TAS life team
TAS Life team

Як працює страхування з TAS life. Травень 2021

Три невигадані історії.

15.06.2021 395

Кажуть, найефективнішою мотивацією придбати перший поліс страхування життя та здоров’я стає якийсь малоприємний або ж трагічний інцидент із близькими та друзями.
Коли людина починає замислюватись, що непередбачувані події трапляються не десь там, з невідомими особами, а зовсім поруч.
“А якщо наступного разу буде й моя черга?…”

Звісно, герої нашої щомісячної рубрики “ТОП-3 виплати” залишаються анонімними, проте їх історії цілком реальні і, сподіваємось, допоможуть нашим читачам краще оцінити важливість, необхідність та дієвість страхування в житті кожного! 😉

 

Історія перша. З половинкою

Розпочати пропонуємо з історії про корпоративне страхування. Вона – яскравий приклад не лише турботи керівництва про своїх працівників, що вже стає дуже гарним трендом в українському бізнесі, а й того, як за допомогою корпоративного полісу можна поширювати ідею страхування у колективі.

Отже наш перший герой, 50-річний киянин, був застрахований працедавцем за договором корпоративного страхування у страховій компанії Ейгон, правонаступником якої з 2017 року стала компанія TAS life.

У листопаді 2020-го в чоловіка діагностують онкологію щитовидної залози, а важкий перебіг захворювання приводить до встановлення наприкінці березня 2021 року третьої групи інвалідності.

Вже в квітні до нашої компаній надійшли документи за цим страховим випадком, а у травні чоловік отримав страхову виплату за випадками “Госпіталізація”, “Критичне захворювання”, “Інвалідність з будь-якої причини”.
Загальна сума склала 2 186 249 гривень і це була наша найбільша виплата в травні.

До речі, за цим самим корпоративним договром іншому Застрахованому була також проведена виплата за перелом руки – майже 14 000 гривень.

 

Історія друга.

В 2006 році із бажанням оформити для себе програму страхування “ТАС-Лайф” до нас звернувся 51-річний чоловік.
Однак, за кілька років в нашого Клієнта діагностують онкологічне захворювання, на фоні якого розвивається ускладнення – набряк легенів.
На жаль, 12 травня чоловік іде з життя.
19 травня Вигодонабувачі подають документи, а вже 24 травня страхова компанія приймає рішення про виплату, яка склала 200 000 гривень.
За час дії Договору страхових внесків було сплачено близько 6 300 доларів США (в еквіваленті)

 

Історія третя.

Постійні читачі, мабудь, помітили, що ми намагаємось залишати насамкінець історію про “Дожиття” і цей раз – не вийняток 😉
Отже знову 2006 рік, як і в попередній історії. Молода 33-річна жінка укладає з компанією договір за програмою “ТАС-Лайф” строком на 15 років.
За час дії договору сумлінно сплачує внески, сума яких склала 15 000 долларів (в еквіваленті).
І ось в березні цього року, за страховим випадком “Дожиття Застрахованої Особи до закінчення строку дії Договру” жінка отримує виплату більше 500 000 гривень.

 


 

Якщо маєте запитання, не відкладайте їх на примарне «потім», розпитайте нас про страхування життя вже зараз!
Телефонуйте 044 537 37 40 або пишіть у чаті Viber на номер 096 25 00 117

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

52
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 52
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

106
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 106
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

94
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 94
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

165
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 165
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти