TAS life team
TAS life team

Рейтинг летальних випадків

ТОП-15

16.07.2018 28

Людське життя – дуже тендітна штука. Існує мільйон причин, за якими воно може обірватися. Деякі з цих причин, зрозуміло, трапляються вкрай рідко, інші більш поширені. Про останні й поговоримо сьогодні. Для кожної причини статистично розрахований приблизний шанс її настання для пересічного жителя Землі.

 

15. Повінь

Найстрашніше стихійне лихо з точки зору кількості жертв. Часто під час повені гинуть люди похилого віку і діти, які не можуть подбати про себе. Шанс стати жертвою затоплення – приблизно 1 до 30 000.

15

 

14. Літак

Як не парадоксально, вважається чи не найбезпечнішим видом транспорту. Падіння лайнерів завжди на слуху, тому може здатися, що це не так. Однак якщо трагедія трапляється, то гинуть, як правило, відразу багато людей. Шанс загинути в авіакатастрофі – 1 до 20 000.

14

 

13. Утоплення

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно в світі тонуть більше трьохсот тисяч осіб. Це, до речі, найпоширеніша причина загибелі тих, хто загубився в лісі. Шанс потонути – 1 до 8900.

13

 

12. Удар струмом

Найчастіше це відбувається на виробництві, значно рідше – коли некваліфікована людина береться розібратися з проводкою. Сюди ж відноситься удар блискавки. Шанс бути вбитим електрикою – 1 до 5000.

 

11. Велосипедна аварія

Велосипедист, що їде в спільному потоку із автівками, тим більше на великій швидкості, дуже вразливий. Особливо в тих країнах, де мало велосипедних смуг – як в Україні, наприклад. Шанс – 1 до 4700.

11

 

10. Стихійні лиха

Сюди відносяться всі руйнівні природні явища, дію яких людина практично не здатна контролювати. Крім згаданої вже повені, це землетрус, ураган, торнадо, виверження вулкана, тощо. Шанс стати жертвою стихійного лиха – 1 до 3300.

 

9. Пожежа

При пожежі в закритому приміщенні як мінімум в 70% випадків смерть настає від отруєння чадним газом, а не через опіки. Так чи інакше, шанс загинути у вогні – 1 до 1100.

 

8. Вогнепальні поранення

На щастя, збройні конфлікти в наші дні мають локальний характер. Бо інакше ця причина стояла б набагато вище в рейтингу. Найвищий ризик отримати кулю спостерігається в США, Гватемалі, Бразилії і Південній Африці. А в цілому по світі шанс – 1 до 325.

 

7. Суїцид

За статистикою, на планеті хтось накладає на себе руки кожні 40 секунд. Можете підрахувати, скільки суїцидів набирається за рік. Шанс того, що людині на думку спаде вкоротити собі віку – 1 до 121.

 

6. ДТП

Щороку в дорожніх аваріях по всьому світу гине 1,25 мільйона чоловік. Майже половина з жертв ДТП – мотоциклісти й пішоходи. Україна серед європейських країн є лідером за смертністю на дорогах – всього за рік в нашій країні гине близько 5 000 осіб. Шанс загибелі – 1 до 80.

 

5. Травма

Травма є причиною близько 30 мільйонів звернень в служби невідкладної допомоги всіх країн за рік. Більшість з них, природно, не призводить до летального результату, але шанс того, що смерть буде викликана саме травмою (раптово або з часом), все рівно дуже високий – 1 до 36.

 

4. Інсульт

Гостре порушення мозкового кровообігу відкриває список найпоширеніших біологічних причин зупинки серця. Шанс не пережити інсульт – 1 до 23.

 

3. Рак

Поки не буде знайдено спосіб лікувати рак, ця недуга буде залишатися однією з головних загроз для людини. Зараз злоякісні пухлини забирають на той світ 14 відсотків людей, тобто шанс – 1 до 7.

 

2. Хвороби серця

Частіше, ніж рак, до смерті призводять тільки захворювання серця і судин, що, взагалі-то, не дивно. Шанс померти через подібні проблеми зі здоров’ям – 1 до 5.

2

 

1. Межа Хейфліка

Навіть якщо людину минуть хвороби і нещасні випадки, його клітини з часом перестануть ділитися, будуть руйнуватися і зрештою загинуть. Це явище відоме як межа Хейфліка. Дослідження показують, що в даний час максимальна тривалість життя становить близько 125 років. Шанс померти від старості – 1 до 4.

 

Як то кажуть, хто володіє інформацією – той володіє ситуацією!
Пильнуйте себе та своїх близьких, а ми завжди готові вам у цьому допомогти – просто зателефонуйте 0 800 500 117.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

18
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 18
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

81
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 81
  • #ЖиттяТАС
  • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

62
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 62
  • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
  • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет