Наталія Кочешкова

5 порад, як швидко отримати виплату

29.03.2021 732

Кожен з нас, купуючи страховку, сподівається, що вона ніколи йому не знадобиться…
Але не будемо такими категоричними. Однією із наших найбільших статей виплат є абсолютно радісний привід – виплата капіталу, накопиченого протягом дії договору. Ця виплата здійснюється після завершення дії договору страхування та складається із страхової суми та бонусів.
Окрім цього, приводом для отримання виплати, в залежності від умов страхування, може бути отримана травма, діагностована хвороба, встановлення інвалідності або навіть втрата життя.
У будь-якому випадку, яким би не був привід для звернення у страхову компанію – виплату хочеться отримати швидко та без мороки.

І тут в нагоді вам можуть стати 5 наших порад.

Порада перша.

Одразу повідомте страхову компанію про подію.
Зробити це може будь-хто та будь-яким чином – телефоном, поштою, через месенджери або сповістивши свого фінансового консультанта. Це дозволить вчасно отримати якісну консультацію та чітку інструкцію, як діяти далі.

Порада друга.

Розберіться, хто є Вигодонабувачем.
Тим більше, що це просто. Вигодонабувач – це той, хто має право на виплату. Відкриваємо договір, знаходимо розділ «Вигодонабувачі», там все і зазначено 😉
Важливо, щоб в страхову компанію із заявою звернулась саме та особа, яка повинна отримати виплату.

Порада третя.

Зберіть правильний та повний пакет документів.
Якби нудно це не звучало, але будь-яка фінансова операція, яку здійснює страхова (та й будь-яка інша) компанія повинні бути підкріплені належними документами. Це важливо, це неминуче і це просто.
В залежності від події, що сталася – страхова компанія надає перелік документів, із вимогами до їх оформлення. Дотримання такої інструкції дозволить без помилок і з першого разу надати все, що необхідно страховику і для прийняття рішення, і для здійснення виплати.

Порада четверта.

Ще трохи про документи.
З 1 січня 2021 року в Україні діють нові правила фінансового моніторингу. Це означає, що при отриманні страхової виплати слід бути готовими до заповнення додаткових анкет та надання підтверджуючих документів. Так, це не зручно, але закон – є закон.
Отже, додаткову анкету, у разі необхідності можна отримати в страховій компанії. Зі свого боку – надавайте правильно завірені копії своїх документів. На кожному розвороті паспорту, ID картки, свідоцтва про народження дитини та довідки про присвоєння ІПН – необхідно написати: «Копія вірна», дату, ПІБ та власний підпис.

Порада п’ята.

Зверніться до представників TAS life у вашому місті із зібраними документами за страховим випадком. Це дозволить нам оперативно їх опрацювати та прийняти рішення. У разі відсутності додаткових питань – ви отримаєте виплату протягом одного робочого дня.
Для звернень за виплатою накопиченого капіталу – також є можливість, відкривши рахунок у наших банках-партнерах, в той же день отримати на нього виплату.

Отож, здоров’я – це власна відповідальність кожного, але страховка дає відчуття безпеки та захищеності у складних ситуаціях.

Страхуйтеся, бо ви того варті! 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

50
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 50
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

104
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 104
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

93
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 93
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

164
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 164
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти