TAS life team
TAS life team

Подорожуй із TAS life! Музеї просто неба

04.11.2020 304

Україна багата красивими місцями та визначними подіями. Все разом можна побачити у музеях просто неба. Сьогодні розповімо про музеї мініатюр, де можна побачити визначні місця як на долоні; авіамузей, що вражає відвідувачів своєю експозицією та скансени, відвідавши які можна поринути у часи 200-літньої давнини та відчути дух предків.

Що таке скансени?
Це так звані живі музеї з насиченими анімаційними програмами відтворення історичного середовища, де туристів приваблюють не лише окремі споруди, предмети старовини, а й професійні працівники-аніматори, які своїми заняттями відтворюють побут, поведінку, матеріальну і духовну культуру попередніх епох, вони розкривають традиційні ремесла і види діяльності, характерні для відповідної місцевості і часу, наприклад, роботу мірошника, ткача, коваля, гончара, тесляра, винокура, пасічника і багато інших.

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ УКРАЇНИ

Найяскравіший приклад скансена – музей, відомий багатьом під назвою «Пирогово».
Це найбільший у Європі музей просто неба. Тут можна побачити всю Україну в мініатюрі: від Слобожанщини до Полісся. Найстаріший експонат музею – хата 1587 року.
Вітряки, водяні млини, кузня, колиба, сільська управа, церковнопарафіяльна школа, садиба священника, шинок – загалом колекція етнографічних експонатів налічує 70 тисяч предметів.
Цікаве місце для відвідування як дорослим, так і діткам.

 

МУЗЕЙ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ СЕРЕДНЬОЇ НАДДНІПРЯНЩИНИ

Не менш популярний скансен – музей в Переяславі-Хмельницькому. Це номер один у списку найближчих подорожей.
Тут зосереджена неймовірна кількість предметів, експонатів, будівель, тематичних будівель. Ви точно захочете побачити все!
Загалом на території розміщено 185 об’єктів та понад 20 000 елементів народного мистецтва, побутових речей, знарядь праці, є два рукотворні станки, дендропарк та городи.
Є такі давні будівлі: поховальні скрині IV тисячоліття до н.е., напівземлянка ХІ століття, частина стоянки пізнього палеоліту (15 тисяч років до н. е.).
Інші пам’ятки архітектури представлені в залежності від професії людини (ткач, знахар, столяр, гончар, священник, бондар, чинбар) та статку (вдова, заможний селянин, бідняк, безземельник). Ще є копії сільської управи, школи та церкви.

 

МУЗЕЙ АВІАЦІЇ

Державний музей авіації України імені О.К. Антонова є наймолодшим і, разом з тим, найбільшим історико-технічним музеєм країни.
Музей розмістився на території колишньої навчально-авіаційної бази, а приписані до неї літаки стали ядром його колекції.
Спочатку налічувалось всього 30 бортів, а сьогодні музей володіє експозицією з більше ніж 80 літаків і вертольотів.
Знаходиться музей за адресою: м.Київ, вул.Медова, 1

 

УКРАЇНА В МІНІАТЮРІ

Вирушити в подорож по Україні можна, не виїжджаючи за межі Києва.
Парк “Україна в мініатюрі” дозволить побачити замки Західної України, фортеці Поділля, а також головні визначні пам’ятки Одеси і Києва. У парку є мініатюрний Дніпро, який перетинають п’ять київських мостів, центральний вокзал, аеропорт “Бориспіль”, Києво-Печерська Лавра, Софійський собор, Золоті Ворота. Масштаб макетів 1:33.
Гуляючи по міні Хрещатику, відчуваєш себе справжнім велетнем!
Обійти локації можна самостійно, а можна замовити екскурсію, під час якої гід поділиться цікавими фактами з історії України.

 

МУЗЕЙ МІНІАТЮР «ЗАМКИ УКРАЇНИ»

Ще один музей мініатюр можна відвідати в Кам’янці-Подільському.
На одній території просто неба зібрано 16 замків із різних куточків країни, що детально відтворені київськими майстрами!
Тут можна побачити зменшені версії Старого замку, Хотинської фортеці, Білгород-Дністровської фортеці, замку Любарта, Петриківського замку, Олеського і Підгорецького замків, замку Шенборнів.
Оцінити красу мініатюр можна самостійно, а можна замовити екскурсію і почути цікаві факти і легенди кожного із замків.

 

А що можуть сказати наші колеги та друзі про свої мандрівки цими місцями?

Катерина Позднякова, Головний Адміністратор Управління розвитку агентської мережі TAS life

Зазвичай у вихідні або святкові дні ми намагаємося зібратись разом усією сім’єю, приділити увагу дітям та відвідати щось новеньке в місті.
Якось влітку ми вирішили поїхати до музею під відкритим небом – Парк «Київ в мініатюрі», що розташований у Києві на території Гідропарку.
В парку безліч архітектурних об’єктів Києва, які виконані в масштабі 1:33.
За той час, що ми там провели, у кожного з нас з’явилися улюблені міні-макети. Наприклад, увагу старшого сина дуже привернув макет Чорнобильської АЕС, аеропорт Бориспіль та Адміністрація Президента. Молодшому сину надзвичайно сподобався Майдан Незалежності та річка Дніпро.
Ми провели цікавий день, неначе за декілька годин об’їхали усю нашу Україну.
Парк викликав багато вражень та спогадів і в дорослих – деякі будівлі ми вже бачили на власні очі, коли мандрували країною, а деякі тепер ще хочемо побачити.
Усім дуже рекомендую цей парк для відвідування!

 

 


 

Маєте цікавий досвід подорожей Україною чи світом?
Розкажіть про нього нам!
Пишіть на taslifemarketing@gmail.com з темою «Подорожуй із TAS» і ми поділимось вашими пригодами із читачами блога.

При підготовці блогу ми використали матеріали сайтів:
ukraine-is.com
firtka.if.ua

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

150
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 150
  • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

158
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 158
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

114
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 114
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

115
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 115
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти