Анастасія Ведишева

Ліфт, НЛО та інші неприємності…

Життя підкинуло лимон? Страхова компанія допоможе зробити з нього лимонад!

26.10.2018 435

Як влучно помітив Джон Ленон: “Життя – це те, що трапляється з тобою, поки ти активно будуєш інші плани”.

Ось, наприклад, біжиш зранку на роботу, прокручуєш в голові текст доповіді для шефа, сідаєш у ліфт і тут він – вжжжж…. і застрягає між поверхами!
Мабуть, з кожним таке траплялось хоча б раз у житті.

Що спеціалісти рекомендують робити в цій ситуації?

 1. Не панікувати 🙂 Частіше за все люди накручують себе думками про те, що вони задихнуться або що ліфт почне падати. Хочемо вас заспокоїти – шахти ліфту вентилюються, а в самому ліфті є отвори, отже, свіже повітря вам гарантоване. До того ж, кабіни обладнані системами екстреного гальмування, що надійно зафіксують ліфт навіть у разі обриву канатів (якщо ж справність та загальний стан ліфту викликає у вас підозру ще до посадки, краще не користуватись ним взагалі).

 2. Натисніть кнопку виклику диспетчера та дотримуйтесь його рекомендацій.

 3. Якщо у вас є мобільний, зателефонуйте в аварійну службу. Зазвичай, її номер знаходиться на стіні ліфта. Проте, рекомендуємо, про всяк випадок, подбати про таку ситуацію заздалегідь – погуглити та записати у мобільний контакти такої служби у вашому місті.
  Також не забудьте повідомити шефа, що затримаєтесь 🙂

 4. Якщо так сталося, що кнопка виклику диспетчера не працює, а мобільний ви забули вдома (іноді щастить по-крупному!), не соромтеся голосно покликати на допомогу та попросіть повідомити службу про поломку.

 5. Якщо почуваєтесь недобре у замкненому просторі, сядте на підлогу та обіпріться спиною об стіну – це полегшить ваш стан.

Чого робити неможна?

 • Відкривати двері ліфта самотужки

 • Пригати в кабіні та намагатись розкачати її

 • Нажимати на усі кнопки підряд

 • Уявляти себе Брюсом Віллісом та вилазити на дах кабіни

Уявляти себе Брюсом Віллісом

До речі, якщо б ви жили в Голландії, то, застрягши в ліфті, навряд чи засмутились би 🙂 Адже змогли б отримати 75 євро (а це наразі 2300 гривень)! Саме таку компенсацію пропонує голландська страхова компанія Hullberry за страховим випадком “застрягання у ліфті”.
Тут треба сказати, що Hullberry Insurance Company, мабуть, найбільш незвичайна страхова компанія в світі. Прагнучи показати власну лояльність і завоювати довіру страхувальників, вона вирішила пойти на деякі виключення з правил.

Ось лише кілька найнесподіваніших ЇЇ страхових пропозицій:

1. Підвищення цін на бензин

Якщо ціна на бензин зросте більш ніж на 15%, то на наступні 1000 літрів страховка зобов’язується відшкодувати додаткові витрати. Вартість полісу: 19,95 євро на рік.

2. Зачинилися двері

Ви вибігли з будинку без ключів, а двері зачинилися. Страхова обов’язково заплатить вам аж до 100 євро, в залежності від часу дня і тижня. Вартість: від 18 євро на рік.

3. Невдача в лотереї

Той, хто за рік не менше 52 разів зіграв у лотерею і жодного разу нічого не виграв, отримає від страховика 2500 євро. Шанси на страховий випадок складають 1:4900, що зовсім непогано, враховуючи, що шанси виграти головний приз у лотереї з шести цифр складають 1:14 000 000. Вартість полісу: від 12 до 28 євро на рік.

4. Сказали “ні” біля вівтаря

Звичайно, для людини, з якою так жорстоко обійшлися, 100 євро – слабка втіха. Однак, якщо ви не впевнені у своєму партнері, можна “підстилити соломки”. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

5. Чужа дитина

Зазвичай, хто матір – відомо достовірно. Питання в тому, хто батько? Чоловіки, які не довіряють своїй партнерці, можуть застрахуватися від цього ризику. У разі викриття невірності з боку дружини, вони отримають 500 євро. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

6. Прихована камера

Компанія пропонує придбати страховий поліс, який захистить його власника від зняття на приховану камеру. Якщо це станеться, потерпілий може отримати аж до 1000 євро компенсації. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

7. Викрадення інопланетянами

“Страхова премія виплачується в разі, якщо підписанта проти його волі викрадуть із Землі інопланетяни”, – йдеться в договорі страхування. В цьому випадку потерпілому присудять 5000 євро. Однак потрібно буде пред’явити довідки від лікарів і авіакосмічних органів. Вартість: від 12 до 28 євро на рік.

Викрадення інопланетянами

Від голландської Hullberry не відстають й компанії в Америці та Європі – на данний час страховики пропонують до 3000 страхових продуктів, серед яких в прямому сенсі фантастичні види страхування.

Так, Лондонська “Goodfellow Rebecca Ingrams Pearson” (GRIP) продала майже чотирьом тисячам набожних дівчат поліси страхування від непорочного зачаття. Щорічний внесок за таким полісом склав 150 доларів. У тому випадку, якщо страховий випадок трапиться, компанія буде зобов’язана виплатити постраждалій 1,5 млн доларів.

Шведська компанія Bisso запропонувала своїм клієнтам абсолютно нову послугу. На додаток до звичайного страхування автомобіля, водії можуть отримати абсолютно нові можливості: всього за 850 крон (112 доларів) водій отримує страхування від штрафу за перевищення швидкості (але тільки, якщо перевищення було не більше, ніж на 30 км/ч). Також за додаткову ціну водії зможуть застрахуватися від штрафів за неправильну парковку. На жаль, страховка покриває тільки штрафи, тому любителі швидкої їзди все одно ризикують позбавленням прав.

Цікавим випадком є страхування чергового подолання Ла Маншу. Один дивак вирішив переплисти протоку у ванні, попередньо застрахувавшись на 100 тисяч фунтів. Андеррайтер британської компанії “Lloyd`s” незворушно прийняв цей ризик, висунувши лише умову, щоб зливний отвір у ванні був закритий пробкою.

Сподіваємось, такі цікаві продукти незабаром з’являться і в арсеналі відчизняних страхових компаній. А в житті українців хоча й траплятимуться несправні ліфти, забуті ключі та невдачі в лотереях, проте їх наслідки вже не засмутять як раніше!

 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

867
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 867
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

675
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 675
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

591
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 591
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти