TAS life team
TAS Life team

Страхування дійсних учасників АТО та майбутніх військових

ви запитували - ми відповідаємо

15.06.2018 527

Чи є особливі умови для страхування дійсних учасників АТО і майбутніх військових, які у перспективі можуть бути притягнені до виконання обов’язків у зоні бойових дій на території України?

Таке цікаве запитання ми отримали від наших читачів, та зазначимо, що в СК «ТАС» завжди знайдеться рішення для будь-якої категорії осіб.

Так, при зверненні для укладення Договору страхування дійсних учасників АТО та/або майбутніх військових, які у перспективі можуть бути притягнені до виконання обов’язків у зоні бойових дій на території України, Клієнтам необхідно  заповнити, окрім стандартної Заяви на страхування, ще й анкету «Військові сили».

На підставі цієї анкети андерайтер здійснює оцінку ризику прийняття такої особи на страхування.

Зазвичай ми можемо запропонувати наступні варіанти:

 1. Накопичувальна цільова програма «ТАС-Пенсія».
 2. Накопичувальна цільова програма «ТАС-Лайф» з покриттям страхових випадків “Дожиття до завершення дії Договору страхування” та “Втрата життя“. Страхова сума по останньому ризику встановлюється у розмірі повернення страхових внесків за оплачений період. При цьому буде використана надбавка до страхового тарифу.

При виборі програми «ТАС-Лайф» ми, на жаль, не зможемо покрити додаткові страхові випадки, опцію по звільненню Страхувальника від сплати внесків, та Втрату життя у випадку настання нещасного випадку або ДТП.


Страхування дійсних учасників АТО
 

Якщо на момент страхування Клієнт був прийнятий на страхування відповідно до своєї професії, а вже потім, під час дії Договору страхування, був мобілізований або добровільно пішов воювати до зони бойових дій, тоді алгоритм дій наступний:

 1. Клієнт письмово повідомляє Страхову компанію про ці зміни.
 2. Страховик на підставі цієї заяви вносить відповідні зміни до Договору страхування, а саме припиняє дію всіх додаткових ризиків, визначає умови надання страхового покриття на випадок Втрати життя, з яким буде далі діяти Договір страхування разом з накопиченням.
 3. Після повернення із зони воєнного конфлікту, Клієнт повідомляє про це СК для того, щоб відновити всі ризики за Договором на попередніх умовах.
 4.  Якщо Клієнт бажає нові умови, тоді спеціалістами страхової компанії буде проведена  повторна оцінка ризику його нового виду діяльності.

 

Страхування дійсних учасників АТО

На що ще важливо звернути увагу? На Правила страхування, на підставі яких був укладений Договір.

За Договорами страхування, що були укладені за Правилами страхування, що діяли до 01.04.2018 року, страховий випадок буде оцінюватись на предмет того, чи пов’язане настання випадку з тим, що Застрахована особа приймала активну участь у війні або ні, виходячи із даних отриманих з документів та інших джерел. Якщо страховий випадок настав внаслідок активної участі Застрахованої особи у війні або воєнних діях, Страховик відмовить у здійсненні страхової виплати.

Проте, якщо буде доведено що страховий випадок настав не в результаті активної участі Застрахованої особи у воєнних діях (тобто Застрахована особа при настанні страхового випадку була пасивним учасником подій), страхова виплата буде здійснена з урахуванням наступного алгоритму:

 1. Клієнт повідомив – СК оцінила ризик – направила Додаткову Угоду з новими умовами – страхова виплата здійснюється з урахуванням нових умов;
 2. Клієнт не повідомив – СК не оцінила ризик – настав страховий випадок – СК оцінила ризик при розслідуванні страхового випадку –  страхова виплата здійснюється з урахуванням змінених умов.

Для Договорів страхування, укладених за Правилами страхування у новій редакції, що набрали чинності з 01.04.2018 року, в незалежності від того чи є Застрахована особа активним або пасивним учасником, Страховик, на жаль, відмовить у здійсненні страхової виплати.

Попереду ще багато цікавого, залишайтесь із нами!

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

673
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 673
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

589
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 589
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти