TAS life team
TAS life team

Madanes рекомендує

корисні поради з профілактики коронавірусу для онкохворих

27.03.2020 150

Принци та президенти, шоу-зірки та актори світового рівня, лікарі та вчені, “еліта” та “прості люди”… Як ми бачимо щодня з новин –  вірус COVID-19 не робить вийнятків чи преференцій і захворіти може кожен. На щастя, більшість перенесе захворювання досить легко.

Але є групи ризику, в яких небезпека ускладнень значно вище середнього показника.

До них відносяться не лише літні люди, а й ті, хто має захворювання серцево-судинної системи, дихальних шляхів чи онкологію.

Гадаємо, ви вже знайомі з міжнародною компанією Madanes, що є нашим партнером за програмою “Доктор ТАС” та одним з найбільших провайдерів страхування від критичних захворювань? Лікарі-онкологи цієї компанії сформулювали рекомендації щодо профілактики коронавірусу для онкохворих. Пропонуємо ознайомитися з ними!

Для тих, хто знаходиться в зоні підвищеного ризику, особливо важливо дотримуватися рекомендацій щодо профілактики захворювання.

Експерти онкологи, що працюють із застрахованими пацієнтами компанії Madanes, підкреслюють, що серед онкохворих в найбільшій небезпеці знаходяться люди, які перенесли трансплантацію кісткового мозку, які страждають від гематологічних захворювань і раку легенів.

Також слід бути уважними тим, хто проходить курс хіміотерапії або будь-якого іншого активного лікування (біологічного, імунотерапії і т.д.). Для пацієнтів із захворюванням, які в даний час не отримують лікування, теж є підвищений ризик ускладнень від коронавірусу, хоча і не настільки великий, як у першої групи.

Вірус, в основному, передається безпосередньо від людини до людини, особливо коли відстань становить менше двох метрів. Крім того, він може залишатися в краплях на різних поверхнях. Онкохворим не обов’язково бути в повній ізоляції.

Але слід дотримуватися певних правил поведінки:

●  У максимально можливій мірі уникати контакту з людьми, які можуть хворіти. Оскільки ви не можете бути впевнені в тому, заражений чи ні кожен, кого ви зустрічаєте на шляху, краще на час карантину обмежити взаємодію з оточуючими.

●  Уникати поїздок в громадському транспорті, навіть якщо введено обмеження на кількість пасажирів, і ви входите в число тих, кому проїзд дозволений. Вірус може деякий час існувати, наприклад, на поручнях.

●  Уникати людних місць, таких як магазини, ресторани і торговельні центри. У багатьох містах вже введені жорсткі заходи, що обмежують роботу подібних закладів, але навіть якщо немає, для людей в групі ризику важливо дотримуватися особливих застережних заходів.

●  Займатися спортом і виходити з дому, наприклад, для прогулянок, але при цьому триматися на відстані не менше двох метрів від інших людей.

Рекомендації щодо дотримання гігієни стандартні для всіх:

  1. Ретельно мийте руки з милом не менше 20 секунд
  2. Не торкайтеся обличчя, особливо рота, носа та очей
  3. Регулярно чистіть поверхні і предмети, з якими ви часто контактуєте (ручки дверей, вимикачі світла, мишки, клавіатури, кнопки на побутовій техніці. тощо)

Онкохворим не рекомендується відміняти призначені процедури або консультації.

Лікар або клініка можуть проінструктувати вас щодо альтернативних способів відвідування, таких як телемедицина, телефонна консультація або електронна пошта. Слід уникати супроводу при відвідуванні клініки, а при неможливості дотримуватися цього правила – залучайте не більше одного супроводжуючого.

Важливо підтримувати здоровий спосіб життя, включаючи регулярні фізичні вправи вдома!

Слід відмовитися від куріння, яке ускладнює лікування коронавірусу, дотримуватися режиму сну і харчування.

Запитайте свого лікаря про рекомендовані вакцини (проти грипу або пневмонії) – вони допоможуть уникнути вам небезпечних ускладнень.


 

Дякуємо за ці корисні поради спеціалістам компанії Madanes та від себе побажаємо усім читачам нашого блогу зберігати спокій, дистанцію та позитивний настрій!
P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

152
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 152
  • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

161
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 161
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

115
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 115
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

117
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 117
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти