Дарина Дубинка

Дитячий травматизм: як максимально захиститися від несподіванок

09.12.2021 467

Серед дітей одним з найбільш розповсюджених видів травмування є падіння. Проста, на перший погляд, річ часто має серйозні наслідки. В особливій зоні ризику – діти молодшого та середнього шкільного віку.

Згідно зі статистикою компанії TAS Life, у 2020 році частина страхових випадків з дітьми, пов’язана із травматизмом, склала 35%.
За 9 місяців 2021 року – вже 31%, враховуючи, що зимовий період тільки розпочинається.

Вдома діти зазнають травми приблизно з однаковою регулярністю. Вуличний травматизм має певну сезонність: під час зимових та літніх канікул фіксується найвищий рівень.

 

Дитячий травматизм

Існують базові правила профілактики, яких мають дотримуватися батьки:

– Не дозволяти дитині забиратися на високі дерева та споруди;
– Перевіряти гойдалки та спортивні снаряди на майданчику перед грою чи тренуванням, оминати необладнані або пошкоджені споруди.
– Виховувати обачливість і обережність: інформувати про небезпеку в різних ситуаціях та розповідати про наслідки.
– Розмовляти спокійно та аргументовано: пояснюйте, наводьте приклади, але не панікуйте і не лякайте малечу.

Базові правила зменшують ризики, але запобігти таким випадкам, на жаль, неможливо. Єдине, що можуть зробити батьки заздалегідь, – попіклуватися про вчасну та вичерпну медичну й реабілітаційну допомогу в разі потреби.
Страхування житті та здоров’я допомагає створити фінансову подушку безпеки, яка адаптує бюджет родини, що потрапила в непередбачувану ситуацію.

 

Дитячий травматизм

Як це працює – на прикладі:

Припустимо, дитина під час гри невдало впала на руку. Діагноз – перелом променевої кістки зі зміщенням. У випадку дії програми страхування життя і здоров’я, кожен з ризиків, який виник при настанні цього випадку, окремо покривається страховою компанією.
Наприклад, такий перелом – це травма в результаті нещасного випадку, і він також буде оплачений. Тобто одночасно 4 ризики активувалися внаслідок цієї події, відповідно і виплати за ними:

• Травматизм
• Хірургія
• Госпіталізація (за кожен день перебування в лікарні)
• Виклик швидкої допомоги

Існують різні алгоритми виплат. В залежності від обраної програми, страхова може покривати не тільки госпіталізацію, а й хірургічне втручання окремо. Може закривати питання не тільки медичних витрат, а й реабілітації та адаптації до нових умов існування.

 

страхування здоров'я дітей

Чи можливе страхування дитини з хронічними захворюваннями?

Так, це можливо, але кожен випадок розбирається окремо. Страхова компанія завжди оцінює ризики, пов’язані з хронічними захворювання клієнта.
Наприклад, дитина з бронхіальною астмою може бути застрахована на декілька років вперед. Діагноз не впливатиме на захист за нещасними випадками: всі ризики можуть бути покриті на стандартних умовах.

Якщо батьки хочуть всесторонньо захистити дитину, враховуючи хронічне захворювання, існують декілька варіантів рішення:

З легким ступенем бронхіальної астми дитина може бути застрахована на стандартних умовах.

Інший варіант, якщо мова йде про середній або важкий ступінь, коли дитина під час нападів використовує гормональну терапію на постійній основі. В цьому випадку госпіталізація або інвалідизація, пов’язані з бронхіальною астмою, не будуть покриті страховкою. А от непов’язані з цим захворювання – ШКТ, зору, цукровий діабет тощо – покриватимуться страховкою в повному обсязі.

Існують й інші підходи.

Фінансові консультанти, як сімейні фінансові лікарі, підбирають той продукт, комбінацію ризиків або програм, який зможе захистити фінансові цілі родини, що звертається.

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Як вести домашню бухгалтерію: консервативні та сучасні способи

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

26
В наших блогах про фінансову грамотність ми вже розповідали, що основою ведення бюджету є чітке розуміння особистих витрат та доходів або усієї родини. Ведення ...
7 хв на читання 26
  • #Лайф-хак від ТАС
7 хв на читання
26.01.2022 Читати
Що таке біткоїн?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

54
Навіщо розбиратись в усіх цих біткоїнах, майнінгах та блокчейнах, якщо не плануєш заробляти гроші на криптовалюті? по-перше, тому що поява біткоїна без пер...
3 хв на читання 54
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
25.01.2022 Читати
Як InsurTech змінює ринок страхування

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

73
До недавніх пір страхова галузь вважалася однією із найконсервативніших. Ми не могли собі уявити, що можна укласти договір без купи паперів та документів, а вре...
6 хв на читання 73
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
24.01.2022 Читати
Засинаєте після їжі? Час дізнатись – чому

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

113
Погодьтесь, доволі незручно, коли після сніданку плануєш активно взятися до роботи, а натомість стаєш більше схожим на це кошеня... 😴 Сьогодні розберемос...
8 хв на читання 113
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
21.01.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти