TAS life team
TAS Life team

Почему стоит оформить Договор страхования жизни именно сегодня?

Есть как минимум 5 причин

16.01.2022 110

Сьогоднішній ранок розпочався не з кави, а з дощу…
Саме той день, коли Ви прокинулися, за вікном погода радує своєю прохолодою, і тут до Вас приходить чудова думка – а чому б не оформити Договір страхування життя просто сьогодні?
І якщо ваш ранок розпочався по-іншому, це не привід не прийняти схоже правильне рішення 😉

Ловіть 5 причин, чому саме сьогодні варто оформити Договір страхування життя і не відкладати це на потім:

Причина 1. Вік.

Чим раніше укласти Договір, тим вигідніші умови страхування.
Адже з віком ризики у кожної людини збільшуються, відповідно і вартість Договору страхування також буде рости. Тож не варто відкладати на потім фінансово вигідне рішення.

Причина 2. Стан здоров’я.

Це дуже класно, що кількість людей, які займаються спортом та підтримують здоровий спосіб життя, щороку збільшується.
Але як не крути, з плином часу імовірність виявлення захворювань в організмі зростає. Якщо захворювання вже діагностовано, страхування буде коштувати дорожче або й взагалі буде відмова у страхуванні чи у покритті по даному захворюванню. Тому зволікати точно не варто. Бо у разі діагностування якогось серйозного захворювання у застрахованої людини будуть кошти на лікування.

Причина 3. Період очікування.

Згідно з умовами програми може бути період очікування вступу в дію страхового захисту. А в деяких випадках навіть один день може зіграти роль.

Причина 4. Впевненість у завтрашньому дні.

Повірте, Ваш сон буде набагато міцнішим, якщо Ви будете знати, що у вас є договір КАСКО для вашого авто, а відпустка проходитиме куди спокійніше, якщо є оплачений договір страхування майна. А найвищого дзену Ви досягнете оформивши Договір страхування життя. Це збереже ваш спокій у будь-якій ситуації: із власним здоров’ям, майбутньою пенсією чи навчанням вашої дитини у виші.

Причина 5. Вартість Договору.

Попит на страхування життя постійно зростає. Цей факт нас звичайно тішить. Особливо в умовах пандемії, коли ми по-іншому почали дивитися на власні резерви та відноситися більш шанобливо до власного здоров’я. Тому логічно, що послуги Страхових Компаній будуть дорожчати з часом. Тому правильне рішення – не відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні!

І наостанок.

Оформити Договір страхування життя дуже просто і швидко. Для цього досить зателефонувати своєму фінансовому консультанту, отримати консультацію та оформити документи.
Якщо у Вас ще не має фінансового радника — заходьте до нас у розділ «Страхові послуги», обирайте програму та відправляйте нам запит зі сторінки послуги, яка вас зацікавила. Ми зателефонуємо та підберемо для вас найкращий варіант страхового захисту.

Не зволікайте!
Всім здоров’я та правильних фінансових рішень.

Понравилась статья?
Поделись с друзьями!

Была статья полезной?

Оставь свой отзыв!

Заголовок

Как работает страхование с TAS life. Январь 2022

TAS Life team

184
Нашу подборку из трех самых интересных страховых выплат за первый месяц 2022 года объединяет валюта страхования, а именно – евро. Посмотрим, как работают так...
9 мин на чтение 184
  • #ИсторииТАС
9 мин на чтение
22.02.2022 читать
Как не прогадать при выборе Выгодоприобретателей?

Наталия Стихальская

Наталия Стихальская

145
При заключении договора страхования жизни важным шагом является выбор выгодоприобретателей. Согласитесь, очень важно, чтобы страховую выплату получил именно тот...
6 мин на чтение 145
  • #ШколаТАС
6 мин на чтение
21.02.2022 читать
Просто босс или настоящий лидер?

Анастасия Ведышева

Анастасия Ведышева

139
Пройти по карьерной лестнице и занять руководящую должность – мечта многих работников. Однако, завладев кабинетом с соответствующей табличкой, кто-то становитс...
8 мин на чтение 139
  • #Лайф-хак от ТАС
8 мин на чтение
20.02.2022 читать
10 простых советов по личным финансам

Дарина Дубинка

Дарина Дубинка

119
Финансовая грамотность позволяет нам правильно распоряжаться собственным бюджетом, создавать подушку безопасности и делать жизнь комфортнее. Уверены, вы много р...
6 мин на чтение 119
  • #Лайф-хак від ТАС
6 мин на чтение
17.02.2022 читать
Личный кабинет Клиента Перейти
Личный кабинет Консультанта Перейти
TAD: рабочее пространство Консультанта Перейти