TAS life team
TAS Life team

Рейтинг летальних випадків

ТОП-15

16.07.2018 295

Людське життя – дуже тендітна штука. Існує мільйон причин, за якими воно може обірватися. Деякі з цих причин, зрозуміло, трапляються вкрай рідко, інші більш поширені. Про останні й поговоримо сьогодні. Для кожної причини статистично розрахований приблизний шанс її настання для пересічного жителя Землі.

 

15. Повінь

Найстрашніше стихійне лихо з точки зору кількості жертв. Часто під час повені гинуть люди похилого віку і діти, які не можуть подбати про себе. Шанс стати жертвою затоплення – приблизно 1 до 30 000.

Повінь

 

14. Літак

Як не парадоксально, вважається чи не найбезпечнішим видом транспорту. Падіння лайнерів завжди на слуху, тому може здатися, що це не так. Однак якщо трагедія трапляється, то гинуть, як правило, відразу багато людей. Шанс загинути в авіакатастрофі – 1 до 20 000.

Літак

 

13. Утоплення

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно в світі тонуть більше трьохсот тисяч осіб. Це, до речі, найпоширеніша причина загибелі тих, хто загубився в лісі. Шанс потонути – 1 до 8900.

Утоплення

 

12. Удар струмом

Найчастіше це відбувається на виробництві, значно рідше – коли некваліфікована людина береться розібратися з проводкою. Сюди ж відноситься удар блискавки. Шанс бути вбитим електрикою – 1 до 5000.

Удар струмом

 

11. Велосипедна аварія

Велосипедист, що їде в спільному потоку із автівками, тим більше на великій швидкості, дуже вразливий. Особливо в тих країнах, де мало велосипедних смуг – як в Україні, наприклад. Шанс – 1 до 4700.

Велосипедна аварія

 

10. Стихійні лиха

Сюди відносяться всі руйнівні природні явища, дію яких людина практично не здатна контролювати. Крім згаданої вже повені, це землетрус, ураган, торнадо, виверження вулкана, тощо. Шанс стати жертвою стихійного лиха – 1 до 3300.

Стихійні лиха

 

9. Пожежа

При пожежі в закритому приміщенні як мінімум в 70% випадків смерть настає від отруєння чадним газом, а не через опіки. Так чи інакше, шанс загинути у вогні – 1 до 1100.

Пожежа

 

8. Вогнепальні поранення

На щастя, збройні конфлікти в наші дні мають локальний характер. Бо інакше ця причина стояла б набагато вище в рейтингу. Найвищий ризик отримати кулю спостерігається в США, Гватемалі, Бразилії і Південній Африці. А в цілому по світі шанс – 1 до 325.

Вогнепальні поранення

 

7. Суїцид

За статистикою, на планеті хтось накладає на себе руки кожні 40 секунд. Можете підрахувати, скільки суїцидів набирається за рік. Шанс того, що людині на думку спаде вкоротити собі віку – 1 до 121.

Суїцид

 

6. ДТП

Щороку в дорожніх аваріях по всьому світу гине 1,25 мільйона чоловік. Майже половина з жертв ДТП – мотоциклісти й пішоходи. Україна серед європейських країн є лідером за смертністю на дорогах – всього за рік в нашій країні гине близько 5 000 осіб. Шанс загибелі – 1 до 80.

ДТП

 

5. Травма

Травма є причиною близько 30 мільйонів звернень в служби невідкладної допомоги всіх країн за рік. Більшість з них, природно, не призводить до летального результату, але шанс того, що смерть буде викликана саме травмою (раптово або з часом), все рівно дуже високий – 1 до 36.

Травма

 

4. Інсульт

Гостре порушення мозкового кровообігу відкриває список найпоширеніших біологічних причин зупинки серця. Шанс не пережити інсульт – 1 до 23.

Інсульт

 

3. Рак

Поки не буде знайдено спосіб лікувати рак, ця недуга буде залишатися однією з головних загроз для людини. Зараз злоякісні пухлини забирають на той світ 14 відсотків людей, тобто шанс – 1 до 7.

Рак

 

2. Хвороби серця

Частіше, ніж рак, до смерті призводять тільки захворювання серця і судин, що, взагалі-то, не дивно. Шанс померти через подібні проблеми зі здоров’ям – 1 до 5.

Хвороби серця

 

1. Межа Хейфліка

Навіть якщо людину минуть хвороби і нещасні випадки, його клітини з часом перестануть ділитися, будуть руйнуватися і зрештою загинуть. Це явище відоме як межа Хейфліка. Дослідження показують, що в даний час максимальна тривалість життя становить близько 125 років. Шанс померти від старості – 1 до 4.

Рейтинг летальних випадків

 

Як то кажуть, хто володіє інформацією – той володіє ситуацією!
Пильнуйте себе та своїх близьких, а ми завжди готові вам у цьому допомогти – просто зателефонуйте 044 537 37 40.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти