і виходити з дому, наприклад, для прогулянок, але при цьому триматися на відстані не менше двох метрів від інших людей.

Рекомендації щодо дотримання гігієни стандартні для всіх:

  1. Ретельно мийте руки з милом не менше 20 секунд
  2. Не торкайтеся обличчя, особливо рота, носа та очей
  3. Регулярно чистіть поверхні і предмети, з якими ви часто контактуєте (ручки дверей, вимикачі світла, мишки, клавіатури, кнопки на побутовій техніці. тощо)

Онкохворим не рекомендується відміняти призначені процедури або консультації.

Лікар або клініка можуть проінструктувати вас щодо альтернативних способів відвідування, таких як телемедицина, телефонна консультація або електронна пошта. Слід уникати супроводу при відвідуванні клініки, а при неможливості дотримуватися цього правила – залучайте не більше одного супроводжуючого.

Важливо підтримувати здоровий спосіб життя, включаючи регулярні фізичні вправи вдома!

Слід відмовитися від куріння, яке ускладнює лікування коронавірусу, дотримуватися режиму сну і харчування.

Запитайте свого лікаря про рекомендовані вакцини (проти грипу або пневмонії) – вони допоможуть уникнути вам небезпечних ускладнень.


 

Дякуємо за ці корисні поради спеціалістам компанії Madanes та від себе побажаємо усім читачам нашого блогу зберігати спокій, дистанцію та позитивний настрій!
P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

21
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 21
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

82
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 82
  • #ЖиттяТАС
  • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

64
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 64
  • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
  • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет