TAS life team
TAS life team

Рейтинг летальних випадків

ТОП-15

16.07.2018 66

Людське життя – дуже тендітна штука. Існує мільйон причин, за якими воно може обірватися. Деякі з цих причин, зрозуміло, трапляються вкрай рідко, інші більш поширені. Про останні й поговоримо сьогодні. Для кожної причини статистично розрахований приблизний шанс її настання для пересічного жителя Землі.

 

15. Повінь

Найстрашніше стихійне лихо з точки зору кількості жертв. Часто під час повені гинуть люди похилого віку і діти, які не можуть подбати про себе. Шанс стати жертвою затоплення – приблизно 1 до 30 000.

15

 

14. Літак

Як не парадоксально, вважається чи не найбезпечнішим видом транспорту. Падіння лайнерів завжди на слуху, тому може здатися, що це не так. Однак якщо трагедія трапляється, то гинуть, як правило, відразу багато людей. Шанс загинути в авіакатастрофі – 1 до 20 000.

14

 

13. Утоплення

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно в світі тонуть більше трьохсот тисяч осіб. Це, до речі, найпоширеніша причина загибелі тих, хто загубився в лісі. Шанс потонути – 1 до 8900.

13

 

12. Удар струмом

Найчастіше це відбувається на виробництві, значно рідше – коли некваліфікована людина береться розібратися з проводкою. Сюди ж відноситься удар блискавки. Шанс бути вбитим електрикою – 1 до 5000.

 

11. Велосипедна аварія

Велосипедист, що їде в спільному потоку із автівками, тим більше на великій швидкості, дуже вразливий. Особливо в тих країнах, де мало велосипедних смуг – як в Україні, наприклад. Шанс – 1 до 4700.

11

 

10. Стихійні лиха

Сюди відносяться всі руйнівні природні явища, дію яких людина практично не здатна контролювати. Крім згаданої вже повені, це землетрус, ураган, торнадо, виверження вулкана, тощо. Шанс стати жертвою стихійного лиха – 1 до 3300.

 

9. Пожежа

При пожежі в закритому приміщенні як мінімум в 70% випадків смерть настає від отруєння чадним газом, а не через опіки. Так чи інакше, шанс загинути у вогні – 1 до 1100.

 

8. Вогнепальні поранення

На щастя, збройні конфлікти в наші дні мають локальний характер. Бо інакше ця причина стояла б набагато вище в рейтингу. Найвищий ризик отримати кулю спостерігається в США, Гватемалі, Бразилії і Південній Африці. А в цілому по світі шанс – 1 до 325.

 

7. Суїцид

За статистикою, на планеті хтось накладає на себе руки кожні 40 секунд. Можете підрахувати, скільки суїцидів набирається за рік. Шанс того, що людині на думку спаде вкоротити собі віку – 1 до 121.

 

6. ДТП

Щороку в дорожніх аваріях по всьому світу гине 1,25 мільйона чоловік. Майже половина з жертв ДТП – мотоциклісти й пішоходи. Україна серед європейських країн є лідером за смертністю на дорогах – всього за рік в нашій країні гине близько 5 000 осіб. Шанс загибелі – 1 до 80.

 

5. Травма

Травма є причиною близько 30 мільйонів звернень в служби невідкладної допомоги всіх країн за рік. Більшість з них, природно, не призводить до летального результату, але шанс того, що смерть буде викликана саме травмою (раптово або з часом), все рівно дуже високий – 1 до 36.

 

4. Інсульт

Гостре порушення мозкового кровообігу відкриває список найпоширеніших біологічних причин зупинки серця. Шанс не пережити інсульт – 1 до 23.

 

3. Рак

Поки не буде знайдено спосіб лікувати рак, ця недуга буде залишатися однією з головних загроз для людини. Зараз злоякісні пухлини забирають на той світ 14 відсотків людей, тобто шанс – 1 до 7.

 

2. Хвороби серця

Частіше, ніж рак, до смерті призводять тільки захворювання серця і судин, що, взагалі-то, не дивно. Шанс померти через подібні проблеми зі здоров’ям – 1 до 5.

2

 

1. Межа Хейфліка

Навіть якщо людину минуть хвороби і нещасні випадки, його клітини з часом перестануть ділитися, будуть руйнуватися і зрештою загинуть. Це явище відоме як межа Хейфліка. Дослідження показують, що в даний час максимальна тривалість життя становить близько 125 років. Шанс померти від старості – 1 до 4.

 

Як то кажуть, хто володіє інформацією – той володіє ситуацією!
Пильнуйте себе та своїх близьких, а ми завжди готові вам у цьому допомогти – просто зателефонуйте 044 537 37 40.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

152
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 152
  • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

159
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 159
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

115
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 115
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

116
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 116
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти