TAS life team
TAS Life team

Рейтинг летальних випадків

ТОП-15

16.07.2018 145

Людське життя – дуже тендітна штука. Існує мільйон причин, за якими воно може обірватися. Деякі з цих причин, зрозуміло, трапляються вкрай рідко, інші більш поширені. Про останні й поговоримо сьогодні. Для кожної причини статистично розрахований приблизний шанс її настання для пересічного жителя Землі.

 

15. Повінь

Найстрашніше стихійне лихо з точки зору кількості жертв. Часто під час повені гинуть люди похилого віку і діти, які не можуть подбати про себе. Шанс стати жертвою затоплення – приблизно 1 до 30 000.

15

 

14. Літак

Як не парадоксально, вважається чи не найбезпечнішим видом транспорту. Падіння лайнерів завжди на слуху, тому може здатися, що це не так. Однак якщо трагедія трапляється, то гинуть, як правило, відразу багато людей. Шанс загинути в авіакатастрофі – 1 до 20 000.

14

 

13. Утоплення

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно в світі тонуть більше трьохсот тисяч осіб. Це, до речі, найпоширеніша причина загибелі тих, хто загубився в лісі. Шанс потонути – 1 до 8900.

13

 

12. Удар струмом

Найчастіше це відбувається на виробництві, значно рідше – коли некваліфікована людина береться розібратися з проводкою. Сюди ж відноситься удар блискавки. Шанс бути вбитим електрикою – 1 до 5000.

 

11. Велосипедна аварія

Велосипедист, що їде в спільному потоку із автівками, тим більше на великій швидкості, дуже вразливий. Особливо в тих країнах, де мало велосипедних смуг – як в Україні, наприклад. Шанс – 1 до 4700.

11

 

10. Стихійні лиха

Сюди відносяться всі руйнівні природні явища, дію яких людина практично не здатна контролювати. Крім згаданої вже повені, це землетрус, ураган, торнадо, виверження вулкана, тощо. Шанс стати жертвою стихійного лиха – 1 до 3300.

 

9. Пожежа

При пожежі в закритому приміщенні як мінімум в 70% випадків смерть настає від отруєння чадним газом, а не через опіки. Так чи інакше, шанс загинути у вогні – 1 до 1100.

 

8. Вогнепальні поранення

На щастя, збройні конфлікти в наші дні мають локальний характер. Бо інакше ця причина стояла б набагато вище в рейтингу. Найвищий ризик отримати кулю спостерігається в США, Гватемалі, Бразилії і Південній Африці. А в цілому по світі шанс – 1 до 325.

 

7. Суїцид

За статистикою, на планеті хтось накладає на себе руки кожні 40 секунд. Можете підрахувати, скільки суїцидів набирається за рік. Шанс того, що людині на думку спаде вкоротити собі віку – 1 до 121.

 

6. ДТП

Щороку в дорожніх аваріях по всьому світу гине 1,25 мільйона чоловік. Майже половина з жертв ДТП – мотоциклісти й пішоходи. Україна серед європейських країн є лідером за смертністю на дорогах – всього за рік в нашій країні гине близько 5 000 осіб. Шанс загибелі – 1 до 80.

 

5. Травма

Травма є причиною близько 30 мільйонів звернень в служби невідкладної допомоги всіх країн за рік. Більшість з них, природно, не призводить до летального результату, але шанс того, що смерть буде викликана саме травмою (раптово або з часом), все рівно дуже високий – 1 до 36.

 

4. Інсульт

Гостре порушення мозкового кровообігу відкриває список найпоширеніших біологічних причин зупинки серця. Шанс не пережити інсульт – 1 до 23.

 

3. Рак

Поки не буде знайдено спосіб лікувати рак, ця недуга буде залишатися однією з головних загроз для людини. Зараз злоякісні пухлини забирають на той світ 14 відсотків людей, тобто шанс – 1 до 7.

 

2. Хвороби серця

Частіше, ніж рак, до смерті призводять тільки захворювання серця і судин, що, взагалі-то, не дивно. Шанс померти через подібні проблеми зі здоров’ям – 1 до 5.

2

 

1. Межа Хейфліка

Навіть якщо людину минуть хвороби і нещасні випадки, його клітини з часом перестануть ділитися, будуть руйнуватися і зрештою загинуть. Це явище відоме як межа Хейфліка. Дослідження показують, що в даний час максимальна тривалість життя становить близько 125 років. Шанс померти від старості – 1 до 4.

 

Як то кажуть, хто володіє інформацією – той володіє ситуацією!
Пильнуйте себе та своїх близьких, а ми завжди готові вам у цьому допомогти – просто зателефонуйте 044 537 37 40.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Що таке фінансовий номер телефону?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

46
На сьогодні в нашій базі 602 555 унікальних телефонних номерів Клієнтів і лише 12 702 фінансових номери. І ми намагаємося, аби Клієнтів із підтвердженими фінанс...
5 хв на читання 46
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
5 хв на читання
20.10.2021 Читати
Рак молочної залози – боїмось чи боремось?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

59
Щорічно діагноз “рак молочної залози” чують 16 000 українок, 7 800 з них, на жаль, програють битву з цією недугою. Саме цей різновид раку вже багато десятиліть...
8 хв на читання 59
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
19.10.2021 Читати
Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

90
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 90
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

123
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 123
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти