TAS life team
TAS life team

Внески: авансові та сплачені наперед

Як сплачувати так, щоб отримувати більший дохід?

30.03.2018 190

Друзі, ми продовжуємо нашу рубрику #ШколаТАС.

Досить часто у нас запитують:

“А якщо у Страхувальника з’явилися гроші та він має неймовірне бажання заплатити за свій Договір раніше, аніж у дату плану, чи це можливо?”

Відповідаємо: Так!
Страхувальник може сплачувати страхові внески наперед. Більш того, Страхувальник при таких сплатах може отримати певні переваги! 😉

Отже, сьогодні ви дізнаєтесь:

  • Які можливості виникають у Страхувальника в разі, якщо він сплачує чергові внески заздалегідь?
  • Чи вигідно Страхувальникам сплачувати власні страхові внески наперед і в яких випадках?

Перш за все необхідно зазначити, що не всі внески, що сплачені до дати плану, однакові. Платежі, що надійшли до планової дати оплати, поділяють на два види:

  1. Наперед сплачені внески (далі – НСВ).
  2. Авансові внески.

Відрізняються вони один від одного – за терміном сплати до дати плану.

НСВ –це платежі, які надійшли на рахунок Компанії менше, ніж за 180 днів до дати планового страхового внеску.

Авансові внески – це платежі, які надійшли на рахунок Компанії більш, ніж за 180 днів до дати планового страхового внеску.

Схематично відмінність між авансовими внесками та НСВ можна зобразити так: 1

Основна відмінність між авансовими внесками та НСВ: на авансові внески нараховується гарантований та додатковий (за результатами інвестиційної діяльності) інвестиційні доходи. На НСВ інвестиційний дохід не нараховується.

Якщо Страхувальник сплачує авансові внески це означає, що він не лише оплатив внески наперед і подбав про те, щоб його страховий захист не припинявся, а ще й отримав можливість заробити додатковий дохід!

Інвестиційний дохід нараховується за результатами року за повні місяці, починаючи з першого числа наступного за місяцем сплати авансового внеску до останнього числа місяця, який передує місяцю зарахування планового платежу. Тобто, якщо Страхувальник заплатив авансовий внесок 25 квітня, то дохід йому почнуть нараховувати починаючи з 1 травня. При цьому інвестиційний дохід, зароблений на авансових внесках, включається до загального інвестиційного доходу та збільшує страхову суму по договору Страхувальника.

Розглянемо на прикладі як інвестиційний дохід, зароблений на авансових внесках збільшує страхову суму.

Нехай Страхувальником буде чоловік 35 років, який уклав договір страхування за програмою «ТАС-Лайф» на 15 років із початковим внеском 10 000 грн., щорічна індексація внеску складає 5%. Припустимо, що середньорічний загальний інвестиційний дохід складатиме 8% річних.

Результат розрахунку наступний: 2

Тобто, в даному випадку, перевага Страхувальника у збільшенні власної страхової суми при сплаті внесків наперед складає понад 2 рази!

Звісно, що розрахунок, наведений вище, показує максимальне збільшення страхової суми для вказаних параметрів договору страхування. Це максимальне збільшення виникає за рахунок того, що Страхувальник сплатив всі внески на самому початку дії договору, тобто разом із першим внеском. Страхувальник може сплачувати один або декілька авансових внесків наперед виходячи із власних можливостей на будь-якій річниці дії договору. В такому випадку збільшення страхової суми буде меншим, чим вказано в розрахунку, але, що абсолютно точно, авансові внески збільшать страхову суму по договору! Отже, висновок однозначний: сплата авансових внесків – вигідна з точки зору збільшення як страхового покриття, так і накопиченого капіталу.

Які ще можливості є у Страхувальника?
Він може повернути авансовий або НСВ до дати плану. Однак, звертаємо Вашу увагу, що в такому випадку нарахований інвестиційний дохід не повертається, а включається до загального інвестиційного доходу. Його Клієнт отримає вже по завершенню дії Договору страхування.

Отже, про авансові внески та НСВ важливо знати такі речі:

– Авансові внески та НСВ – сплачуються до дати плану по договору. Авансові внески сплачуються більш, ніж за 180 днів до дати плану. НСВ – менше, ніж за 180 днів до дати плану.

– На авансові внески нараховується інвестиційний дохід, на НСВ – ні.

– Інвестиційний дохід, зароблений на авансових внесках, включається до загального інвестиційного доходу та збільшує страхову суму по договору.

– Якщо Страхувальник бажає повернути кошти з НСВ або авансового внеску, утримується комісія на розрахункове касове обслуговування – 1% від суми платежу.

– Клієнт  може повернути платіж до того часу, поки він не став плановим і не був зарахованим як чергова оплата.

Для повернення – необхідно звернутися до Центру обслуговування Клієнтів за номером 0 800 500 117 та написати заяву. Форму заяви Ви можете знайти у нас на сайті за цим посиланням

На сьогодні все, чекайте наші наступні випуски. Попереду ще дуже багато цікавого! 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

8
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 8
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

79
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 79
  • #ЖиттяТАС
  • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

62
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 62
  • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

133
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 133
  • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет