TAS life team
TAS Life team

Як відновити Договір страхування?

Просто про складне

29.06.2018 316

Всім знайома ситуація, коли забув, або з якоїсь причини не зміг вчасно сплатити страховий внесок за договором страхування життя.
Чим це загрожує? І що робити далі?

У разі несвоєчасної сплати страхових внесків, якщо Договір страхування діяв менше трьох років, він продовжує свою дію на змінених умовах, а саме зменшується страхова сума за ризиком Втрата життя до 1 у.о. у валюті страхування, при цьому по інших ризиках страхове покриття не діє. В цьому випадку відновити страхове покриття за Договором можливо лише до закінчення третього року страхування.

А от якщо не був оплачений черговий страховий внесок за Договором, термін страхування якого вже більше трьох років, такий Договір продовжує свою дію зі зменшеною страховою сумою за ризиками Втрата життя або Дожиття, при цьому можливість відновити страхове покриття зберігається до закінчення його дії .

Отже, є бажання відновити Договір і знову мати повноцінний захист? Відмінно! Але з чого ж розпочати? Алгоритм дій простий:

Крок 1. Звертаємося до Контакт-центру за телефоном 044 537 37 40.
Спеціаліст Контакт-центру повідомить вам суму до погашення, необхідну для відновлення Договору.
Якщо відновлюється накопичувальний Договір страхування, сума до погашення буде складатися з заборгованості по черговим внескам.
Якщо з моменту прострочення страхового внеску пройшло більше 120 днів, крім погашення заборгованості за цей період, необхідно буде надати декларацію про стан здоров’я Застрахованої особи та Страхувальника. При цьому Договір буде вважатися відновленим з дня отримання документів.
Крок 2. Робимо всі необхідні платежі.
Крок 3. Отримуємо sms-повідомлення, з підтвердженням того, що Договір відновлений.


1
 

Покажемо на прикладі.

Чоловік, якому 49 років, бажає відновити свій Договір страхування.
Термін дії Договору: з 08.10.2011 до 07.10.2031 року.
Внесок за Договором: 1 575,00 грн. раз на півроку (за Договором було оплачено повних 6 років).
Страхова сума: 49 780,14 грн. (З урахуванням бонусів за 2011-2016 рік – 55 549,67 грн.)

Станом на 07.10.2017 р. очікувався плановий платіж в розмірі 1 575,00 грн., але він не надійшов в пільговий місяць і Договір був скорочений зі страховою сумою 20 464,69 грн.
З 15.11.2017 р Клієнт відновив Договір страхування, сплативши прострочений страховий внесок в розмірі 1 575,00 грн.

Страхова компанія «ТАС» також пропонує своїм Клієнтам можливість відновити страхове покриття за Договором страхування з пропуском періодів несплати страхових внесків.

В даному випадку при відновленні Клієнт не погашає заборгованість за простроченими страховими платежами за період їх несплати.
При відновленні Договору страхування з пропуском періодів несплати страхових внесків, необхідно заповнити і відправити заяву на внесення змін з відповідною відміткою в ньому (шаблон цієї заяви можна знайти на сайті Компанії в розділі «Довідник Клієнта»), а також декларацію про стан здоров’я Застрахованої особи і Страхувальника.
Отримавши пакет документів для відновлення з пропуском періодів несплати страхових внесків, Страхова компанія розраховує нову страхову суму за Договором страхування, враховуючи той період, за який не сплачено страхові внески. При бажанні зберегти той самий розмір страхової суми, Клієнт може при відновленні збільшити страховий внесок.
Потім Клієнту відправляється на підписання додаткова угода, де вказані умови страхування, на яких відновлюється Договір страхування. Одразу після отримання підписаної додаткової угоди, Договір вважається відновленим.

Якщо припустимо, що той самий Клієнт захоче відновити дію Договору з пропуском річного внеску на наступну річницю (на 08.10.2018 р.), його нова страхова сума складе 53 582, 26 грн. При цьому клієнт буде під повним страховим покриттям з моменту відновлення – з 08.10.2018 року, до цієї дати покриття буде діяти тільки в розмірі скороченої страхової суми у 20 464,69 грн.

Автор статті: Юлія Бур’яновська


……………………………………………
 

Залишайтесь із нами! Попереду ще багато цікавовго (і корисного!)

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

49
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 49
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

104
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 104
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

93
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 93
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

164
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 164
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти