День Лимонаду в ТАС life

Благодійна акція від фонду "Таблеточки"
TAS life team
TAS life team 10.08.2018

“Усі прекрасні почуття в світі важать менше, ніж одна добра справа” 
Роберт Лоуелл

 

Гадаємо, більшість з вас хоч раз в житті чула про фонд “Таблеточки”, хтось, можливо, навіть приймав участь в одній з їх акцій. Для тих, хто про “Таблеточки” ще нічого не знає, дамо трохи фактів:

  • Це один з найбільших благодійних фондів, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні.
  • Фонд заснований волонтерами у 2011 році та надає дітям паліативну та психологічну допомогу, а також допомагає батькам, розвиває волонтерський і донорський рух в Україні.
  • З часу свого заснування більше 2 000 дітей отримали допомогу фонду на суму понад 118 млн. гривень.

Нещодавно фонд “Таблеточки” став партнером СК “TAS life” та запропонував влаштувати благодійну акцію серед працівників Компанії. Пропозиція була із радістю підтримана і сьогодні звичайний спекотний день п’ятниці перетворився для нас на #ДеньЛимонаду.


 

З ранку у кафетерії головного офісу на наших колег чекали освіжаючі і смачнющі лимонад та мохіто (звісно, безалкогольні), зроблені власноруч нашими фанТАСтичними дівчатами.А також усі бажаючі мали змогу придбати сувенірну продукцію. Особливо популярними стали кружки, екосумки, ланч-бокси та милі Таблетони – символи фонду “Таблеточки

 

Усі гроші від продажу напоїв та сувенірної продукції – а це 7 075 гривень – передані у фонд “Таблеточки” та підуть на допомогу онкохворим діткам.
Робити добрі справи – це дійсно легко та круто!


 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет