Анастасія Ведишева

Fit Break

здоров'я, активність, fitness, TAS life!

19.04.2019 78

Наше тіло призначене для регулярного руху, але технічний прогрес призвів до того, що сидячий спосіб життя став практично нормою. При цьому люди думають, що годинне тренування до або після роботи може компенсувати 9-10 годин, проведених в сидячому положенні. Але це помилка!

Журнал European Heart Journal опублікував дослідження, присвячене тим робітникам, чия робота пов’язана з постійним сидінням на одному місці.

З’ясувалося, що користь від ранкової пробіжки повністю анулюється, якщо наступні кілька годин проводити за робочим столом, уткнувшись носом в монітор комп’ютера.

Також за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я якщо підвищити фізичну активність людини протягом дня можна запобігти більш 3 мільйонам cмертей на рік! Адже середньостатистичний офісний працівник 80% свого часу проводить з низькою фізичною активністю: сидяча робота, прийоми їжі, поїздки в транспорті – все це не передбачає ніякого руху. Парадокс в тому, що відпочинок від сидячої роботи теж дуже часто не є активним: люди обирають перегляд телевізору чи інтернету, сидячи в кріслі або лежачи на дивані.

Однак ви можете запобігти руйнуванню вашого здоров’я від сидячого способу життя, якщо візьмете собі за правило робити короткі перерви в роботі на легку фізкультуру.

Регулярна офісна гімнастика на кілька хвилин протягом дня може бути корисніше, ніж годинні тренування 2-3 рази на тиждень.

А якщо вам вдасться поєднати і те, і інше, то ви гарантовано допоможете своєму організму залишатися здоровим!

Те, як може виглядати в наші дні офісна гімнастика, першим показали у хай-тек офісах Силіконової долини: так в головній конторі Google є спортивний зал і майданчик для гри в баскетбол, а співробітники компанії Apple щоп’ятниці влаштовують спортивні естафети.


Перерахуємо, навіщо потрібна офісна гімнастика?

 • Регулярні фізкультхвилинки підвищують обмінні процеси і допомагають організму регулювати артеріальний тиск, рівень холестерину і цукру в крові. Це знижує ризик серцево-судинних захворювань, діабету, ожиріння.
 • Офісна гімнастика допомагає заспокоїти нервову систему, знизити рівень стресу і занепокоєння, що, безумовно, позитивно позначиться на ефективності вашої роботи.
 • Це корисно для відпочинку очей, що особливо актуально при роботі за комп’ютером або з паперами.
 • Знижується ризик розвитку хвороб хребта, а також появи гострого болю в області шиї, спини та попереку.
 • Поліпшується кровообіг і активізується робота внутрішніх органів.
 • Регулярні фізичні навантаження допомагають уникнути втрати м’язової і кісткової тканини, яка відбувається з віком, якщо не займатися тренуваннями.
 • Перемикання на інший вид діяльності (з розумового на фізичний) допомагає підвищити енергію і працездатність, позбутися сонливості і млявості.
 • Навіть нескладні вправи з офісної гімнастики, якщо їх виконувати регулярно, допомагають тонізувати м’язи і підтримувати хорошу форму.

Звучить досить переконливо, чи не так? Вже з’явилося бажання встати з-за комп’ютера і трохи розім’ятися? 🙂

Ми у TAS life вирішили не відставати від Google та Apple й запровадили регулярні фіт-брейки для наших співробітників, що проходять в головному офісі. Тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) о 10:45 фітнес-інструктор сервісу Balance40 проводить для наших фанТАСтичних колег 15-тихвилинну спортивну гімнастику.

Як це проходить – дивіться в нашому відео та приєднуйтесь на наступному занятті! В нас весело та здорОво!

TAS life FIT BREAK!

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –  t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook –  facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

21
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 21
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

82
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 82
 • #ЖиттяТАС
 • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

64
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 64
 • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
 • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет