Наталія Стихальська

Як обрати свою програму страхування на все життя?

програма-конструктор чи пакетний продукт?

24.03.2021 951

Щодня ми вирішуємо тисячі завдань: що одягнути, що приготувати на сніданок, яку сумочку підібрати до цього пальто, чи пасують ці туфлі до цього плаття, купити капучино чи латте, почитати електронну книгу чи, все ж таки, обрати надруковану і з олівцем перегортати сторінка за сторінкою, шукаючи нові ідеї…

А що скажете про Договір страхування життя?
Чи просто його обрати?
Де він – ваш ідеальний договір?…

На страховому ринку безліч програм страхування життя, і сьогодні поговоримо про два основні підходи, що допоможуть відрізняти їх між собою: індивідуальний підбір програми (так звана програма-конструктор) чи готове програмне рішення з розбивкою на пакети.
У кожного варіанту є, звичайно, свої великі плюси і… Про це і поговоримо! 🙂

 

ПРОГРАМА-КОНСТРУКТОР

Подивимось, яка вона всередині:

#1 Підбір страхових ризиків

Процес підбору можна порівняти із замовленням стильного костюму, який кравець пошиє, власне, під вас. Підбере лекала, матерію, колір, зніме мірки…
Так само і при підборі програми страхування життя – фінансовий консультант проговорить із вами всі нюанси, всі обставини, з яким ви стикаєтесь у своїй повсякденній роботі, врахує те, чи керуєте ви автомобілем, чи надаєте перевагу таксі або громадському транспорту, стрибаєте із парашутом чи, все ж таки, любите почитати книгу на дивані, накрившись пледиком та під муркотіння вашого улюбленого котика поринути у віртуальний світ пригод, маєте ви діток чи поки не плануєте, багато подорожуєте, займаєтесь карате чи танцями, працюєте у офісі чи на свіжому повітрі – і, враховуючи усе це, підбере страхові ризики, які будуть підходити саме вам.

#2 Розрахунок та вартість

Вартість програми також буде порахована індивідуально під вас, враховуючи стать, вік, термін, на який ви вирішили укласти Договір страхування, та, звичайно, суми страхового захисту – чим більша сума, тим вища вартість. Але, погодьтеся, хіба ми не варті найкращого? 😉

#3 Оцінка ризику прийняття на страхування

Після заповнення медичної декларації щодо стану здоров’я Клієнта, заяву на страхування передають на оцінку андерайтеру, де він також індивідуально оцінює ризик прийняття на страхування.

#4 Перелік виключень

Враховуючи ретельну оцінку ризику прийняття на страхування, звичайно ж, і умови Договору більш лояльні до Клієнта та містять зазвичай менше виключень, ніж у готових рішеннях.

#5 ЧАС на оформлення

Так само, як і індивідуальний пошив, програма, підібрана індивідуально для вас, потребує більшого часу на оформлення у порівнянні, знову ж таки, із пакетним продуктом.

Кому буде цікавий такий підхід: людям, які полюбляють персональний підхід у будь якій сфері життя і бізнесу, комунікабельні, які цінують антикварні речі, мають власний стиль та власну думку щодо того, що відбувається навколо, мають час, аби приділити його ретельній консультації із фінансовим консультантом. Якщо Ви впізнали себе, однозначно – підхід із конструктором саме для вас.

 

ПАКЕТНИЙ ПРОДУКТ

Пам’ятаєте Стіва Джобса і його лук для виступів та повсякденного життя? Його уніформу, як він її називав.
Так, чорна «водолазка», джинси та кросівки. На перший погляд все дуже просто 😉 Насправді, такий стиль був детально продуманий: модель водолазки для Стіва індивідуально розробив японський дизайнер Іссей Міяке (Issey Miyake) в середині 80-х, джинси – виключно Levi’s 501 та кросівки New Balance.

Пакетні продукти у страхуванні життя – такі прості на перший погляд – насправді дуже продумані та підібрані під певні сегменти Клієнтів. Над створенням таких програм працює ціла команда фахівців компанії. І на виході ви отримуєте готове, ретельно продумане рішення.

#1 Підбір страхових ризиків

У Клієнта є можливість обрати один із запропонованих варіантів, які будуть відрізнятися або переліком страхових ризиків, або страховими сумами, або наявністю додаткових сервісів.

#2 Розрахунок та вартість

Зазвичай, такі програми мають більш доступну вартість, або ж передбачають дуже гнучкий графік оплати внесків.

#3 Оцінка ризику прийняття на страхування

Такий договір дуже просто оформити (можна зробити і онлайн), адже умови стандартні для усіх Клієнтів, тому підхід до оцінки здійснюється загальний, який базується на сегменті, для якого створено такий продукт. Виключенням можуть бути програми, які покривають складні захворювання, як от, наприклад, «Доктор ТАС», який є у нашій продуктовій лінійці. Ця програма має більш складну систему оцінки ризиків на страхування, індивідуальну.

#4 Перелік виключень

Зазвичай пакетні програми містять більший перелік виключень із покриття.

#5 ЧАС на оформлення

В програмах, які, наприклад, можна оформити онлайн, процес укладення договору та оцінки ризику займає усього 10 хвилин. В інших випадках час може бути більшим, це буде залежати від бізнес процесу, який побудований у страховій компанії.

Кому буде цікавий такий підхід: людям, які мають обмаль часу, активні, рішучі, поспішають на ділову зустріч, надають вибір продуманим готовим рішенням та говорять: «Для чого винаходити велосипед, якщо його давно вже придумали!», вони раціональні та не витратять марно жодної хвилини. Впізнали себе? Тоді обирайте готові продумані рішення 🙂

 

І на останок: не важливо, який підхід при виборі програми Ви оберете для себе, найголовніше, щоб вона у вас була, на всі випадки життя! А ось вибрати класну програму страхування Ви можете у Вашій улюбленій страховій компанії на все життя!
Бережіть себе!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

35
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 35
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти