Наталія Стихальська

Чи є недоліки у страхуванні життя?

28.10.2021 585

Існує думка, що у такого фінансового інструменту як страхування життя є ряд недоліків.
Чи так це насправді чи просто наклеп на ідеальне фінансове рішення? 🤔

 

викупна сума за договором

Грошові втрати при достроковому розірванні договору

При дострокову припиненні накопичувального Договору страхування життя Страхувальник має право на повернення частини сплати страхових внесків. Це називається – викупна сума за договором. Ця сума, як правило, нижче загальної суми сплачених за договором грошей. Чим більше діяв договір страхування, тим вища буде викупна сума.
Вже бачимо, як Ви скрикуєте: «Не справедливо!»
Та давайте розберемося більш детально.
Коли Ви обрали для себе такий фінансовий інструмент, як Договір страхування життя, для накопичення, то маєте розуміти – цей інструмент для гри «в довгу». Це накопичення на Вашу мрію, довгострокову ціль. Тож варто розглядати «викупну» не як негативне явище, а як захист Вашої мети! Дуже часто, коли є відкладенні кошти на ощадному рахунку або депозиті, є спокуса зняти їх та витратити на поточні потреби. А як же в такому разі мета з якою укладався Договір? Як же Ваша забезпечена старість чи накопичення на навчання дитини у виші? Ціль не буде досягнута!
Якщо при виникненні фінансових труднощів терміново потрібні гроші, то радимо скористатися послугою, яка називається «кредит під викупну суму». В такому разі не доведеться втрачати ні дохідність, ні страховий захист, і Ваша кінцева мета буде досягнута.

 

Знецінення вкладених грошей

Знецінення вкладених грошей

Гроші мають таку властивість, як втрачати свою цінність із часом. І давайте відверто, це відбудеться у будь-якому інструменті, куди б Ви не інвестували кошти. Більше того, це відбудеться і у випадку, якщо Ви будете зберігати гроші під матрацом, або у банці. Знеціняться вони і з часом у випадку, якщо ви їх інвестуєте у нерухомість. Житловий фонд теж «старіє» з кожним роком.
Зменшити вплив інфляції можна скориставшись інструментом індексації. В програмах страхування життя є навіть дві такі опції: вбудована та додаткова індексація. Крім того, є можливість вносити зміни в Договір збільшуючи внески і тим самим збільшуючи свою страхову суму.
Окрім того, Договори можна укладати і в іноземній валюті, якщо Ви вірите у її стабільність більше, аніж у національну валюту.

 

Сплата податків

Сплата податків

Заради справедливості мусимо заначити, що це стосується не тільки страхування життя, а й інших фінансових інструментів, зокрема депозитів. Так, податок потрібно буде сплатити. Проте, для власників Договорів накопичувального страхування передбачена можливість повернення частини сплачених коштів у вигляді податкової знижки. Тим самим можна збільшувати віддачу інвестицій у договір.
Слід зазначити, що скористатись податковою знижкою зможуть не всі, але, наприклад, для такого інструменту як «депозит» взагалі немає подібних пільг.
Окрім того, якщо клієнт отримує від страхової компанії ануїтетні виплати у віці до 18 років або старше 70 років – то оподаткування буде здійснюватися по нульовій ставці. Тобто така виплата оподатковуватись не буде.

Як бачимо, всі ці пункти – це особливості такого фінансового інструменту, як страхування життя. Ми б не називали їх недоліками, а швидше – особливостями.
Рекомендуємо розпитувати про усі тонкощі Договору страхування у своїх Фінансових консультантів при укладенні Договору. І тоді для себе Ви відкриєте найкраще у світі фінансове рішення, що поєднує такі функції, якими не може похвалитись жоден інший фінансовий інструмент! 😎👌

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

841
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 841
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

579
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 579
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

655
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 655
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

579
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 579
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти