Ні для кого не секрет, що
В сьогоднішньому блозі ми вирішили відповісти на ті запитання, що дуже часто виникають у наших Клієнтів та Фінансових консультантів, щодо інвестиційної діяльності компанії.
Отже, розпочнемо із того,
За перші
В своїй політиці інвестування дотримується консервативної позиції. Адже ми розуміємо, що отримання швидкого надвисокого прибутку в сучасних умовах пов’язане з надвисокими ризиками повернення вкладених коштів. Тому, реалізовуючи свою інвестиційну політику, ми ставимо перед собою такі основні цілі:
- Гарантувати нашим Клієнтам надійне розміщення коштів страхових резервів.
- Забезпечити повернення інвестицій в довгостроковій перспективі.
При розміщенні коштів у певний вид активів TAS LIFE враховує такі фактори:
- ми, в першу чергу, аналізуємо поточний стан банку, його фінансову звітність, ключові показники діяльності, інвестиційну та кредитну політику, репутацію акціонерів, наявність кредитного рейтингу, і лише потім розглядаємо ставки запропонованої дохідності, які пропонує банк;
- ми приймаємо до уваги стан та перспективи галузі, в якій працює емітент, фінансові показники діяльності, кредитні рейтинги.
Дохід, який заробляє Компанія, розподіляється на дві частини:
До інвестиційного доходу Компанія може залишити собі на ведення справи. Решта суми – тобто не менше , розподіляється між Клієнтами в обов’язковому порядку. Нагадаємо, що відповідно до цієї ж статті 9, гарантований інвестиційний дохід, який вже врахований у програмі страхування, може бути не більше річних. Цей дохід вже врахований в програму.
Якщо вам цікаво подивитися, як змінювався інвестиційний дохід за накопичувальними програмами страхування життя, переходьте за цим посиланням на сторінку нашої Інвестиційної політики
В першу чергу усіх Клієнтів, які мають програми накопичувального страхування життя, ми умовно поділяємо на дві групи: Клієнти, які
Якщо оцінювати кожну групу Клієнтів на предмет того, яка імовірність у кожної з них розірвати договір – то, звичайно ж, у другої групи вона значно вища. Розуміючи це, ми повинні зарезервувати частину інвестицій для виплат накопиченого капіталу при розриві Договору. Для цього ми частину коштів по таких договорах інвестуємо в короткострокові фінансові інструменти або навіть тримаємо на поточному рахунку. Як результат – по договорах, по яких припинили вносити внески, інвестиції приносять меншу дохідність – порівняно із довгостроковими інвестиціями.
Ми використовуємо різні підходи у нарахуванні інвестиційного доходу саме тому, щоб забезпечити . Якщо Клієнт виконує свої зобов’язання та сплачує вчасно – ми можемо будувати довготермінову інвестиційну стратегію, вкладати кошти у довготермінові фінансові інструменти та заробляти максимальну дохідність.
Тому, починаючи з року ми у використовуємо дві відсоткові ставки: по редукованим та нередукованим Договорам.
За підсумками
Загальні ставки інвестиційного доходу: у гривні та у доларах США та в євро
Клієнтські ставки (за мінусом витрат Компанії) зафіксовані на рівні:
(у гривні) та (у доларах США та євро) – для Клієнтів, які оплачують Договори.
(у гривні) та (у доларах США та євро) – для редукованих Договорів.
Як бачимо, різниця не дуже велика, але саме таким підходом ми висловлюємо свою вдячність тим Клієнтам, які не припиняють вносити чергові внески на страхування.
Чуємо інколи такі репліки, тож одразу хочемо пояснити – ні, нічого зайвого, окрім того, що дозволено Законом ми собі не забираємо. Та й хочемо Вам сказати, що
Усі кошти розподіляються між Клієнтами – тим, хто сплачує вчасно, нараховується більше, а тим, хто не сплачує по своїх Договорах – нараховується трішки менше, але зайвого ми собі точно не забираємо.
Сподіваємося, тепер ви краще розумієтесь на тому, що таке інвестиційний дохід та чому при нарахуванні Клієнтам ми застосовуємо підхід із різною доходністю, в залежності від того, оплачує Клієнт договір, чи ні.
t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial
Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –