TAS life team
TAS Life team

Madanes рекомендує

корисні поради з профілактики коронавірусу для онкохворих

27.03.2020 217

Принци та президенти, шоу-зірки та актори світового рівня, лікарі та вчені, “еліта” та “прості люди”… Як ми бачимо щодня з новин –  вірус COVID-19 не робить вийнятків чи преференцій і захворіти може кожен. На щастя, більшість перенесе захворювання досить легко.

Але є групи ризику, в яких небезпека ускладнень значно вище середнього показника.

До них відносяться не лише літні люди, а й ті, хто має захворювання серцево-судинної системи, дихальних шляхів чи онкологію.

Гадаємо, ви вже знайомі з міжнародною компанією Madanes, що є нашим партнером за програмою “Доктор ТАС” та одним з найбільших провайдерів страхування від критичних захворювань? Лікарі-онкологи цієї компанії сформулювали рекомендації щодо профілактики коронавірусу для онкохворих. Пропонуємо ознайомитися з ними!

Для тих, хто знаходиться в зоні підвищеного ризику, особливо важливо дотримуватися рекомендацій щодо профілактики захворювання.

Експерти онкологи, що працюють із застрахованими пацієнтами компанії Madanes, підкреслюють, що серед онкохворих в найбільшій небезпеці знаходяться люди, які перенесли трансплантацію кісткового мозку, які страждають від гематологічних захворювань і раку легенів.

Також слід бути уважними тим, хто проходить курс хіміотерапії або будь-якого іншого активного лікування (біологічного, імунотерапії і т.д.). Для пацієнтів із захворюванням, які в даний час не отримують лікування, теж є підвищений ризик ускладнень від коронавірусу, хоча і не настільки великий, як у першої групи.

Вірус, в основному, передається безпосередньо від людини до людини, особливо коли відстань становить менше двох метрів. Крім того, він може залишатися в краплях на різних поверхнях. Онкохворим не обов’язково бути в повній ізоляції.

Але слід дотримуватися певних правил поведінки:

●  У максимально можливій мірі уникати контакту з людьми, які можуть хворіти. Оскільки ви не можете бути впевнені в тому, заражений чи ні кожен, кого ви зустрічаєте на шляху, краще на час карантину обмежити взаємодію з оточуючими.

●  Уникати поїздок в громадському транспорті, навіть якщо введено обмеження на кількість пасажирів, і ви входите в число тих, кому проїзд дозволений. Вірус може деякий час існувати, наприклад, на поручнях.

●  Уникати людних місць, таких як магазини, ресторани і торговельні центри. У багатьох містах вже введені жорсткі заходи, що обмежують роботу подібних закладів, але навіть якщо немає, для людей в групі ризику важливо дотримуватися особливих застережних заходів.

●  Займатися спортом і виходити з дому, наприклад, для прогулянок, але при цьому триматися на відстані не менше двох метрів від інших людей.

Рекомендації щодо дотримання гігієни стандартні для всіх:

  1. Ретельно мийте руки з милом не менше 20 секунд
  2. Не торкайтеся обличчя, особливо рота, носа та очей
  3. Регулярно чистіть поверхні і предмети, з якими ви часто контактуєте (ручки дверей, вимикачі світла, мишки, клавіатури, кнопки на побутовій техніці. тощо)

Онкохворим не рекомендується відміняти призначені процедури або консультації.

Лікар або клініка можуть проінструктувати вас щодо альтернативних способів відвідування, таких як телемедицина, телефонна консультація або електронна пошта. Слід уникати супроводу при відвідуванні клініки, а при неможливості дотримуватися цього правила – залучайте не більше одного супроводжуючого.

Важливо підтримувати здоровий спосіб життя, включаючи регулярні фізичні вправи вдома!

Слід відмовитися від куріння, яке ускладнює лікування коронавірусу, дотримуватися режиму сну і харчування.

Запитайте свого лікаря про рекомендовані вакцини (проти грипу або пневмонії) – вони допоможуть уникнути вам небезпечних ускладнень.


 

Дякуємо за ці корисні поради спеціалістам компанії Madanes та від себе побажаємо усім читачам нашого блогу зберігати спокій, дистанцію та позитивний настрій!
P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Що таке фінансовий номер телефону?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

46
На сьогодні в нашій базі 602 555 унікальних телефонних номерів Клієнтів і лише 12 702 фінансових номери. І ми намагаємося, аби Клієнтів із підтвердженими фінанс...
5 хв на читання 46
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
5 хв на читання
20.10.2021 Читати
Рак молочної залози – боїмось чи боремось?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

59
Щорічно діагноз “рак молочної залози” чують 16 000 українок, 7 800 з них, на жаль, програють битву з цією недугою. Саме цей різновид раку вже багато десятиліть...
8 хв на читання 59
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
19.10.2021 Читати
Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

90
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 90
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

123
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 123
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти