Наталія Стихальська

Книги з фінансової грамотності для просунутих

12.01.2022 706

В одному із наших попередніх блогів ми розповідали, які книги з фінансової грамотності варто почитати дітям та новачкам. Якщо ви вже прочитали базові книги та бажаєте і надалі розвиватися в плануванні, накопиченні та примноженні фінансів, зверніть увагу на такі видання. Це книги, вивчати які потрібно, вже володіючи базовими навичками та вміннями.

ТОП-7 книг з фінансової грамотності для просунутих

 

Книги з фінансової грамотності для просунутих

📚 Роберт Кійосакі “Квадрант грошового потоку”.

В цій книзі Р.Кійосакі розповідає, чому одні люди працюють менше, а заробляють більше та відчувають себе набагато більш захищеними у фінансовому відношенні. Автор ділить усіх людей відповідно до того, як вони заробляють на життя, на чотири групи: наймані працівники, ті, хто працює на себе, власники бізнесу, інвестори, кожну з яких він помістив у квадрант. Квадрант грошового потоку дуже яскраво зображує, яку функцію виконує кожна окремо взята людина у перерозподілі капіталу, а також є своєрідним керівництвом до дій для того, щоб створити найбільш сприятливі для себе фінансові умови.

 

📚 Бенджамін Грем “Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування”.

Книга стане настільною для тих, хто хоче зрозуміти практичні аспекти інвестування та навчить як правильно обирати акції, як визначити перспективи тієї чи іншої компанії, на які строки вкладати кошти та які підводні камені можуть очікувати інвесторів.

 

📚 Роберт Кійосакі “Чому багаті стають багатшими”.

Книга розповідає про способи досягнення мети, правильне цілепокладання, змінює ваше мислення та відношення до грошей. Автор закликає інвестувати у свою фінансову освіту, вивчати цифри та звітність, а також, як і в інших своїх книжках, порівнює психологію бідних та багатих.

 

📚 Марк Віктор Хансен “Мільйонер за хвилину”.

Автор книги розкриває секрети та принципи досягнення багатства та успіху. Головна ідея книги – допомогти всім бажаючим стати багатшими. Поради, описані в книзі, не тільки направлять на шлях до фінансової свободи, але й допоможуть повірити у власні сили.

Книги з фінансової грамотності для просунутих

 

📚 Ісаак Беккер “Коли погано – це добре. Як заробляти на інвестиційних ідеях”.

Сьогодні інвестувати може кожен, проте не завжди інвестори можуть похвалитися гарними результатами. Книга Ісаака Беккера про те, як правильно обрати дохідні інвестиційні ідеї, як на них заробляти гроші та є практичним посібником для всіх, хто бажає успішно інвестувати гроші.

 

📚 Джо Вітале “Найбільший секрет як робити гроші”.

Автор книги стверджує, що для досягнення всіх ваших цілей та бажань, в першу чергу необхідно досягнути успіху у фінансових справах, використовуючи принципи та поради наведені у виданні. І це не просто поради та принципи, а саме ті інструменти, якими керуються найбагатші люди на планеті.

 

📚 Тоні Роббінс “Гроші. Майстер гри”.

Тоні Роббінс – відомий коуч та мотиватор, який організовує успішні виступи у всьому світі, збираючи мільйонну аудиторію. Один тренінг Тоні коштує близько 1 млн. доларів. Запис на зустрічі з експертом планують заздалегідь за 2 роки.
кожен може дізнатися секрети успіху завдяки його книгам. В книзі “Гроші. Майстер гри” Роббінс розробив простий план із 7 кроків, які необхідно зробити для досягнення матеріального добробуту. Ця книга допоможе вам позбутися фінансових проблем, досягти фінансової стабільності та створити джерела регулярного доходу.

 

Отже, читайте запропоновані книги та діліться з нами вашими враженнями!
А в наступних блогах ми розповімо про книги для особистого розвитку, оскільки фінансовий добробут та особистий розвиток тісно пов’язані та стимулюють досягнення результатів у всіх сферах життя.

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

108
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 108
  • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1092
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1092
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

733
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 733
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

882
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 882
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти