Наталія Стихальська

Battle Mile

17.03.2021 287

Минулої п’ятниці ми коротко розповідали про те, що у нас з’явилися нові друзі – Battle Mile – глобальний спорт для тих, хто вже не уявляє себе без бігу, а біг – без себе…

Ми відвідали ці змагання і хочемо Вам сказати, що отримали масу задоволення!

Коли ми вперше почули слова батл, миля, джокер у голові малювалися різноманітні картинки. Навіть із фільму «Джокер»)) Тому ми вирішили побачити все на власні очі та розповісти вам, що ж відбувається на цих змаганнях.
Отже, Battle Mile – суто український продукт, який не має аналогів у світі, а в його основі лежить командне змагання за перемогу в гонці на 1 милю – звідси і назва.

На старт забігу виходять 2 команди з шести спортсменів кожна.
Дистанцію, яку необхідно подолати – миля, або ж 1609 метрів 34 сантиметрів.
За допомогою чіпової системи фіксується час кожного спортсмена кожні 200 метрів, а результати в режимі наживо виводяться на інформаційні панелі, які показують сумарний час кожної команди та різницю між ними в конкретний проміжок часу. Це дозволяє командам контролювати свою позицію та оперативно приймати тактичні рішення по дистанції.

У кожній команді є шостий учасник, так званий «Джокер» (що перебуває у «коридорі»), який має право одноразово замінити будь-якого учасника своєї команди на будь-якому етапі дистанції на будь-який відрізок, аж до фінішу.

Команда, яка покаже найкращий спільний час всіх учасників – переможе!

Зазвичай, змагання проходять у 2 кола: спершу кваліфікація, після чого фінальні забіги. Тож учасникам необхідно розумно підійти до замагань та розподіляти сили для участі у двох забігах. Крім того, відзначаються найшвидші атлети і в особистому заліку.
У кожної команди є своя стратегія, яку вони використовують на шляху до успіху, тому дууууже цікаво за цим спостерігати!
Забіги є як для професіоналів, так і аматорів, а ще в планах організаторів додати корпоративні забіги!

І вгадайте що? 😉 Так, звичайно ж буде і команда від Вашої улюбленої компанії TAS Life! Будемо про це вас інформувати, а так як змагання будуть проходити вже на свіжому повітрі, то будемо запрошувати і вболівальників.

У планах «Асоціації командного бігу України» є створення серії змагань (Ліги) з командного бігу, серії матчевих зустрічей (і не лише на дистанції 1 миля), проведення нових форматів (як наприклад, Рейтингова миля) і не лише на національному рівні, але і на міжнародному.

Battle Mile video run

І насамкінець, учасники змагань Battle Mile звичайно ж будуть під надійним страховим захистом від нашої страхової компанії TAS Life.
Адже TAS Life – це професійний захист спортсменів!

Долучайтеся до спорту, до бігу, приєднуйтесь та підтримуйте наші проекти та ініціативи щодо здорового способу життя!

Бажаємо Вам здоров’я!

 

Фото: Наталія Стихальська та офіційна сторінка Battle Mile у Facebook

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

36
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 36
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти