Сьогодні поговоримо про накопичувальні програми страхування життя для дітей.
Погодьтеся, батьки завжди готові віддавати своїм дітям все найкраще, найдорожче, вкладати в них всі сили, увагу, любов… цей список можна безкінечно продовжувати.
Але розпочнемо з самого початку.
Як тільки в родину приходить звістка про очікування малюка, майбутні батьки вже заздалегідь піклуються – якісне харчування мами, регулярні відвідування лікарів, підбір найкращого пологового будинку – а як же по іншому!
І ось найочікуваніша подія – малюк з`явився на світ. І тут найцікавіше лише розпочинається ))
Всі батьки точно не забудуть цих приємних клопотів, хвилювань, відкриттів.
І через десятки років це завжди буде пам`ятатися.
Але, якщо поглянути з іншої сторони, окрім «незабутніх емоцій» зростання малечі – ще й величезна відповідальність батьків.
Більшість батьків, ще коли дитинка відвідує дитсадок чи школу, задумуються над подальшим майбутнім – до якої професії дитина схильна, який найкращий заклад обрати для отримання вищої освіти, в якій країні?
І в більшості випадків батьки вважають, що це одне з їх основних завдань – забезпечити навчання дитини в достойному вищому навчальному закладі. І це справді важливо!
На щастя, перелік таких закладів, як в Україні, так і за кордоном, величезний. Але чи підйомний з фінансової точки зору для пересічної української сім` ї?
І тут ствердно вже не можна відповісти – вища освіта дитини часто виявляється справжнім викликом для сімейних фінансів.
Наприклад, якщо говоримо про ВНЗ в Україні, то за 5 років навчання за контрактом батькам варто готувати орієнтовно 250-300 тис гривень. А ще додайте витрати на харчування, одяг і т.д.
І, як би парадоксально це не звучало, всі батьки знають, що дитину потрібно навчати, але чомусь гостро про це задумуються тільки тоді, коли дитина вже закінчує школу ))
І тут розпочинаються найнеприємніші моменти – кредити, позики…
Чи можна цього уникнути? І тут ствердно відповідаю – МОЖНА!
Як саме?
Для цього існують лайфові страхові компанії, які мають такий інструмент. Це накопичувальні програми страхування життя для дітей. Вже більше 20 років такі програми існують в СК ТАС ЛАЙФ.
Мета цих програм – допомогти батькам сформувати зручними і комфортними платежами фінансовий резерв для майбутнього навчання дитини.
Та найважливіший нюанс – коли варто розпочинати це робити? А саме в той момент, коли очікувана дитинка з`явилася в цей світ, тобто з народження.
Адже в європейських країнах це норма. При виписці з пологового будинку, батьки відразу підписують такий договір накопичення.
До речі, з опитаних українців великих і середніх міст, більше 60% вважають, що необхідно відкладати кошти на майбутнє дітей – навчання, купівлю квартири, створення власного невеликого бізнесу. Тобто основна ціль – дати «старт» дитині в її вже дорослому чи майже дорослому житті.
Але як спеціаліст, який працює в лайфовому страхуванні з 2012 року, особисто я ціню такі програми за ще одну складову – СТРАХОВИЙ ЗАХИСТ (переломи, опіки, стаціонарне лікування, хірургічне втручання, хвороби середньої тяжкості і критичні).
І про це можу говорити не тільки як спеціаліст, а як мама двох діточок.
Адже, погодьтеся, дітки досить рухливі, непосидючі, їм завжди хочеться дізнаватися нове, інколи не помічаючи навіть небезпеку. Батьки точно зрозуміють, про що я ))
І мати надійний захист на непередбачувані обставини – це мудро і відповідально! Тим більше, коли страхова компанія точно знає, що потрібно батькам та їх діткам, бо має колосальний досвід в цьому.
Тому, по факту, в одному страховому продукті ми маємо 2 складові – формування капіталу на майбутнє дитини і захист від непередбачуваних обставин, пов`язаних зі здоров`ям дитини.
Одна програма може вирішити і закрити всі плани і занепокоєння батьків. Довіртеся професіоналам – СК ТАС ЛАЙФ.
Шановні батьки, так, саме до Вас звертаюся – будьте мудрими і відповідальними! Дбайте про майбутнє і сьогодення Ваших дітей сьогодні. Проявляйте свою любов з турботою і конкретними діями. Візуалізуйте і проектуйте майбутнє Ваших дітей!
А наостанок залишу декілька запитань, на які Ви самі собі дайте чесну відповідь:
1. Чи дозволить сьогодні сімейний бюджет покрити витрати на навчання дитини в достойному вищому навчальному закладі?
2. Чи зможу допомогти дитині фінансово на старті, коли вона піде в доросле життя?
3. У разі непередбачуваних обставин зі здоров`ям дитини чи розумно б було мати надійний захист і гарантовані виплати на лікування або реабілітацію?
Є над чим подумати, чи не так? 😉