Дарина Дубинка

Дитячий травматизм: як максимально захиститися від несподіванок

09.12.2021 1187

Серед дітей одним з найбільш розповсюджених видів травмування є падіння. Проста, на перший погляд, річ часто має серйозні наслідки. В особливій зоні ризику – діти молодшого та середнього шкільного віку.

Згідно зі статистикою компанії TAS Life, у 2020 році частина страхових випадків з дітьми, пов’язана із травматизмом, склала 35%.
За 9 місяців 2021 року – вже 31%, враховуючи, що зимовий період тільки розпочинається.

Вдома діти зазнають травми приблизно з однаковою регулярністю. Вуличний травматизм має певну сезонність: під час зимових та літніх канікул фіксується найвищий рівень.

 

Дитячий травматизм

Існують базові правила профілактики, яких мають дотримуватися батьки:

– Не дозволяти дитині забиратися на високі дерева та споруди;
– Перевіряти гойдалки та спортивні снаряди на майданчику перед грою чи тренуванням, оминати необладнані або пошкоджені споруди.
– Виховувати обачливість і обережність: інформувати про небезпеку в різних ситуаціях та розповідати про наслідки.
– Розмовляти спокійно та аргументовано: пояснюйте, наводьте приклади, але не панікуйте і не лякайте малечу.

Базові правила зменшують ризики, але запобігти таким випадкам, на жаль, неможливо. Єдине, що можуть зробити батьки заздалегідь, – попіклуватися про вчасну та вичерпну медичну й реабілітаційну допомогу в разі потреби.
Страхування житті та здоров’я допомагає створити фінансову подушку безпеки, яка адаптує бюджет родини, що потрапила в непередбачувану ситуацію.

 

Дитячий травматизм

Як це працює – на прикладі:

Припустимо, дитина під час гри невдало впала на руку. Діагноз – перелом променевої кістки зі зміщенням. У випадку дії програми страхування життя і здоров’я, кожен з ризиків, який виник при настанні цього випадку, окремо покривається страховою компанією.
Наприклад, такий перелом – це травма в результаті нещасного випадку, і він також буде оплачений. Тобто одночасно 4 ризики активувалися внаслідок цієї події, відповідно і виплати за ними:

• Травматизм
• Хірургія
• Госпіталізація (за кожен день перебування в лікарні)
• Виклик швидкої допомоги

Існують різні алгоритми виплат. В залежності від обраної програми, страхова може покривати не тільки госпіталізацію, а й хірургічне втручання окремо. Може закривати питання не тільки медичних витрат, а й реабілітації та адаптації до нових умов існування.

 

страхування здоров'я дітей

Чи можливе страхування дитини з хронічними захворюваннями?

Так, це можливо, але кожен випадок розбирається окремо. Страхова компанія завжди оцінює ризики, пов’язані з хронічними захворювання клієнта.
Наприклад, дитина з бронхіальною астмою може бути застрахована на декілька років вперед. Діагноз не впливатиме на захист за нещасними випадками: всі ризики можуть бути покриті на стандартних умовах.

Якщо батьки хочуть всесторонньо захистити дитину, враховуючи хронічне захворювання, існують декілька варіантів рішення:

З легким ступенем бронхіальної астми дитина може бути застрахована на стандартних умовах.

Інший варіант, якщо мова йде про середній або важкий ступінь, коли дитина під час нападів використовує гормональну терапію на постійній основі. В цьому випадку госпіталізація або інвалідизація, пов’язані з бронхіальною астмою, не будуть покриті страховкою. А от непов’язані з цим захворювання – ШКТ, зору, цукровий діабет тощо – покриватимуться страховкою в повному обсязі.

Існують й інші підходи.

Фінансові консультанти, як сімейні фінансові лікарі, підбирають той продукт, комбінацію ризиків або програм, який зможе захистити фінансові цілі родини, що звертається.

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

101
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 101
  • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1084
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1084
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

728
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 728
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

869
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 869
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти