Ростислав Борисенко

5 років програмі ТАС-Інвест

доведено часом: ТАС-Інвест більш дохідна альтернатива депозиту!

07.02.2019 2497

31 грудня 2018 року завершилася дія першої генерації Договорів «ТАС-Інвест», що були укладені у 4-му кварталі 2013 року. Минуло 5 років дії Договорів і з 01 січня 2019 року ми почали виплачувати нашим Клієнтам по програмі «ТАС-Інвест».

Раді повідомити, що для Клієнтів, які уклали Договори у 2013 році і отримали виплати на початку 2019 року, страхова сума була збільшена у 2,5 рази!

Зауважимо, що 5 років тому програма «ТАС-Інвест» була абсолютно новою. Зокрема, це був перший досвід запуску такого продукту на ринку страхування життя України. І Клієнти, що на той момент укладали Договори «ТАС-Інвест», також обирали для себе невідомий фінансовий інструмент.

Хоча «ТАС-Інвест» в цілому подібний до банківського депозиту, відмінності все ж є: ми більш активно використовуємо можливості для заробітку, але ми не гарантуємо дохідність наперед.
Тому для перших Клієнтів програми «ТАС-Інвест» це, певною мірою, стало кроком у невідомість: без історії дохідності було не зрозуміло, який прибуток їм принесе цей договір страхування…
Це зараз ми маємо п’ятирічну історію дохідності і можемо аргументовано пояснювати всі переваги програми. Але тоді, в 2013 році, всі продажі «ТАС-Інвест» будувалися на довірі до Страхової компанії «ТАС».

З чого почалася історія «ТАС-Інвест»:

  • Старт продажів відбувся 15 листопада 2013 року
  • Перший договір «ТАС-Інвест» був укладений 20 листопада 2013 року
  • Загалом, по 31 грудня 2013 року було укладено 61 Договір «ТАС-Інвест» на суму 972 362,6 грн

Давайте подивимося як реально спрацювала програма «ТАС-Інвест» для Клієнтів 2013 року, адже саме вони, отримавши виплату, можуть в повній мірі оцінити результат управління їхніми капіталами:

5 років програмі ТАС-Інвест

Не зважаючи на те, що 2018 рік був не зовсім вдалий для програми «ТАС-Інвест» з огляду дохідності по причині неодноразових піднять облікової ставки НБУ та, відповідно, здорожчанню кредитних ресурсів, «ТАС-Інвест» залишається більш вигідним інструментом для накопичення порівняно із банківським депозитом. Ось середньорічні ставки дохідності за 5 останніх повних років:

програмі ТАС-Інвест

Що це означає для наших Клієнтів, у яких закінчився строк дії Договорів?

Це означає, що вони більш вигідно, порівняно із депозитом, вклали свої гроші!

Страхова сума для таких Клієнтів за час дії договору була збільшена у 2,5 рази.
Станом на сьогодні можна впевнено констатувати, що «ТАС-Інвест» ствердилася на ринку та започаткувала новий клас продуктів на ринку страхування життя – інвестиційних продуктів.
Загалом під управлінням компанії у програмі “ТАС-Інвест” знаходиться понад 19 млн грн активів.
Структура активів представлена двома блоками, причому блок акцій ми придбали у 2017 році і він показує хорошу дохідність та перспективи:

ТАС-Інвест

Що далі?

Ми впевнено дивимось у майбутнє!
Початок 2019 року показує хороший результат. Так, за січень 2019 року дохідність програми склала 19,4% річних. Ми й надалі будемо використовувати усі можливості на фінансовому ринку, щоб забезпечити високий рівень інвестиційного доходу для Клієнтів програми “ТАС-Інвест”.

 

ТАС-Інвест

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

ТОП-5 сервісів з телемедицини

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

37
Пандемія дала серйозний поштовх для розвитку нових способів діагностики та лікування. Ще не так давно онлайн медицина не користувалася попитом, але за останні ...
5 хв на читання 37
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
5 хв на читання
19.01.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Грудень 2021

Наталія Стихальська

TAS Life team

112
Фінансові консультанти підтвердять - часто на пропозицію придбати накопичувальний поліс страхування життя можна почути у відповідь “А звідки я знаю, що страхова...
6 хв на читання 112
  • #ІсторіїТАС
6 хв на читання
18.01.2022 Читати
Пенсійне забезпечення у 2022 році, або як збільшити розмір майбутньої пенсії

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

296
Напевно, найбільш обговорюваною темою року, що минув, була пенсійна реформа та впровадження накопичувальної пенсії. Наш уряд обіцяє впровадження другого рівня...
7 хв на читання 296
  • #ШколаТАС
7 хв на читання
17.01.2022 Читати
Локус контролю, або “Хто винен?”

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

142
Пропонуємо поговорити сьогодні про одну з найважливіших характеристик особистості, яка впливає на наше ставлення до оточуючого світу (включаючи і відношення до ...
5 хв на читання 142
  • #Лайф-хак від ТАС
5 хв на читання
14.01.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти