Іван Дмитрик

Про аспірин

22.07.2021 463

Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться…
Думав спочатку написати про «вторинну вигоду і відсутність ефекту від лікування», але сьогодні напишу про ейнштейністів.

Людина, як цілісна одиниця – досить стабільний, систематизований і досліджений механізм.
І, в той же час, зовсім нікому невідомий.

аспірин

Мільярди варіацій під час запліднення зі сторони хромосом, нескінченна кількість варіацій зі сторони небесних світил і невідомих нам досі світів. Кожну наносекунду свого життя людина взаємодіє з безліччю зовнішніх і внутрішніх факторів, які визначають її подальші кроки, реакції, думки, вчинки, реакцію тіла. І це все ще більше робить унікальним нас і наш мозок, як флешку з мільярдами терабайтів унікальної інформації і унікальних директив.

Але що відбувається, коли стоїть завдання чи необхідність у виправленні певних помилок у вигляді хвороби чи якоїсь «задниці» у житті людини?

аспірин

Незважаючи на те, що кожен з нас унікальний і існує незліченна кількість ознак, які різнять кожного з нас, існує не менша кількість ознак, які нас об’єднують. За рахунок останніх ми і відносимось до виду людина розумна. У кожного із нас однакові функції органів і систем: легені постачають кисень, кров розносить поживні речовини до клітин, кишківник перетравлює їжу, шкіра виступає бар’єром між зовнішнім світом і тілом, і так далі, і далі, і далі…

Тоді яким чином відбувається усунення неполадок, з якими кожен з нас хоча б раз в житті звертався до лікаря?

аспірин

Перш за все досвід. Досвід самого лікаря, його колег через статті, конференції, досвід їх вчителів, вчителів їх вчителів і так до самих перших мислячих, які методом спроб і спостережень відмічали, що та чи інша трава чи щось інше знімають ті чи інші симптоми. Досвід сотень поколінь в одному файлі однієї людини.

Що окрім досвіду? Знання! Знання про те, як збудований організм, які хімічні і фізичні процеси відбуваються і чому вони відбуваються, а також їх взаємозв’язок.

Чи знає лікар усе? Ніколи!
Тому що через 100 років частина теперішніх знань будуть сприйматись, як не зовсім вірні, і з’являться нові. Так було завжди: до першого антибіотику, до першої трансплантації серця, до першого штучного запліднення.
І бажання знайти вихід з ситуації, з якою ви прийшли. І немає жодного значення, що керує лікарем в цей момент. Чи буде це милосердя до вас, чи це буде професійне Его, чи матеріальний інтерес – ціль одна – вирішити головоломку.

аспірин

Який шанс, що конкретний лікар з конкретною людиною вирішить конкретну головоломку саме так, як очікуєте саме ви? Жодних шансів!

Але впевнено можна сказати, що він чи вона скористаються усім досвідом, що в них є на той момент, усіма відомими на той момент знаннями тому що, спілкуючись з вами, лікарями керують мотиваційні фактори завдяки яким вони займаються тим, чим займаються.

І враховуючи все це, чи замислювались ви, який відсоток вагітностей при штучному заплідненні? Який відсоток успішних операцій при трансплантації органів? Який відсоток п’ятирічної виживаємості при хіміо- чи променевій терапії онкопроцесів 3-4 стадій і рецедивів?
Тут гугл в поміч.

То ж яка сьогодні різниця між лікарями, психотерапевтами (в різних варіаціях) і тими, хто займається «нетрадиційною медициною»? Жодної!

У кожного з цих напрямків є свій досвід, свої знання і одна на всіх мотивація – ДОПОМОГТИ!
Єдине, що можна зробити – це об’єднати їх.
Синергія цих трьох китів є надстійкою платформою.

нетрадиційна медицина

 

P.S. маленькою ремаркою скептикам для роздумів.

Чи замислюєтесь ви, приймаючи, наприклад, аспірин, яким чином він діє?
Як ацетилсаліцилова кислота всмоктується в кишківнику, яким чином відбувається її зв’язування з білками крові, як відбувається її метаболізм до саліцилової кислоти, яким чином речовини проникають через гематоенцефалічний бар’єр, яким чином приймання аспірину відбувається як побічний ефект ї профілактика тромбоутворення?
Ні! Ви просто купуєте пігулки і приймаєте, бо точно знаєте, що ймовірність зниження головного болю дуже висока при використанні саме цього препарату.

 

Наші спостереження показують, що, купуючи поліс страхування від TAC, можна суттєво заощадити на аспіріні, адже більше не болить голова за майбутнє 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти