Олена Кубрак

Підприємництво – шанс жити за власними правилами

12.07.2021 296

З кожним роком кількість найманих робочих місць скорочується, втім мрія обійняти певну посаду в перспективній компанії ще й досі популярна як у сьогоднішніх випускників шкіл, так і у людей, що вже мають певний досвід і кар’єру.

Про це говорить й дослідження Global Entrepreneurship Report за 2018 рік, в якому було опитано 24 000 людей із 44 країн світу.
І лише 21% українців відповіли, що власна справа була би для них бажаною кар’єрою. Це найменша частка серед усіх країн і відчутно менша за середнє значення у світі, яке становить 49%.

Чому ж підприємництво, як вид зайнятості, досі так мало цікавить наше населення?

Вочевидь, це пов’язано з нашою системою освіти, яка готує класичного найманого працівника, а не власника бізнесу чи підприємця. Не менш важливими перепонами на шляху створення власної справи стають також непрості економічні умови, складні для розуміння правила ведення бізнесу тощо.
Втім, останні кілька років все більше представників малого і середнього бізнесу переходять на основи соціальної відповідальності – коли досягнення власних фінансових цілей компанія поєднує із допомогою суспільству.
І компанія TAS Life не виключення.

Існує багато причин, чому варто розпочати власний бізнес з TAS Life.

Зокрема, це висока автономність, гнучкість, висока дохідність, відсутність фінансових інвестицій на старті, система менторства, наставництва та навчання. Розповімо про це детальніше.

 

1. Свобода і пристрасть у бізнесі

Ми працюємо у важливій та актуальній сфері, пов’язаній з фінансовим захистом та благополуччям людей.
Для більшості наших Фінансових консультантів привабливість самозайнятості в співпраці з Компанією TAS Life полягає в тому, щоб незалежно та з ентузіазмом займатись омріяною справою – нести фінансову грамотність населенню України.
Також це є прекрасною можливістю збільшити власний основний дохід.
Ми підтримуємо своїх партнерів у досягненні їхніх цілей, зокрема – мати особистий бізнес із мінімальним ризиком  та відповідний їх потребам і можливостям.

 

2. Використання соціальних мереж

Сьогодні платформами соціальних медіа користується майже половина населення планети.
Вони пропонують можливість широко розповсюджувати контент, комунікувати і, тим самим, розширювати свій бізнес. Ми, як провайдер послуг зі страхування, забезпечуємо своїх партнерів всебічною медіа підтримкою в найпопулярніших соціальних мережах, які вони можуть використовувати для розбудови власного бізнесу і підприємництва.
Більше половини наших партерів використовують власні соціальні мережі для розвитку і популяризації свого бізнесу, а також для пошуку нових клієнтів.

 

3. Соціальні продажі

Соціальні продажі – це майбутнє у сфері залучення клієнтів.
Соціальні мережі генерують автентичні погляди щодо продуктів та охоплюють людей за межами їх власних цільових аудиторій.
Соціальні мережі показують користувачам контент, який коментували, поширювали та вподобали їхні друзі. Поширена клієнтом публікація про продукт, майже так само цінна, як і особиста рекомендація.

Досліждення в Україні показують що:
– 54% населення до 35 років і 39% старше 35 років вважають, що соціальні медіа – найкращий спосіб збільшити кількість клієнтів, а також збільшити продажі;
– 53% населення до 35 років і 48% старше 35 років, вважають, що мають навички просування бізнесу за допомогою соціальних мереж.
Ці показники виросли майже в 1,5 рази за останні 2 роки особливо у групі 35+, що сигналізує про те, що суспільство «переїжджає» в онлайн мережі, а значить – починає там більш активно купувати.

 

4. Сила в єднанні

Вірити у власні знання – це обов’язкова умова успішного створення бізнесу.
Компанія TAS Life пропонує своїм партнерам можливість оптимально підготуватися до викликів самозайнятості та заповнити прогалини в знаннях, завдяки тренінгам та наставництву, що додасть впевненості у власних навичках та допоможе залишатися вмотивованими.
Система розроблених тренінгів, навчальних блоків та системи адаптації орієнтована на те, щоб кожен, хто має бажання заснувати власну справу, в співпраці з нами міг це зробити просто і покроково.

 

5. Перехід з офлайну в онлайн

Загальні результати дослідження вказують, що зацікавленість людей в інтернет-бізнесі вища, ніж робота в режимі офлайн, що демонструє здатність підприємців легко переходити на онлайн-платформи та постійну силу бізнес-моделі, яка підтримує творчість та стійкість підприємців.
На сьогоднішній день приблизно для 40% наших агентств та партнерів онлайн робота стала невід’ємною частиною їх щоденної активності, та відкрила можливості розвитку їх бізнесу не тільки на регіональному, а й на національному рівні без потреби додаткових фінансових і часових витрат на проїзд по Україні.

Якщо в глибині душі Ви мрієте жити за власними правилами, мату гідну фінансову винагороду за результати Вашої діяльності і, разом з тим, мати час на сім’ю, друзів, подорожі та хобі – Вам необхідно звернутися в одне з наших представництв і розробити Ваш персональний план успіху в співпраці з національним лідером в сфері страхування життя – Компанією TAS Life.

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Які дистанції доступні під час благодійного забігу 9 жовтня?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

30
Осінь – чудовий час для добрих справ. І вже дуже скоро – 9 жовтня – відбудеться наш благодійний забіг на підтримку Клубу «Рука об Руку». Його мета - зібрати к...
2 хв на читання 30
  • #ПартнериТАС
2 хв на читання
22.09.2021 Читати
“Захист від COVID-19”. Нова корпоративна програма від TAS life

Олена Бардюк

Олена Бардюк

95
В очікуванні чергового локдауну все більше українців роздумують про захист своїх фінансів. Тож наразі конче необхідно подумати про те, яким чином на бюджеті род...
8 хв на читання 95
  • #Страхування для бізнесу
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
21.09.2021 Читати
Алергія: правда та міфи

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

58
Поговоримо сьогодні про алергію - причину свербіжу, чхання, закладеного носу, а то й більш сумних наслідків - від вимушеного розлучення з домашнім улюбленцем до...
6 хв на читання 58
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
20.09.2021 Читати
Про чітміл.

Михайло Холоділін

Михайло Холоділін

83
Чітміл (з англ. cheat meal - "шахраювати з їжею") - одне з планових порушень дієти. Суть чітміла в тому, що ви можете в заздалегідь запланований день побалуват...
4 хв на читання 83
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
17.09.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти