Наталія Стихальська

Чи є недоліки у страхуванні життя?

28.10.2021 368

Існує думка, що у такого фінансового інструменту як страхування життя є ряд недоліків.
Чи так це насправді чи просто наклеп на ідеальне фінансове рішення? 🤔

 

Грошові втрати при достроковому розірванні договору

При дострокову припиненні накопичувального Договору страхування життя Страхувальник має право на повернення частини сплати страхових внесків. Це називається – викупна сума за договором. Ця сума, як правило, нижче загальної суми сплачених за договором грошей. Чим більше діяв договір страхування, тим вища буде викупна сума.
Вже бачимо, як Ви скрикуєте: «Не справедливо!»
Та давайте розберемося більш детально.
Коли Ви обрали для себе такий фінансовий інструмент, як Договір страхування життя, для накопичення, то маєте розуміти – цей інструмент для гри «в довгу». Це накопичення на Вашу мрію, довгострокову ціль. Тож варто розглядати «викупну» не як негативне явище, а як захист Вашої мети! Дуже часто, коли є відкладенні кошти на ощадному рахунку або депозиті, є спокуса зняти їх та витратити на поточні потреби. А як же в такому разі мета з якою укладався Договір? Як же Ваша забезпечена старість чи накопичення на навчання дитини у виші? Ціль не буде досягнута!
Якщо при виникненні фінансових труднощів терміново потрібні гроші, то радимо скористатися послугою, яка називається «кредит під викупну суму». В такому разі не доведеться втрачати ні дохідність, ні страховий захист, і Ваша кінцева мета буде досягнута.

 

Знецінення вкладених грошей

Гроші мають таку властивість, як втрачати свою цінність із часом. І давайте відверто, це відбудеться у будь-якому інструменті, куди б Ви не інвестували кошти. Більше того, це відбудеться і у випадку, якщо Ви будете зберігати гроші під матрацом, або у банці. Знеціняться вони і з часом у випадку, якщо ви їх інвестуєте у нерухомість. Житловий фонд теж «старіє» з кожним роком.
Зменшити вплив інфляції можна скориставшись інструментом індексації. В програмах страхування життя є навіть дві такі опції: вбудована та додаткова індексація. Крім того, є можливість вносити зміни в Договір збільшуючи внески і тим самим збільшуючи свою страхову суму.
Окрім того, Договори можна укладати і в іноземній валюті, якщо Ви вірите у її стабільність більше, аніж у національну валюту.

 

Сплата податків

Заради справедливості мусимо заначити, що це стосується не тільки страхування життя, а й інших фінансових інструментів, зокрема депозитів. Так, податок потрібно буде сплатити. Проте, для власників Договорів накопичувального страхування передбачена можливість повернення частини сплачених коштів у вигляді податкової знижки. Тим самим можна збільшувати віддачу інвестицій у договір.
Слід зазначити, що скористатись податковою знижкою зможуть не всі, але, наприклад, для такого інструменту як «депозит» взагалі немає подібних пільг.
Окрім того, якщо клієнт отримує від страхової компанії ануїтетні виплати у віці до 18 років або старше 70 років – то оподаткування буде здійснюватися по нульовій ставці. Тобто така виплата оподатковуватись не буде.

Як бачимо, всі ці пункти – це особливості такого фінансового інструменту, як страхування життя. Ми б не називали їх недоліками, а швидше – особливостями.
Рекомендуємо розпитувати про усі тонкощі Договору страхування у своїх Фінансових консультантів при укладенні Договору. І тоді для себе Ви відкриєте найкраще у світі фінансове рішення, що поєднує такі функції, якими не може похвалитись жоден інший фінансовий інструмент! 😎👌

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Що таке інфляція та навіщо індексувати договори страхування життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

74
Ми вже настільки звикли чути в новинах термін «інфляція», що часто пропускаємо його повз вуха. Але чи правильно ми розуміємо, чим нам загрожує її прискорення? ...
6 хв на читання 74
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
06.12.2021 Читати
Їсти менше -> Жити довше?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

107
Якщо ще кілька років тому шаленою популярністю користувались різноманітні дієти для схуднення, вже скоро - стверджують вчені - на нас чекає бум дієт для довголі...
7 хв на читання 107
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
7 хв на читання
03.12.2021 Читати
Гід по здоров’ю: Чому не варто нехтувати чекапами у лікаря?

Дарина Дубинка

Дарина Дубинка

90
Профілактика дешевша за лікування, допомагає уникнути ускладнень, а часом рятує життя. Періодичні огляди у лікаря допомагають виявити ризики захворювань або хв...
3 хв на читання 90
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
02.12.2021 Читати
5 кроків до ментального здоров’я дітей

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

115
Останні роки у всьому світі зростає усвідомлення важливості ментального здоров'я людини для сприйняття себе, успішної соціальної адаптації та достойної якості ж...
4 хв на читання 115
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
01.12.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти