Ростислав Борисенко

5 років програмі ТАС-Інвест

доведено часом: ТАС-Інвест більш дохідна альтернатива депозиту!

07.02.2019 3316

31 грудня 2018 року завершилася дія першої генерації Договорів «ТАС-Інвест», що були укладені у 4-му кварталі 2013 року. Минуло 5 років дії Договорів і з 01 січня 2019 року ми почали виплачувати нашим Клієнтам по програмі «ТАС-Інвест».

Раді повідомити, що для Клієнтів, які уклали Договори у 2013 році і отримали виплати на початку 2019 року, страхова сума була збільшена у 2,5 рази!

Зауважимо, що 5 років тому програма «ТАС-Інвест» була абсолютно новою. Зокрема, це був перший досвід запуску такого продукту на ринку страхування життя України. І Клієнти, що на той момент укладали Договори «ТАС-Інвест», також обирали для себе невідомий фінансовий інструмент.

Хоча «ТАС-Інвест» в цілому подібний до банківського депозиту, відмінності все ж є: ми більш активно використовуємо можливості для заробітку, але ми не гарантуємо дохідність наперед.
Тому для перших Клієнтів програми «ТАС-Інвест» це, певною мірою, стало кроком у невідомість: без історії дохідності було не зрозуміло, який прибуток їм принесе цей договір страхування…
Це зараз ми маємо п’ятирічну історію дохідності і можемо аргументовано пояснювати всі переваги програми. Але тоді, в 2013 році, всі продажі «ТАС-Інвест» будувалися на довірі до Страхової компанії «ТАС».

З чого почалася історія «ТАС-Інвест»:

  • Старт продажів відбувся 15 листопада 2013 року
  • Перший договір «ТАС-Інвест» був укладений 20 листопада 2013 року
  • Загалом, по 31 грудня 2013 року було укладено 61 Договір «ТАС-Інвест» на суму 972 362,6 грн

Давайте подивимося як реально спрацювала програма «ТАС-Інвест» для Клієнтів 2013 року, адже саме вони, отримавши виплату, можуть в повній мірі оцінити результат управління їхніми капіталами:

5 років програмі ТАС-Інвест

Не зважаючи на те, що 2018 рік був не зовсім вдалий для програми «ТАС-Інвест» з огляду дохідності по причині неодноразових піднять облікової ставки НБУ та, відповідно, здорожчанню кредитних ресурсів, «ТАС-Інвест» залишається більш вигідним інструментом для накопичення порівняно із банківським депозитом. Ось середньорічні ставки дохідності за 5 останніх повних років:

програмі ТАС-Інвест

Що це означає для наших Клієнтів, у яких закінчився строк дії Договорів?

Це означає, що вони більш вигідно, порівняно із депозитом, вклали свої гроші!

Страхова сума для таких Клієнтів за час дії договору була збільшена у 2,5 рази.
Станом на сьогодні можна впевнено констатувати, що «ТАС-Інвест» ствердилася на ринку та започаткувала новий клас продуктів на ринку страхування життя – інвестиційних продуктів.
Загалом під управлінням компанії у програмі “ТАС-Інвест” знаходиться понад 19 млн грн активів.
Структура активів представлена двома блоками, причому блок акцій ми придбали у 2017 році і він показує хорошу дохідність та перспективи:

ТАС-Інвест

Що далі?

Ми впевнено дивимось у майбутнє!
Початок 2019 року показує хороший результат. Так, за січень 2019 року дохідність програми склала 19,4% річних. Ми й надалі будемо використовувати усі можливості на фінансовому ринку, щоб забезпечити високий рівень інвестиційного доходу для Клієнтів програми “ТАС-Інвест”.

 

ТАС-Інвест

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти