TAS life team
TAS Life team

Українські компанії та ОНКО.

Опитування від Madanes

19.01.2021 888

Наприкінці минулого року міжнародний провайдер страхування Madanes та агентство PointeR Agency провели масштабне опитування серед HR-фахівців українських компаній.
Метою опитування стало дослідження ситуації із онкозахворюваннями серед співробітників компаній, а також використання компаніями корпоративного страхового захисту життя та здоров’я.
Серед 65 компаній, які взяли участь у дослідженні, 32% мали штат від 250 та більше осіб, 36% — від 50 до 250 співробітників, 32% — зі штатом до 50 чоловік.
І зараз ми б хотіли поділитись із вами доволі цікавими результатами цього опитування (в якому, до речі, брала участь і ваша улюблена компанія TAS life).

Українські компанії та ОНКО.

 

Отже, майже половина (47%) опитанних HR-фахівців стикалася з випадками онко серед своїх колег або їхніх родичів, що в черговий раз підтверджує тезу про широке поширення критичних захворювань в Україні.

Нагадаємо, за статистикою щогодини 20 українців дізнаються, що в них виявлено злоякісну пухлину. Це більше 140 тисяч людей на рік.

Турбота про колектив

Керівництво компаній має враховувати такий стан речей в піклуванні про своїх співробітників та вживати усіх можливих заходів, що є в їх арсеналі, щоб не лише фінансово захистити працівників на випадок виявлення захворювань, а й ефективно профілактувати їх.

Нагадаємо, що у третині летальних випадків, спричинених онкозахворюваннями, “винні” ці п’ять факторів:

  1. високий індекс маси тіла
  2. низький рівень споживання фруктів та овочів
  3. відсутність фізичної активності
  4. вживання тютюну
  5. вживання алкоголю

І якщо змусити працівників, скажімо, щодня їсти яблука або кинути курити жодна компанія не в змозі (хоча на Заході все більше компаній відмовляють в прийомі на роботу людям із нікотиновою залежністю), то посприяти збільшенню фізичної активності впродовж робочого дня – цілком в силах кожного турботливого керівника.
Як це зробити можна дізнатися, наприклад, з нашого блогу про Fit Break.

Українські компанії та ОНКО.

 

“Сьогодні дуже модно говорити про те, що Well being культура в компанії є запорукою мотивації та залученості персоналу. Але це не разовий захід, а філософія, заснована на принципах реальної турботи про співробітників у різних сферах життя, це активна позиція, а ДМС (добровільне медичне страхування) в ній , особливо сьогодні, відіграє найважливішу роль “, — зазначає Стас Островський, директор із розвитку компанії Madanes Україна.

 

Його слова повністю підтверджують і результати нашого опитування – 39% HR-спеціалістів оцінюють ДМС як один із головних мотиваційних факторів після зарплати. Ось як розподілилися голоси:

Вартість лікування та вартість страхування

Вартість лікування VS вартість страхування

Головною перевагою ДМС, так само, як і програми Доктор ТАС, яка покриває діагностику та лікування критичних захворювань, є їх помірна вартість, особливо в порівнянні із вартістю лікування онкозахворювань.
Знову надамо слово Стасу Островському:

«Вартість лікування залежить від виду раку, стадії, на якій захворювання було виявлено, та інших чинників. В середньому в Україні лікування коштує близько 500 000 гривень, а за кордоном вартує близько $60 000 (приблизно 1 750 000 грн), не завжди включно з перельотами та проживанням.
При цьому, вартість страховки складає близько $50-$100 (від 1500 до 3000 грн.) на рік.
Якщо для компанії важливий кожен співробітник, керівництво не залишить підлеглого наодинці з такою складною проблемою, як рак. А підтримка хворого забирає дуже багато часу, сил та грошей. Жодна держава в світі не здатна покрити витрати на лікування, що є дуже вартісним, а зібраних колективом коштів часто виявляється недостатньо».

Що показав COVID-19?

Ситуація з коронавірусом продемонструвала проблеми та тонкі місця національних систем охорони здоров’я.
Багато HR-фахівців бачать необхідність застрахувати своїх співробітників від COVID-19, а також розуміють, що під час пандемії люди не припинили отримувати травми, хворіти на рак або серцево-судинними захворюваннями, які вимагають складного та невідкладного лікування.
Але саме через коронавірус варіанти клінік для лікування, а також їх доступність для цих пацієнтів тимчасово скоротилися в рази. Тому компаніям так важливо саме зараз переглянути страхове покриття працівників, якщо воно вже є, або ж, нарешті, внести його до соцпакету.

А як виглядає ситуація із змінами в корпоративному страховому захисті насправді? Дивимось:

Що показав COVID-19?

15% опитаних вже розширили або планують розширювати стандартний пакет корпоративного ДМС в зв’язку з приходом пандемії. Здебільшого – це включення додаткового страхування на випадок захворювання COVID-19. Сподіваємось, що і для 48,4% компаній, що не мають страхового покриття співробітників, вже незабаром ситуація почне змінюватись на краще 😉

Опитування також показало, що 62% HR-фахівців компаній, в яких були випадки онкології у співробітників або їх родичів, готові платити за програми страхування, адже бачать в цьому ефективний фінансовий захист на випадок непередбачуваних проблем із здоров’ям.

 


 

Сподіваємось, викладена вище інформація стане в нагоді керівникам українських компаній та допоможе прийняти правильне рішення щодо гідного страхового захисту співробітників.

А наші фахівці залюбки проконсультують щодо всіх продуктів, які TAS life може запропонувати для українського бізнесу.

Просто зателефонуйте до нашого директора Департаменту корпоративного бізнесу Владислава Махлая: +38 067 214 0522.
За цим номером також доступні Viber, Telegram та WhatsApp.
Або ж можна написати йому листа на пошту v.makhlai@taslife.com.ua

 

Піклуйтесь про своїх рідних та підлеглих 😉 пильнуйте себе та  будьте здорові!

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

101
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 101
  • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1084
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1084
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

728
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 728
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

869
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 869
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти