Наталія Стихальська

Новий сервіс «Навігатор» від TAS Life та Madanes

02.02.2022 675

Ми у TAS Life вирішили активно розпочати новий рік із нового сервісу «Навігатор», який ми розробили для корпоративних клієнтів разом із нашим міжнародним партнером – ізраїльським провайдером страхування від критичних захворювань Madanes!
А ще цей сервіс для вас, турботливі HR-менеджери! 😎👌

 

🧭 Що це за сервіс?

Із січня 2022 року всі корпоративні клієнти компанії TAS Life мають можливість звернутися за консультацією до TAS Life та отримати рекомендації щодо вибору клініки, лікаря та повторної діагностики для співробітника (або його родичів) у разі встановлення діагнозу онкологія (виявлення злоякісного новоутворення).
Підбір варіантів може бути як в Україні, так і за кордоном, а здійснюють його досвідчені фахівці Madanes.
Така консультація надається не залежно від того, укладено договір корпоративного страхування за програмою «Доктор ТАС Бізнес» чи за іншою корпоративною програмою страхування.

 

Сервіс Навігатор

 

🧭 Як часто можна звертатися за консультацією?

Для кожної із компаній доступно дві консультації впродовж року.

 

🧭 Чи є вже звернення за цей час?

Від старту сервісу «Навігатор» пройшло ще дуже мало часу, але за цей період ми отримали одне звернення щодо лікування онкології за кордоном. Відповідно запиту було надано консультацію та підібрано 2 варіанти клінік за кордоном у Німеччині та Ізраїлі для повторної діагностики та лікування.
Процес вивчення справи, підбір кращих варіантів та надання вичерпної відповіді клієнту зайняв у спеціалістів компанії три робочі дні.

 

🧭 Як цей сервіс допоможе HR-менеджерам?

HR-менеджери – це ті люди, до кого співробітники звертаються в першу чергу, як-то кажуть «і в радості, і в горі».
Дуже часто саме менеджер по персоналу виконує функцію психолога, лікаря, юриста, фінансового консультанта, головного івент-менеджера. Розуміючи це навантаження, ми вирішили їм трішки допомогти.
У разі звернення співробітника із питанням «Де краще лікувати онкологію та з чого, взагалі, почати?», менеджер по персоналу, звернувшись до нас, зможе надати співробітнику вичерпну інформацію, не витрачаючи свій власний час на пошук варіантів чи контактів лікарів.

 

Сервіс Навігатор від тас лайф та маданес

 

🧭 Чому фахові консультації з лікування онко так потрібні?

Тому що статистика захворюваності на рак, на жаль, дуже невтішна. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, за підсумками 2020 року у всьому світі від онкології померло 10,1 мільйонів людей. З усіх критичних захворювань онкологія посідає 2 місце по кількості людей, які втратили життя. А в Україні на початок 2021 року було зареєстровано 1,2 млн пацієнтів, щороку діагноз встановлюють близько 140 000 особам.
А від того, як швидко після встановлення діагнозу розпочати коректне та якісне лікування, залежить 90% його успішності. Сервіс «Навігатор» допоможе заощадити час та підібрати найкращі варіанти з існуючих.

 

🧭 Чому варто оформити «Doctor TAS Business»?

Якщо у компанії поки що немає корпоративного договору за програмою «Doctor TAS Business», то повторну діагностику та лікування співробітник буде оплачувати власним коштом.
Середній чек лікування, в залежності від випадку, звичайно, буде стартувати від 500 тисяч гривень. Найдорожче у лікуванні онкології – це медикаменти. А ось оригінальні ліки (не аналоги) у програмі «Doctor TAS Business» покриваються без ліміту, в рамках основної страхової суми.
Всі деталі та умови ми описали тут: https://taslife.com.ua/blog/doctor-tas-business

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

811
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 811
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

566
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 566
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

632
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 632
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

555
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 555
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти