TAS life team
TAS life team

Хроніки Likar Online

ми розпитали лікарів сервісу про найцікавіші звернення клієнтів...

27.12.2019 167

Пам’ятаєте, ще влітку ми анонсували новий сервіс телемедицини Likar online та розписали покрокову інструкцію з користування (хто ще не бачив, ось посилання). Що ж, минуло трохи часу і ми вирішили перевірити, чи “зайшов” цей сервіс нашим клієнтам?

Виявилось, що з усіх клієнтів TAS life, які уклали Договір страхування за програмою “ТАС-Юніор” та отримали в подарунок користування сервісом, вже 30% звернулись за консультацією! Чудова статистика для старту, впевнені, далі ці показники будуть ще зростати.

Також ми не могли не розпитати про цікаві звернення, що запам’ятались лікарям-консультантам сервісу.

Ділимось із вами трьома історіями:

 

Історія перша

За порадою звернулася жінка з невеликого містечка районного центру центральної України: місцевий лікар діагностував захворювання, призначив курс лікування. Та час йшов, а воно не допомагало.
Тоді клієнтка вирішила зателефонувати вузькопрофільному спеціалісту Likar Online для отримання додаткової консультації, а також надіслала йому фото попередніх аналізів та висновків.
Лікар подивився аналізи і запропонував перездати їх в іншій лабораторії. Після отримання нових результатів, звернули увагу на те, що в старих аналізах було кілька параметрів які виходили за межі норми. Таке буває дуже рідко, і, зазвичай, свідчить про неякісні аналізи.
А ось в нових аналізах лише один параметр виходив за межі норми.
Місцевий лікар не врахував поганої якості першого аналізу і призначив неправильний діагноз, а за ним і курс лікування.
Спеціаліст сервісу Likar Online на підставі нових даних поставив інший діагноз і призначив інше лікування, яке і вилікувало клієнтку.
Вона залишилася дуже задоволена сервісом і зазначила, що в їхньому містечку є тільки один лікар цієї спеціалізації і дуже добре, що тепер є сервіс телемедицини та можливість отримати консультацію досвідченого лікаря з Києва просто не виходячи з дому.

Історія друга 

Мати з дитиною поїхала до Єгипту на відпочинок.
На курорті малюк захворів і жінка викликала лікаря по страховці.
Приїхав місцевий лікар і на поганій англійській мові почав щось пояснювати клієнтці, у якої зі знанням іноземних мов теж було не дуже.
Жінка нічого не зрозуміла і запанікувала… 
На щастя, згадала про телемедицину, ще й вайфай в номері був і вона зателефонувала до Likar Online. Консультант поспілкувався з місцевим лікарем (латиною, адже всі лікарі вчать назви хвороб цією мовою), оглянув дитину по відеозв’язку, попросив поміряти температуру, підтвердив діагноз (отруєння), заспокоїв клієнтку, допоміг розібратися з призначенням місцевого лікаря (назви ліків в різних країнах можуть відрізнятися, але діючі речовини однакові) та зателефонував наступного ранку щоб пересвідчитись, що з дитиною все гаразд.
Клієнтка залишилася дуже задоволена сервісом, сказала, що це дуже їй допомогло.

Третя історія.

Чоловік зателефонував до Likar Online із скаргами на біль у горлі. Лікар уточнив симптоми та порадив звернутися до стоматолога.
Клієнт дуже здивувався – здавалося б, при чому тут стоматолог до горла – але пішов до рекомендованого фахівця, який, дійсно, виявив проблеми з зубами. Біль в горлі була лише “відлунням” зубних нервових закінчень.
Чоловік був дуже вдячний за вчасно надану рекомендацію та сказав, що якби не телемедицина він ніколи б не здогадався піти до стоматолога і втратив би час і гроші на візити до інших лікарів.

Як бачите, ситуації трапляються різні, але фахівці Likar online завжди готові прийти на допомогу, надати кваліфіковану консультацію, або ж просто сказати необхідні слова підтримки та заспокоїти.

Друзі, бажаємо усім шалених зимових свят без неприємних несподіванок! Але, якщо що – ви вже знаєте, куди звертатись 😉

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

154
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 154
  • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

162
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 162
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

116
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 116
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

118
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 118
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти