TAS life team
TAS Life team

Інвестиційний дохід: що це та з чим його їдять?

21.07.2020 1401

Ні для кого не секрет, що TAS LIFE є беззаперечним лідером на ринку страхування життя по заробленому доходу для своїх Клієнтів!
В сьогоднішньому блозі ми вирішили відповісти на ті запитання, що дуже часто виникають у наших Клієнтів та Фінансових консультантів, щодо інвестиційної діяльності компанії.

Отже, розпочнемо із того,

Як компанія заробляє інвестиційний дохід?

За перші 6 місяців 2020 року ми вже заробили інвестиційного доходу на суму понад 170 мільйонів гривень. Тож поговоримо із Вами про наш підхід в інвестуванні.
В своїй політиці інвестування TAS LIFE дотримується консервативної позиції. Адже ми розуміємо, що отримання швидкого надвисокого прибутку в сучасних умовах пов’язане з надвисокими ризиками повернення вкладених коштів. Тому, реалізовуючи свою інвестиційну політику, ми ставимо перед собою такі основні цілі:

  1. Гарантувати нашим Клієнтам надійне розміщення коштів страхових резервів.
  2. Забезпечити повернення інвестицій в довгостроковій перспективі.

 

 

Які фактори впливають на розміщення коштів страхових резервів?

При розміщенні коштів у певний вид активів TAS LIFE враховує такі фактори:

  • при розміщенні грошових коштів на депозитах в банках України ми, в першу чергу, аналізуємо поточний стан банку, його фінансову звітність, ключові показники діяльності, інвестиційну та кредитну політику, репутацію акціонерів, наявність кредитного рейтингу, і лише потім розглядаємо ставки запропонованої дохідності, які пропонує банк;
  • при виборі цінних паперів ми приймаємо до уваги стан та перспективи галузі, в якій працює емітент, фінансові показники діяльності, кредитні рейтинги.

Як розподіляється дохід, зароблений компанією?

Дохід, який заробляє Компанія, розподіляється на дві частини: 85% і 15%, відповідно до ЗУ «Про страхування», стаття 9.
До 15% інвестиційного доходу Компанія може залишити собі на ведення справи. Решта суми – тобто не менше 85%, розподіляється між Клієнтами в обов’язковому порядку. Нагадаємо, що відповідно до цієї ж статті 9, гарантований інвестиційний дохід, який вже врахований у програмі страхування, може бути не більше 4% річних. Цей дохід вже врахований в програму.
Якщо вам цікаво подивитися, як змінювався інвестиційний дохід за накопичувальними програмами страхування життя, переходьте за цим посиланням на сторінку нашої Інвестиційної політики

Що враховується при нарахуванні додаткового доходу Клієнту?

В першу чергу усіх Клієнтів, які мають програми накопичувального страхування життя, ми умовно поділяємо на дві групи: Клієнти, які оплачують свої Договори та Клієнти, які припинили вносити оплату та їх Договір знаходиться у «законсервованому» вигляді. Такі договори ми називаємо «редуковані».
Якщо оцінювати кожну групу Клієнтів на предмет того, яка імовірність у кожної з них розірвати договір – то, звичайно ж, у другої групи вона значно вища. Розуміючи це, ми повинні зарезервувати частину інвестицій для виплат накопиченого капіталу при розриві Договору. Для цього ми частину коштів по таких договорах інвестуємо в короткострокові фінансові інструменти або навіть тримаємо на поточному рахунку. Як результат – по договорах, по яких припинили вносити внески, інвестиції приносять меншу дохідність – порівняно із довгостроковими інвестиціями.
Ми використовуємо різні підходи у нарахуванні інвестиційного доходу саме тому, щоб забезпечити справедливий підхід до Клієнтів, які вчасно сплачують платежі по своїм Договорам страхування. Якщо Клієнт виконує свої зобов’язання та сплачує вчасно – ми можемо будувати довготермінову інвестиційну стратегію, вкладати кошти у довготермінові фінансові інструменти та заробляти максимальну дохідність.
Тому, починаючи з 2018 року ми у TAS LIFE використовуємо дві відсоткові ставки: по редукованим та нередукованим Договорам.

То які ж ставки доходу за минулий рік?

За підсумками 2019 року, ставки інвестиційного доходу виглядали наступним чином:
Загальні ставки інвестиційного доходу: 18,5% у гривні та 4,5% у доларах США та в євро

Клієнтські ставки (за мінусом витрат Компанії) зафіксовані на рівні:
16,25% (у гривні) та 4% (у доларах США та євро) – для Клієнтів, які оплачують Договори.
13% (у гривні) та 4% (у доларах США та євро) – для редукованих Договорів.
Як бачимо, різниця не дуже велика, але саме таким підходом ми висловлюємо свою вдячність тим Клієнтам, які не припиняють вносити чергові внески на страхування.

То різницю, яка залишилась, ви собі «поклали у карман»?

Чуємо інколи такі репліки, тож одразу хочемо пояснити – ні, нічого зайвого, окрім того, що дозволено Законом ми собі не забираємо. Та й хочемо Вам сказати, що TAS LIFE залишає собі навіть менше із дозволених 15%.
Усі кошти розподіляються між Клієнтами – тим, хто сплачує вчасно, нараховується більше, а тим, хто не сплачує по своїх Договорах – нараховується трішки менше, але зайвого ми собі точно не забираємо.
Сподіваємося, тепер ви краще розумієтесь на тому, що таке інвестиційний дохід та чому при нарахуванні Клієнтам ми застосовуємо підхід із різною доходністю, в залежності від того, оплачує Клієнт договір, чи ні.

Сплачуйте вчасно, отримуйте більше та залишайтесь під надійним страховим захистом!

 

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Працевлаштування дитини – що потрібно знати?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

34
Психологи кажуть, якщо Ви не хочете, аби ваша дитина виросла ледарем, то із дитинства говоріть із нею про гроші: звідки вони беруться, як розподіляються, що так...
8 хв на читання 34
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
27.10.2021 Читати
Проривна коронавірусна інфекція

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

99
Що таке проривна інфекція? Проривна інфекція (англ. - breakthrough infection) – це інфекція, спричинена вірусом, бактерією або іншим мікроорганізмом, що виникл...
3 хв на читання 99
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
26.10.2021 Читати
Які програми страхування можна оформити із Міжнародним страховим пулом IGP?

Владислав Махлай

Владислав Махлай

111
У продуктовій лінійці міжнародного страхового пулу IGP широкий вибір інноваційних рішень, спрямованих на управління ризиками, залучення грошових потоків та скор...
6 хв на читання 111
  • #ПартнериТАС
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
25.10.2021 Читати
Навіщо страхування життя самотній людині?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

320
Для кожного товару існує свій ідеальний покупець, якому цей товар підходить на сто відсотків. Якщо взяти страхування життя, то ідеальний клієнт цього продукту ...
5 хв на читання 320
  • #ШколаТАС
5 хв на читання
22.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти