Олена Бардюк

Чому варто придбати поліс страхування життя?

19.04.2021 949

Зазвичай українці, коли чують слово «страхування», мають на увазі захист матеріальних цінностей.
І при цьому майже не замислюються про те, як убезпечити себе і близьких від раптових змін в житті, пов’язаних із тимчасовою чи повною втратою здоров’я і працездатності або, навіть, життя годувальника сім’ї, а це вже, в свою чергу, тягне за собою фінансову скруту для всієї родини.

Чому ж варто задуматись про страхування життя?

На сьогоднішній день у пакетну ризикову програму, окрім основного ризику Втрати життя Застрахованої особи, також входять такі несподівані випадки як:

1) встановлення інвалідності;
2) захворювання на критичну для життя людини хворобу, яка значно підриває здоров’я, потребує довгострокового лікування та відновлення (наприклад, рак, інфаркт міокарду, інсульт тощо);
3) травматизм;
4) проведення екстреного чи планового хірургічного втручання;
5) виклик швидкої допомоги, госпіталізація, реабілітація після госпіталізації.

Всі перераховані випадки можуть трапитись в один момент і будуть потребувати значних психологічних, фізичних та матеріальних зусиль для лікування та відновлення.
Але, на жаль, не завжди можливе повернення до попереднього повноцінного життя, а особливо до попередніх умов праці.
Хто буде підтримувати непрацездатну особу у цей нелегкий час пристосування до нових реалій життя? А хто буде підтримувати родину особи, що потрапила у скрутну ситуацію?
Звісно, можна сподіватись на допомогу від держави, роботодавця, родичів, друзів, колег та знайомих, але ж краще подбати про себе та своїх близьких завчасно та перекласти всі ці турботи на страхову компанію.

Отже розглянемо основні 5 причин, що мотивують придбати поліс страхування життя:

• Фінансова подушка безпеки.

При виникненні серйозних труднощів зі здоров’ям, коли необхідна екстрена допомога і дороге невідкладне лікування, страхова програма дає можливість отримати виплату та покрити якщо не всі фінансові витрати, то їх більшу частину. Набагато зручніше заплановано вносити платежі по страховці, ніж при гострій необхідності спустошувати сімейний бюджет незапланованим лікуванням.

• Прийняття відповідальності.

Людям не дано знати, кому і скільки років судилося прожити, тому відповідальні особи заздалегідь турбуються про те, що і в якому стані вони залишать після себе. Чи то буде квартира в іпотеці з купою боргів, які потрібно віддавати другому члену подружжя, чи страхова виплата, що допоможе родині хоча б деякий час жити звичним життям – вирішує кожен окремо.

• Підтримка при істотних змінах рівня життя.

Трапляються ситуації, коли обставини змінюються настільки кардинально і не в кращий бік, що нема змоги для повернення до звичних умов життя, тож доводиться пристосовуватись до нових реалій.
Для прикладу можна розглянути ситуацію з нещасним випадком, що призвів до інвалідності працюючого члена родини. Мабуть, зрозуміло, що життя близьких раптово зміниться не тільки через те, що потрібно буде піклуватись про частково або повністю непрацездатну особу, але й тому, що дохід сім’ї буде неповним. Натомість страхова виплата дозволяє хоча би якийсь час продовжувати родині жити фінансово звичним життям та згодом пристосуватись до нових умов.

• Погляд «у майбутнє».

Страхування свого життя та здоров’я, а також життя та здоров’я своїх близьких зовсім не означає «заробляти на нещастях», а навпаки показує наскільки людина може бути далекоглядною у плануванні максимально можливого безхмарного майбуття для себе та своєї родини.

• Турбота та небайдужість.

Звичайно, значно легше перекладати труднощі на когось, але навряд чи люди спеціально хочуть додавати негараздів своїм коханим.
Скоріше за все це трапляється через необізнаність про можливі варіанти убезпечення своєї родини. Страхування життя якраз і є одним з таких інструментів.
Отже, виявляючи турботу та небайдужість до життя своїх близьких, є сенс звернути свою увагу саме на ризикове страхування життя.

Бережіть себе і своїх близьких!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

37
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 37
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти