Олена Бардюк

Чому варто придбати поліс страхування життя?

19.04.2021 1710

Зазвичай українці, коли чують слово «страхування», мають на увазі захист матеріальних цінностей.
І при цьому майже не замислюються про те, як убезпечити себе і близьких від раптових змін в житті, пов’язаних із тимчасовою чи повною втратою здоров’я і працездатності або, навіть, життя годувальника сім’ї, а це вже, в свою чергу, тягне за собою фінансову скруту для всієї родини.

поліс страхування життя

Чому ж варто задуматись про страхування життя?

На сьогоднішній день у пакетну ризикову програму, окрім основного ризику Втрати життя Застрахованої особи, також входять такі несподівані випадки як:

1) встановлення інвалідності;
2) захворювання на критичну для життя людини хворобу, яка значно підриває здоров’я, потребує довгострокового лікування та відновлення (наприклад, рак, інфаркт міокарду, інсульт тощо);
3) травматизм;
4) проведення екстреного чи планового хірургічного втручання;
5) виклик швидкої допомоги, госпіталізація, реабілітація після госпіталізації.

Всі перераховані випадки можуть трапитись в один момент і будуть потребувати значних психологічних, фізичних та матеріальних зусиль для лікування та відновлення.
Але, на жаль, не завжди можливе повернення до попереднього повноцінного життя, а особливо до попередніх умов праці.
Хто буде підтримувати непрацездатну особу у цей нелегкий час пристосування до нових реалій життя? А хто буде підтримувати родину особи, що потрапила у скрутну ситуацію?
Звісно, можна сподіватись на допомогу від держави, роботодавця, родичів, друзів, колег та знайомих, але ж краще подбати про себе та своїх близьких завчасно та перекласти всі ці турботи на страхову компанію.

поліс страхування життя

Отже розглянемо основні 5 причин, що мотивують придбати поліс страхування життя:

• Фінансова подушка безпеки.

При виникненні серйозних труднощів зі здоров’ям, коли необхідна екстрена допомога і дороге невідкладне лікування, страхова програма дає можливість отримати виплату та покрити якщо не всі фінансові витрати, то їх більшу частину. Набагато зручніше заплановано вносити платежі по страховці, ніж при гострій необхідності спустошувати сімейний бюджет незапланованим лікуванням.

• Прийняття відповідальності.

Людям не дано знати, кому і скільки років судилося прожити, тому відповідальні особи заздалегідь турбуються про те, що і в якому стані вони залишать після себе. Чи то буде квартира в іпотеці з купою боргів, які потрібно віддавати другому члену подружжя, чи страхова виплата, що допоможе родині хоча б деякий час жити звичним життям – вирішує кожен окремо.

• Підтримка при істотних змінах рівня життя.

Трапляються ситуації, коли обставини змінюються настільки кардинально і не в кращий бік, що нема змоги для повернення до звичних умов життя, тож доводиться пристосовуватись до нових реалій.
Для прикладу можна розглянути ситуацію з нещасним випадком, що призвів до інвалідності працюючого члена родини. Мабуть, зрозуміло, що життя близьких раптово зміниться не тільки через те, що потрібно буде піклуватись про частково або повністю непрацездатну особу, але й тому, що дохід сім’ї буде неповним. Натомість страхова виплата дозволяє хоча би якийсь час продовжувати родині жити фінансово звичним життям та згодом пристосуватись до нових умов.

• Погляд «у майбутнє».

Страхування свого життя та здоров’я, а також життя та здоров’я своїх близьких зовсім не означає «заробляти на нещастях», а навпаки показує наскільки людина може бути далекоглядною у плануванні максимально можливого безхмарного майбуття для себе та своєї родини.

• Турбота та небайдужість.

Звичайно, значно легше перекладати труднощі на когось, але навряд чи люди спеціально хочуть додавати негараздів своїм коханим.
Скоріше за все це трапляється через необізнаність про можливі варіанти убезпечення своєї родини. Страхування життя якраз і є одним з таких інструментів.
Отже, виявляючи турботу та небайдужість до життя своїх близьких, є сенс звернути свою увагу саме на ризикове страхування життя.

поліс страхування життя

Бережіть себе і своїх близьких!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

866
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 866
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

591
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 591
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти