Наталія Стихальська

ТОП-10 книг на літо

як провести найспекотніші дні із користю?

21.06.2019 457

Пам’ятаєте, як у школі перед літніми канікулами нам видавали величезний “список літератури”? І як не хотілося оте все читати, особливо коли у двері вже стукають друзі і звуть на річку купатися…

Хто б нам сказав тоді, що прийде час і ми будемо вважати за щастя, якщо випаде вільна година ввечері і можна буде засісти зручненько з цікавою книжкою та жадібно ковтати нову інформацію, розширяючи світогляд та інколи змінюючи свої переконання…

Для тих, хто не уявляє свого життя без постійного самовдосконалення, ми склали наш власний “список літератури на літо”, або ж книги категорії “must read“.  Якщо вони й не перевернуть повністю ваше уявлення про цей світ (а і таке можливо), то вже точно дадуть цікаві ідеї або надихнуть на перший крок до мрії!

10. «Як побудувати машину. Автобіографія видатного  конструктора «Формули-1». Едріан Ньюї

Як побудувати машину

Едріан Ньюї – один з найвідоміших конструкторів «Формули-1». Багато іменитих гонщиків неодноразово намагалися перемоги в Гран-прі завдяки його болідам. Серед них – Ален Прост, Девід Култхард, Себастьян Феттель та інші легенди «королівських гонок». Як йому вдавалося однаково добре працювати в «Уїльямсі», «Макларені» і «Ред Буллі» і успішно конкурувати з «Феррарі»? Яким чином його боліди кожен раз виявлялися швидшими за попередні?

У книзі Едріан докладно розповідає про життя, кар’єру та секрети успіху.

 

9. «Думай як мільйонер». Т. Харв Екер

Думай як мільйонерКнига, яка стала світовою сенсацією.

Саме з неї ви дізнаєтесь, про що думають, що відчувають та які вчинки роблять багаті люди планети, а головне – що заважає Вам стати одними з них.
Ви дізнаєтесь як грамотно розпоряджатися грошима, які джерела пасивного доходу існують та просто перепрограмуєте себе на успіх.

 

8. «Перші 20 годин. Як навчитися… чому завгодно». Джош Кауфман.

Як навчитися чому завгодноАвтор цієї книги стверджує, що за 20 годин правильно організованих занять можна навчитися будь-якій справі. Кращий доказ – він сам. Самоук, який не отримав класичної бізнес-освіти, Джош – успішний підприємець, один із відомих бізнес-тренерів, засновник та керівник інтернет-проекту Personal MBA.com. Він розробив унікальний метод, який дозволяє вивчити ще одну мову, написати роман, відкрити власну справу чи намалювати портрет, а можливо навчитися керувати літаком?
Ця книжка для тих, хто хоче спробувати та переконатися на ділі, як це працює.

 

7. «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо».
Ганс Рослінг, Уля Рослінг, Анна Рослінг-Рьонлюнд

Ми схильні драматизувати життя навколо нас.
Яка частка людей у світі живе в злиднях? Скільки сучасних дітей вакциновано? Скільки років навчаються дівчата з бідних країн?
Інформація про ці факти постійно циркулює навколо нас, але навіть високоосвічені люди відповідають на них неправильно. Викладачі університетів, журналісти, експерти, директори мультинаціональних компаній, нобелівські лауреати часто показують слабкі результати. Навіть шимпанзе, які обирали б відповіді випадково, справляються краще. Ба більше, помилки тяжіють до одного напрямку — світ страшніший, жорстокіший і безнадійніший, ніж є насправді. Очевидно, причина не в поінформованості чи інтелекті. Усе це — ірраціональне мислення й драматичні інстинкти, що примушують людей згущувати фарби.

 

6. «Сила волі. Шлях до влади над собою». Келлі Макґоніґал.

Сила воліДоводиться деколи чути «В мене немає силі волі… Я не можу це зробити…». Та це все лише відмовки!

Як ви думаєте, а що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи палити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книжці.
Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.

 

5. «Мій шлях до успіху». Томмі Хілфігер.

Мій шлях до успіхуКнига, що розповідає про історію людини, яка вміла мріяти. Томі Хілфігер народився у багатодітній сім’ї та не був улюбленим сином свого батька, окрім того страждав на дислексію (нездатність оволодіти навичками читання).
Проте вже у 18 років він відкрив свій перший магазин одягу, а до 30-річного віку володів міжнародною імперією з мільярдними оборотами. Його компанія співпрацювала з кращими світовими зірками та кращими дизайнерськими домами: Ralph Lauren, Calvin Klein, J.Lo, Puma, Karl  Lagerfeld та багатьма іншими. В житті Томмі Хілфігера були злети та падіння, інтриги у світі моди, зрада зі стороні бізнес-партнерів… Та він ніколи не здавався та прямував до своєї мрії.

 

4. «Місяць на межі». Джесі Іцлер.

Місяць на межіДуже незвична і весела історія про неймовірні тренування протягом місяця із «морським котиком». Здається, Джесі Іцлер відчув усі переваги тренувань на грані можливостей. І якщо ви вже не можете чогось зробити, то пам’ятайте – це лише 40% від того на що ви здатні.

А ще в книзі гармонійно поєднані  як життєва історія Джесі, його сім’ї, так і його історії про бізнес та успіх. Цей місяць змінив не лише фізичну форму Джесі Іцлера, а й його погляди на життя та вміння фокусуватися на головному.

 

3. «Моє життя та робота». Генрі Форд.

Книга, яку однозначно має прочитати кожен.Моє життя та робота

Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Проте, незаперечним залишається те, що сенсом його життя була робота. Понад усе Форд прагнув створити машину, яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії, завдяки вірі у неможливе, він здійснив переворот у мисленні власного оточення й майбутніх поколінь, які теж змінили своє ставлення до грошей, успішного бізнесу й роботи. Форд вважав, що саме мислення є найважчою роботою, на яку здатна людина. Це, ймовірно, є причиною, чому ми маємо так мало мислителів. Форд невтомно шукав відповіді на складні питання людської історії, як-от: чому існує бідність; що робить гроші грошима і які можливі трюки в рамках нинішньої фінансової системи, через які різні нації й народи потрапляють під контроль небагатьох людей; чого очікувати від майбутнього…
Про це, а також про те, як виглядає і працює ідеальний продавець у компанії Форда, чи справді нам потрібні автомобілі і навіщо привчати дітей інвестувати в себе ви прочитаєте на сторінках цієї унікальної книги.

 

2. «Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал». Девід та Том Келлі

Творча впевненістьІнноватика й творчість нині є цілком визнаними рушіями успіху в діловому світі – й чи не найціннішими якостями лідерів сьогодення. Та більшість із нас схильна лишати творчі лаври тим, кого заведено вважати «творчими людьми», ‒ фаховим художникам, скульпторам, дизайнерам чи письменникам. Ми забуваємо, що в дитинстві усі були творчими.

Цією книгою брати Келлі нагадують нам, що кожен із нас творчий, креативний та може реалізувати будь-які ідеї.

 

1. «Краща версія себе». Маршалл Голдсміт

Краща версія себеУ вас бувають періоди в житті, коли будь-яка справа виходить просто і легко, ви успішно вирішуєте складні завдання і при цьому відчуваєте себе «у формі»? А буває, що все валиться з рук і ви починаєте сумніватися у власних здібностях?
Те, що відрізняє кращу версію себе від себе-невдахи, автор назвав «моджо». Моджо – це позитивний настрій, особливий стан, що веде вас до перемоги, дозволяє отримувати задоволення від роботи і життя. Спортсмени іноді називають це «пруха», дехто каже, що «потрапили в струмінь».
Відомий психолог і автор бестселерів Маршалл Голдсміт пропонує простий і чіткий план дій як отримати моджо, як його зберегти і як повернути, якщо ви його втратили.

 

Знайшли щось цікавеньке? Що ж, бажаємо провести багато захоплюючих годин наодинці із цією добіркою!

ТОП-10 книг на літо

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

101
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 101
  • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1084
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1084
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

728
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 728
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

869
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 869
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти