#Щедрий вівторок

Всеукраїнський день добрих справ
TAS life team
TAS life team 27.11.2018
В цьому році Україна взагалі і наша Компанія зокрема офіційно долучилися до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday – #ЩедрийВівторок.

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

27 листопада #ЩедрийВівторок вперше об’єднав нашу країну навколо добрих справ та вкотре довів, що українці – нація добродіїв!

Звісно ж, ми не могли залишитися осторонь такого чудового приводу зробити щось добре для тих, хто цього найбільше потребує і вдруге запросили до співпраці фонд Таблеточки. З самого ранку у кафетерії “ТАС life” усі бажаючі могли насолодитися тонізуючим імбірним чаєм та смачнющою кавою з маршмелоу, придбати різноманітну брендовану продукцію від Таблеточок або ж просто зробити благодійний внесок.

Ось трохи фотографій “з місця подій”:

А ще нагадаємо, що зробити щедрим можна будь-який день – просто надіславши sms на номер 88088. Вартість одного sms – 5 гривень. Дізнатися більше про sms-благодійність можна тут.

І традиційний звіт – на допомогу онкохворим діткам ми зібрали сьогодні 5000 гривень!

Дякуємо усім, хто долучився до нашого Щедрого вівторка і, звісно ж, колегам, які допомогли його організувати! Друзі, хай думка про власну добру справу зігріває вас протягом цих морозних днів!

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет