Наталія Ганніч

Як забезпечити дитині гідний старт в життя?

Поради від фахівця у страхуванні та мами двох синів

30.09.2021 1146

Сьогодні поговоримо про накопичувальні програми страхування життя для дітей.
Погодьтеся, батьки завжди готові віддавати своїм дітям все найкраще, найдорожче, вкладати в них всі сили, увагу, любов… цей список можна безкінечно продовжувати.

Але розпочнемо з самого початку.

гідний старт в житті

Як тільки в родину приходить звістка про очікування малюка, майбутні батьки вже заздалегідь піклуються – якісне харчування мами, регулярні відвідування лікарів, підбір найкращого пологового будинку – а як же по іншому!
І ось найочікуваніша подія – малюк з`явився на світ. І тут найцікавіше лише розпочинається ))
Всі батьки точно не забудуть цих приємних клопотів, хвилювань, відкриттів.
І через десятки років це завжди буде пам`ятатися.

Але, якщо поглянути з іншої сторони, окрім «незабутніх емоцій» зростання малечі – ще й величезна відповідальність батьків.
Більшість батьків, ще коли дитинка відвідує дитсадок чи школу, задумуються над подальшим майбутнім – до якої професії дитина схильна, який найкращий заклад обрати для отримання вищої освіти, в якій країні?
І в більшості випадків батьки вважають, що це одне з їх основних завдань – забезпечити навчання дитини в достойному вищому навчальному закладі. І це справді важливо!

На щастя, перелік таких закладів, як в Україні, так і за кордоном, величезний. Але чи підйомний з фінансової точки зору для пересічної української сім` ї?
І тут ствердно вже не можна відповісти – вища освіта дитини часто виявляється справжнім викликом для сімейних фінансів.
Наприклад, якщо говоримо про ВНЗ в Україні, то за 5 років навчання за контрактом батькам варто готувати орієнтовно 250-300 тис гривень. А ще додайте витрати на харчування, одяг і т.д.
І, як би парадоксально це не звучало, всі батьки знають, що дитину потрібно навчати, але чомусь гостро про це задумуються тільки тоді, коли дитина вже закінчує школу ))
І тут розпочинаються найнеприємніші моменти – кредити, позики…

Чи можна цього уникнути? І тут ствердно відповідаю – МОЖНА!

Як саме?

Для цього існують лайфові страхові компанії, які мають такий інструмент. Це накопичувальні програми страхування життя для дітей. Вже більше 20 років такі програми існують в СК ТАС ЛАЙФ.
Мета цих програм – допомогти батькам сформувати зручними і комфортними платежами фінансовий резерв для майбутнього навчання дитини.

Та найважливіший нюанс – коли варто розпочинати це робити? А саме в той момент, коли очікувана дитинка з`явилася в цей світ, тобто з народження.

страховий захист
Адже в європейських країнах це норма. При виписці з пологового будинку, батьки відразу підписують такий договір накопичення.
До речі, з опитаних українців великих і середніх міст, більше 60% вважають, що необхідно відкладати кошти на майбутнє дітей – навчання, купівлю квартири, створення власного невеликого бізнесу. Тобто основна ціль – дати «старт» дитині в її вже дорослому чи майже дорослому житті.

Але як спеціаліст, який працює в лайфовому страхуванні з 2012 року, особисто я ціню такі програми за ще одну складову – СТРАХОВИЙ ЗАХИСТ (переломи, опіки, стаціонарне лікування, хірургічне втручання, хвороби середньої тяжкості і критичні).
І про це можу говорити не тільки як спеціаліст, а як мама двох діточок.
Адже, погодьтеся, дітки досить рухливі, непосидючі, їм завжди хочеться дізнаватися нове, інколи не помічаючи навіть небезпеку. Батьки точно зрозуміють, про що я ))
І мати надійний захист на непередбачувані обставини – це мудро і відповідально! Тим більше, коли страхова компанія точно знає, що потрібно батькам та їх діткам, бо має колосальний досвід в цьому.
Тому, по факту, в одному страховому продукті ми маємо 2 складові – формування капіталу на майбутнє дитини і захист від непередбачуваних обставин, пов`язаних зі здоров`ям дитини.
Одна програма може вирішити і закрити всі плани і занепокоєння батьків. Довіртеся професіоналам – СК ТАС ЛАЙФ.

гідний старт в житті

Шановні батьки, так, саме до Вас звертаюся – будьте мудрими і відповідальними! Дбайте про майбутнє і сьогодення Ваших дітей сьогодні. Проявляйте свою любов з турботою і конкретними діями. Візуалізуйте і проектуйте майбутнє Ваших дітей!

А наостанок залишу декілька запитань, на які Ви самі собі дайте чесну відповідь:

1. Чи дозволить сьогодні сімейний бюджет покрити витрати на навчання дитини в достойному вищому навчальному закладі?
2. Чи зможу допомогти дитині фінансово на старті, коли вона піде в доросле життя?
3. У разі непередбачуваних обставин зі здоров`ям дитини чи розумно б було мати надійний захист і гарантовані виплати на лікування або реабілітацію?

Є над чим подумати, чи не так? 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

841
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 841
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

579
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 579
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

654
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 654
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

577
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 577
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти