Олена Бардюк

Чому варто придбати поліс страхування життя?

19.04.2021 398

Зазвичай українці, коли чують слово «страхування», мають на увазі захист матеріальних цінностей.
І при цьому майже не замислюються про те, як убезпечити себе і близьких від раптових змін в житті, пов’язаних із тимчасовою чи повною втратою здоров’я і працездатності або, навіть, життя годувальника сім’ї, а це вже, в свою чергу, тягне за собою фінансову скруту для всієї родини.

Чому ж варто задуматись про страхування життя?

На сьогоднішній день у пакетну ризикову програму, окрім основного ризику Втрати життя Застрахованої особи, також входять такі несподівані випадки як:

1) встановлення інвалідності;
2) захворювання на критичну для життя людини хворобу, яка значно підриває здоров’я, потребує довгострокового лікування та відновлення (наприклад, рак, інфаркт міокарду, інсульт тощо);
3) травматизм;
4) проведення екстреного чи планового хірургічного втручання;
5) виклик швидкої допомоги, госпіталізація, реабілітація після госпіталізації.

Всі перераховані випадки можуть трапитись в один момент і будуть потребувати значних психологічних, фізичних та матеріальних зусиль для лікування та відновлення.
Але, на жаль, не завжди можливе повернення до попереднього повноцінного життя, а особливо до попередніх умов праці.
Хто буде підтримувати непрацездатну особу у цей нелегкий час пристосування до нових реалій життя? А хто буде підтримувати родину особи, що потрапила у скрутну ситуацію?
Звісно, можна сподіватись на допомогу від держави, роботодавця, родичів, друзів, колег та знайомих, але ж краще подбати про себе та своїх близьких завчасно та перекласти всі ці турботи на страхову компанію.

Отже розглянемо основні 5 причин, що мотивують придбати поліс страхування життя:

• Фінансова подушка безпеки.

При виникненні серйозних труднощів зі здоров’ям, коли необхідна екстрена допомога і дороге невідкладне лікування, страхова програма дає можливість отримати виплату та покрити якщо не всі фінансові витрати, то їх більшу частину. Набагато зручніше заплановано вносити платежі по страховці, ніж при гострій необхідності спустошувати сімейний бюджет незапланованим лікуванням.

• Прийняття відповідальності.

Людям не дано знати, кому і скільки років судилося прожити, тому відповідальні особи заздалегідь турбуються про те, що і в якому стані вони залишать після себе. Чи то буде квартира в іпотеці з купою боргів, які потрібно віддавати другому члену подружжя, чи страхова виплата, що допоможе родині хоча б деякий час жити звичним життям – вирішує кожен окремо.

• Підтримка при істотних змінах рівня життя.

Трапляються ситуації, коли обставини змінюються настільки кардинально і не в кращий бік, що нема змоги для повернення до звичних умов життя, тож доводиться пристосовуватись до нових реалій.
Для прикладу можна розглянути ситуацію з нещасним випадком, що призвів до інвалідності працюючого члена родини. Мабуть, зрозуміло, що життя близьких раптово зміниться не тільки через те, що потрібно буде піклуватись про частково або повністю непрацездатну особу, але й тому, що дохід сім’ї буде неповним. Натомість страхова виплата дозволяє хоча би якийсь час продовжувати родині жити фінансово звичним життям та згодом пристосуватись до нових умов.

• Погляд «у майбутнє».

Страхування свого життя та здоров’я, а також життя та здоров’я своїх близьких зовсім не означає «заробляти на нещастях», а навпаки показує наскільки людина може бути далекоглядною у плануванні максимально можливого безхмарного майбуття для себе та своєї родини.

• Турбота та небайдужість.

Звичайно, значно легше перекладати труднощі на когось, але навряд чи люди спеціально хочуть додавати негараздів своїм коханим.
Скоріше за все це трапляється через необізнаність про можливі варіанти убезпечення своєї родини. Страхування життя якраз і є одним з таких інструментів.
Отже, виявляючи турботу та небайдужість до життя своїх близьких, є сенс звернути свою увагу саме на ризикове страхування життя.

Бережіть себе і своїх близьких!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

21
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 21
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

82
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 82
  • #ЖиттяТАС
  • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

64
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 64
  • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
  • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет