Інвестиції

Що таке інвестиційне страхування?

Куди ми вкладаємо гроші? Депозити, інвестиції в нерухомість або цінні метали… Чи є щось прибутковіше та надійніше? Або краще, і прибутковіше і надійніше одночасно? Відповідь: Є. Страхова компания «ТАС» разом з Компанією по управлінню активами «ОТП Капітал» пропонує інвестувати в страховий інвестиційний продукт «ТАС-Інвест». «ТАС-Інвест» - це аналог популярного в країнах Європи інвестиційного продукту unit-linked, обсяги вкладень за яким сягають сотні мільярдів ЄВРО та який обирають, в залежності від країни, від 10% до 90% споживачів.

«ТАС-Інвест» надає можливість заробити високий інвестиційний дохід та, по суті, є альтернативою депозиту в банку. При цьому, інвестуючи капітал через Страхову компанію Ви отримуєте перелік додаткових переваг – в порівнянні з іншими способами інвестування, в т.ч. депозитами банківМожливості програми «ТАС-Інвест»:
можливість отримати дохід вище, ніж за банківським депозитом

Кошти клієнтів інвестуються у прибуткові інструменти фондового ринку, активне управління якими дає можливість отримати дохід вище, ніж за банківським депозитом.

Гарантія повернення вкладених коштів

Кошти клієнтів інвестуються в надійні інструменти: облігації державної позики (ОВДП) та інші. Страхова компанія гарантує повернення 100% вкладених коштів незалежно від ситуації на фондовому ринку.

Проста процедура укладення договору та отримання виплати.

мінімальний набір документів для укладення договору;
у випадку несприятливих подій - отримання виплати без будь-яких винятків.

Податкові преференції
  • Згідно з податковим законодавством Клієнт має право отримати податкову знижку у розмірі до 18% від розміру внеску. Це дає можливість збільшити інвестиційну віддачу вкладених коштів і заробити додатково до 18% річних
  • при отриманні страхової виплати немає необхідності додаткової подачі декларації до податкової інспекції.
Можливість дострокового розірвання
в будь-який момент

Ви можете припинити дію договору у будь-який момент з мінімальними штрафними санкціями.

Можливість спостерігати за приростом капіталу в режимі on-line
  • Ви можете щодня відслідковувати на сайті СК«ТАС» вартість свого договору;
  • щомісяця на сайті СК «ТАС» Ви зможете стежити за звітом про структуру активів, в які вкладено кошти договору страхування життя.
Зацікавились інвестиційною програмою?