Наталія Стихальська

Battle Mile

17.03.2021 114

Минулої п’ятниці ми коротко розповідали про те, що у нас з’явилися нові друзі – Battle Mile – глобальний спорт для тих, хто вже не уявляє себе без бігу, а біг – без себе…

Ми відвідали ці змагання і хочемо Вам сказати, що отримали масу задоволення!

Коли ми вперше почули слова батл, миля, джокер у голові малювалися різноманітні картинки. Навіть із фільму «Джокер»)) Тому ми вирішили побачити все на власні очі та розповісти вам, що ж відбувається на цих змаганнях.
Отже, Battle Mile – суто український продукт, який не має аналогів у світі, а в його основі лежить командне змагання за перемогу в гонці на 1 милю – звідси і назва.

На старт забігу виходять 2 команди з шести спортсменів кожна.
Дистанцію, яку необхідно подолати – миля, або ж 1609 метрів 34 сантиметрів.
За допомогою чіпової системи фіксується час кожного спортсмена кожні 200 метрів, а результати в режимі наживо виводяться на інформаційні панелі, які показують сумарний час кожної команди та різницю між ними в конкретний проміжок часу. Це дозволяє командам контролювати свою позицію та оперативно приймати тактичні рішення по дистанції.

У кожній команді є шостий учасник, так званий «Джокер» (що перебуває у «коридорі»), який має право одноразово замінити будь-якого учасника своєї команди на будь-якому етапі дистанції на будь-який відрізок, аж до фінішу.

Команда, яка покаже найкращий спільний час всіх учасників – переможе!

Зазвичай, змагання проходять у 2 кола: спершу кваліфікація, після чого фінальні забіги. Тож учасникам необхідно розумно підійти до замагань та розподіляти сили для участі у двох забігах. Крім того, відзначаються найшвидші атлети і в особистому заліку.
У кожної команди є своя стратегія, яку вони використовують на шляху до успіху, тому дууууже цікаво за цим спостерігати!
Забіги є як для професіоналів, так і аматорів, а ще в планах організаторів додати корпоративні забіги!

І вгадайте що? 😉 Так, звичайно ж буде і команда від Вашої улюбленої компанії TAS Life! Будемо про це вас інформувати, а так як змагання будуть проходити вже на свіжому повітрі, то будемо запрошувати і вболівальників.

У планах «Асоціації командного бігу України» є створення серії змагань (Ліги) з командного бігу, серії матчевих зустрічей (і не лише на дистанції 1 миля), проведення нових форматів (як наприклад, Рейтингова миля) і не лише на національному рівні, але і на міжнародному.

Battle Mile video run

І насамкінець, учасники змагань Battle Mile звичайно ж будуть під надійним страховим захистом від нашої страхової компанії TAS Life.
Адже TAS Life – це професійний захист спортсменів!

Долучайтеся до спорту, до бігу, приєднуйтесь та підтримуйте наші проекти та ініціативи щодо здорового способу життя!

Бажаємо Вам здоров’я!

 

Фото: Наталія Стихальська та офіційна сторінка Battle Mile у Facebook

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок
5 живучих міфів про здоров’я

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

25
Звідки беруться міфи про здоров’я? Усі ці “не сиди так близько до телевізора, зіпсуєш зір” та “одягайся тепліше, бо застудишся”? Частиною з них ми завдячуєм...
12 хв на читання 25
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
12 хв на читання
13.04.2021 Читати
12 способів уберегти себе від раку

Роман Бабич

Роман Бабич

62
"Майбутнє належить медицині запобіжній. Ця наука, йдучи пліч-о-пліч з «лікувальною», принесе безсумнівну користь людству." - це слова ще з ХІХ століття Миколи ...
4 хв на читання 62
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
12.04.2021 Читати
Щастя за гроші не купиш?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

100
- Скажіть, Шура, чесно, скільки вам потрібно грошей для щастя? - запитав Остап. - Тільки підрахуйте все. - Сто рублів, - відповів Балаганов, з жалем відриваючи...
9 хв на читання 100
  • #Лайф-хак від ТАС
9 хв на читання
09.04.2021 Читати
Вакцинація – правда та міфи

Дарина Дмитрієвська

Дарина Дмитрієвська

120
Якби ви знали, що на тій вулиці, якою ви постійно ходите на роботу, на вас може впасти цеглина, а змінити маршрут чи примусити ЖЕК відреставрувати будівлю немож...
8 хв на читання 120
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
08.04.2021 Читати
Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет