TAS life team
TAS life team

Інвестиційний дохід: що це та з чим його їдять?

21.07.2020 549

Ні для кого не секрет, що TAS LIFE є беззаперечним лідером на ринку страхування життя по заробленому доходу для своїх Клієнтів!
В сьогоднішньому блозі ми вирішили відповісти на ті запитання, що дуже часто виникають у наших Клієнтів та Фінансових консультантів, щодо інвестиційної діяльності компанії.

Отже, розпочнемо із того,

Як компанія заробляє інвестиційний дохід?

За перші 6 місяців 2020 року ми вже заробили інвестиційного доходу на суму понад 170 мільйонів гривень. Тож поговоримо із Вами про наш підхід в інвестуванні.
В своїй політиці інвестування TAS LIFE дотримується консервативної позиції. Адже ми розуміємо, що отримання швидкого надвисокого прибутку в сучасних умовах пов’язане з надвисокими ризиками повернення вкладених коштів. Тому, реалізовуючи свою інвестиційну політику, ми ставимо перед собою такі основні цілі:

  1. Гарантувати нашим Клієнтам надійне розміщення коштів страхових резервів.
  2. Забезпечити повернення інвестицій в довгостроковій перспективі.

 

 

Які фактори впливають на розміщення коштів страхових резервів?

При розміщенні коштів у певний вид активів TAS LIFE враховує такі фактори:

  • при розміщенні грошових коштів на депозитах в банках України ми, в першу чергу, аналізуємо поточний стан банку, його фінансову звітність, ключові показники діяльності, інвестиційну та кредитну політику, репутацію акціонерів, наявність кредитного рейтингу, і лише потім розглядаємо ставки запропонованої дохідності, які пропонує банк;
  • при виборі цінних паперів ми приймаємо до уваги стан та перспективи галузі, в якій працює емітент, фінансові показники діяльності, кредитні рейтинги.

Як розподіляється дохід, зароблений компанією?

Дохід, який заробляє Компанія, розподіляється на дві частини: 85% і 15%, відповідно до ЗУ «Про страхування», стаття 9.
До 15% інвестиційного доходу Компанія може залишити собі на ведення справи. Решта суми – тобто не менше 85%, розподіляється між Клієнтами в обов’язковому порядку. Нагадаємо, що відповідно до цієї ж статті 9, гарантований інвестиційний дохід, який вже врахований у програмі страхування, може бути не більше 4% річних. Цей дохід вже врахований в програму.
Якщо вам цікаво подивитися, як змінювався інвестиційний дохід за накопичувальними програмами страхування життя, переходьте за цим посиланням на сторінку нашої Інвестиційної політики

Що враховується при нарахуванні додаткового доходу Клієнту?

В першу чергу усіх Клієнтів, які мають програми накопичувального страхування життя, ми умовно поділяємо на дві групи: Клієнти, які оплачують свої Договори та Клієнти, які припинили вносити оплату та їх Договір знаходиться у «законсервованому» вигляді. Такі договори ми називаємо «редуковані».
Якщо оцінювати кожну групу Клієнтів на предмет того, яка імовірність у кожної з них розірвати договір – то, звичайно ж, у другої групи вона значно вища. Розуміючи це, ми повинні зарезервувати частину інвестицій для виплат накопиченого капіталу при розриві Договору. Для цього ми частину коштів по таких договорах інвестуємо в короткострокові фінансові інструменти або навіть тримаємо на поточному рахунку. Як результат – по договорах, по яких припинили вносити внески, інвестиції приносять меншу дохідність – порівняно із довгостроковими інвестиціями.
Ми використовуємо різні підходи у нарахуванні інвестиційного доходу саме тому, щоб забезпечити справедливий підхід до Клієнтів, які вчасно сплачують платежі по своїм Договорам страхування. Якщо Клієнт виконує свої зобов’язання та сплачує вчасно – ми можемо будувати довготермінову інвестиційну стратегію, вкладати кошти у довготермінові фінансові інструменти та заробляти максимальну дохідність.
Тому, починаючи з 2018 року ми у TAS LIFE використовуємо дві відсоткові ставки: по редукованим та нередукованим Договорам.

То які ж ставки доходу за минулий рік?

За підсумками 2019 року, ставки інвестиційного доходу виглядали наступним чином:
Загальні ставки інвестиційного доходу: 18,5% у гривні та 4,5% у доларах США та в євро

Клієнтські ставки (за мінусом витрат Компанії) зафіксовані на рівні:
16,25% (у гривні) та 4% (у доларах США та євро) – для Клієнтів, які оплачують Договори.
13% (у гривні) та 4% (у доларах США та євро) – для редукованих Договорів.
Як бачимо, різниця не дуже велика, але саме таким підходом ми висловлюємо свою вдячність тим Клієнтам, які не припиняють вносити чергові внески на страхування.

То різницю, яка залишилась, ви собі «поклали у карман»?

Чуємо інколи такі репліки, тож одразу хочемо пояснити – ні, нічого зайвого, окрім того, що дозволено Законом ми собі не забираємо. Та й хочемо Вам сказати, що TAS LIFE залишає собі навіть менше із дозволених 15%.
Усі кошти розподіляються між Клієнтами – тим, хто сплачує вчасно, нараховується більше, а тим, хто не сплачує по своїх Договорах – нараховується трішки менше, але зайвого ми собі точно не забираємо.
Сподіваємося, тепер ви краще розумієтесь на тому, що таке інвестиційний дохід та чому при нарахуванні Клієнтам ми застосовуємо підхід із різною доходністю, в залежності від того, оплачує Клієнт договір, чи ні.

Сплачуйте вчасно, отримуйте більше та залишайтесь під надійним страховим захистом!

 

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

17
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 17
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

80
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 80
  • #ЖиттяТАС
  • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

62
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 62
  • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
  • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет