Наталія Ганніч

Як забезпечити дитині гідний старт в життя?

Поради від фахівця у страхуванні та мами двох синів

30.09.2021 675

Сьогодні поговоримо про накопичувальні програми страхування життя для дітей.
Погодьтеся, батьки завжди готові віддавати своїм дітям все найкраще, найдорожче, вкладати в них всі сили, увагу, любов… цей список можна безкінечно продовжувати.

Але розпочнемо з самого початку.

Як тільки в родину приходить звістка про очікування малюка, майбутні батьки вже заздалегідь піклуються – якісне харчування мами, регулярні відвідування лікарів, підбір найкращого пологового будинку – а як же по іншому!
І ось найочікуваніша подія – малюк з`явився на світ. І тут найцікавіше лише розпочинається ))
Всі батьки точно не забудуть цих приємних клопотів, хвилювань, відкриттів.
І через десятки років це завжди буде пам`ятатися.

Але, якщо поглянути з іншої сторони, окрім «незабутніх емоцій» зростання малечі – ще й величезна відповідальність батьків.
Більшість батьків, ще коли дитинка відвідує дитсадок чи школу, задумуються над подальшим майбутнім – до якої професії дитина схильна, який найкращий заклад обрати для отримання вищої освіти, в якій країні?
І в більшості випадків батьки вважають, що це одне з їх основних завдань – забезпечити навчання дитини в достойному вищому навчальному закладі. І це справді важливо!

На щастя, перелік таких закладів, як в Україні, так і за кордоном, величезний. Але чи підйомний з фінансової точки зору для пересічної української сім` ї?
І тут ствердно вже не можна відповісти – вища освіта дитини часто виявляється справжнім викликом для сімейних фінансів.
Наприклад, якщо говоримо про ВНЗ в Україні, то за 5 років навчання за контрактом батькам варто готувати орієнтовно 250-300 тис гривень. А ще додайте витрати на харчування, одяг і т.д.
І, як би парадоксально це не звучало, всі батьки знають, що дитину потрібно навчати, але чомусь гостро про це задумуються тільки тоді, коли дитина вже закінчує школу ))
І тут розпочинаються найнеприємніші моменти – кредити, позики…

Чи можна цього уникнути? І тут ствердно відповідаю – МОЖНА!

Як саме?

Для цього існують лайфові страхові компанії, які мають такий інструмент. Це накопичувальні програми страхування життя для дітей. Вже більше 20 років такі програми існують в СК ТАС ЛАЙФ.
Мета цих програм – допомогти батькам сформувати зручними і комфортними платежами фінансовий резерв для майбутнього навчання дитини.

Та найважливіший нюанс – коли варто розпочинати це робити? А саме в той момент, коли очікувана дитинка з`явилася в цей світ, тобто з народження.


Адже в європейських країнах це норма. При виписці з пологового будинку, батьки відразу підписують такий договір накопичення.
До речі, з опитаних українців великих і середніх міст, більше 60% вважають, що необхідно відкладати кошти на майбутнє дітей – навчання, купівлю квартири, створення власного невеликого бізнесу. Тобто основна ціль – дати «старт» дитині в її вже дорослому чи майже дорослому житті.

Але як спеціаліст, який працює в лайфовому страхуванні з 2012 року, особисто я ціню такі програми за ще одну складову – СТРАХОВИЙ ЗАХИСТ (переломи, опіки, стаціонарне лікування, хірургічне втручання, хвороби середньої тяжкості і критичні).
І про це можу говорити не тільки як спеціаліст, а як мама двох діточок.
Адже, погодьтеся, дітки досить рухливі, непосидючі, їм завжди хочеться дізнаватися нове, інколи не помічаючи навіть небезпеку. Батьки точно зрозуміють, про що я ))
І мати надійний захист на непередбачувані обставини – це мудро і відповідально! Тим більше, коли страхова компанія точно знає, що потрібно батькам та їх діткам, бо має колосальний досвід в цьому.
Тому, по факту, в одному страховому продукті ми маємо 2 складові – формування капіталу на майбутнє дитини і захист від непередбачуваних обставин, пов`язаних зі здоров`ям дитини.
Одна програма може вирішити і закрити всі плани і занепокоєння батьків. Довіртеся професіоналам – СК ТАС ЛАЙФ.

Шановні батьки, так, саме до Вас звертаюся – будьте мудрими і відповідальними! Дбайте про майбутнє і сьогодення Ваших дітей сьогодні. Проявляйте свою любов з турботою і конкретними діями. Візуалізуйте і проектуйте майбутнє Ваших дітей!

А наостанок залишу декілька запитань, на які Ви самі собі дайте чесну відповідь:

1. Чи дозволить сьогодні сімейний бюджет покрити витрати на навчання дитини в достойному вищому навчальному закладі?
2. Чи зможу допомогти дитині фінансово на старті, коли вона піде в доросле життя?
3. У разі непередбачуваних обставин зі здоров`ям дитини чи розумно б було мати надійний захист і гарантовані виплати на лікування або реабілітацію?

Є над чим подумати, чи не так? 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Працевлаштування дитини – що потрібно знати?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

34
Психологи кажуть, якщо Ви не хочете, аби ваша дитина виросла ледарем, то із дитинства говоріть із нею про гроші: звідки вони беруться, як розподіляються, що так...
8 хв на читання 34
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
27.10.2021 Читати
Проривна коронавірусна інфекція

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

98
Що таке проривна інфекція? Проривна інфекція (англ. - breakthrough infection) – це інфекція, спричинена вірусом, бактерією або іншим мікроорганізмом, що виникл...
3 хв на читання 98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
26.10.2021 Читати
Які програми страхування можна оформити із Міжнародним страховим пулом IGP?

Владислав Махлай

Владислав Махлай

110
У продуктовій лінійці міжнародного страхового пулу IGP широкий вибір інноваційних рішень, спрямованих на управління ризиками, залучення грошових потоків та скор...
6 хв на читання 110
  • #ПартнериТАС
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
25.10.2021 Читати
Навіщо страхування життя самотній людині?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

318
Для кожного товару існує свій ідеальний покупець, якому цей товар підходить на сто відсотків. Якщо взяти страхування життя, то ідеальний клієнт цього продукту ...
5 хв на читання 318
  • #ШколаТАС
5 хв на читання
22.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти