Як пройшов наш перший благодійний ярмарок #ЯНебайдужий

робимо світ добріше!
TAS life team
TAS life team 21.09.2018

Минулої суботи більше сотні небайдужих людей зібрались за містом, у селі Княжичі, щоб взяти участь у благодійному ярмарку #ЯНЕБАЙДУЖИЙ. Навіть природа сприяла цій добрій справі, забезпечивши нам теплий сонячний день!

З самого ранку для дорослих та маленьких гостей розпочали свою работу майстер-класи, на яких можна було навчитись виробляти безліч гарних речей, надавати першу допомогу, спробувати себе в акторських етюдах, пройти психологічні тести, або, навіть, отримати персональну консультацію судинного хірурга.

Навколо басейну була влаштована “шопінг-зона”, де можна було придбати одяг та аксесуари, в тому числі й handmade від українських майстрів.

Дітлахів ми розважали non-stop мультиками, п’ятнашками у чоловічий зріст та грою на влучність, підлітків – театральними імпровізаціями, дорослих – живою музикою.

Ну а ті, хто приїхав просто відпочити після важкого робочого тижня, знайшли для себе тихі лавочки біля озера з лататтям…

Ми дуже старалися, щоб кожному гостю ярмарки було зручно та весело і, сподіваємось, це нам вдалося!

А для нас найбільшим задоволенням стало знайомство та спілкування із тими, хто знайшов час та можливість підтримати цей проект, повірив в нашу ідею та не був байдужим!

Друзі, наші спільні зусилля допомогли зібрати 20 666 гривень! ДЯКУЄМО!!! 

Завдяки вам цей світ став яскравішим та добрішим. І ми дуже сподіваємось, що на одну дитячу посмішку стане більше, адже вже наступного тижня усі зібрані кошти будуть передані батькам онкохворої дитинки, та, сподіваємось, допоможуть їй одужати!

А зараз хочемо ще раз від усього серця подякувати нашим чудовим партнерам, волонтерам, активістам та просто небайдужим людям, що допомогли зробити цей ярмарок реальністю!

Благодійний фонд “Арт-Поміч”
Готельно-розважальний комплекс “Малий Княжий Двір”
VG Vision production
Медичний центр “Призма”
Медичний центр “Інго”
Місто дитячих професій “Кідландія”
Cумки та аксесуари ручної роботи SOKOLOVA
Дитячий одяг “Волшебные одёжки”

Атракціони та розваги “Козирний туз”
Поліграфія від “Сальвадор груп”
Оператори та монтажери телеканалу 1+1
Актори театру юного глядача на Липках

Більше чудових світлин з ярмарку від фотографа Ілони Мамчур дивіться тут 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет