ДЛЯ ТИХ, ХТО ПЛАНУЄ ПОДОРОЖ

ЯК БУТИ ПІДГОТОВЛЕНИМ ДО НЕСПОДІВАНОК У ПОДОРОЖІ

Літо – це пора відпусток. В кожного за роки склався свій порядок зборів та проведення відпустки - тут ми не будемо надавати Вам формальних порад.

Працюючи в сфері захисту життя та здоров’я ми хочемо звернути Вашу увагу на певні моменти, пов’язані із здоров’ям під час проведенням відпустки. Статистика, вперта річ, говорить, що в періоди року, коли більшість з нас проводить відпустки:

Кількість інфарктів та інсультів збільшується в 6-7 разів

 Відбувається до 30% більше травм

 

Як вберегтись від вказаних негараздів – Google дає безліч порад. Ми зосередимося на тому, що необхідно зробити, аби гарантовано отримати медичну допомогу в місці проведення відпустки та мати змогу поновити здоров’я після повернення.

Це, очевидні речі, але більшість з нас замислиться про їх тільки в разі, якщо відбудуться негативні події.

Отже:

  1. Відпустка за кордоном. Для поїздки за кордон необхідно придбати Поліс подорожуючих. Більшість з нас придбає його формально, не вивчаючи умови та обмеження дії. Наша рекомендація – уважно прочитати умови дії такого полісу, особливо обмеження дії та докупити додаткові опції, що розширять покриття. Кожна страхова компанія, що продає Поліси подорожуючих, пропонує додаткові опції, вони коштують порівняно не дорого, але дозволять більш гарантовано отримати медичну допомогу за кордоном. Щодо можливих витрат за кордоном – інколи вони вражають:

лечения2_1

  1. Якщо за кордоном була отримана травма або хвороба, людині необхідні фінанси на поновлення здоров’я після повернення. Наша рекомендація – укласти Поліс страхування життя та здоров’я за програмою «Формула здоров’я»

ПРОГРАМА «ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я»:

Покриття – 100 000 грн.* Захист по всьому світу.

Коштує лише 5 гривень на день.

Програма покриває витрати на лікування та реабілітацію.

Окрім того, захист Ви отримуєте не лише на період відпустки, а на цілий рік.

  1. Для тих, хто проводить відпустку в Україні Поліс страхування життя та здоров’я за програмою «Формула здоров’я» є ще більш актуальним – адже вирушаючи у відпустку по Україні ми не захищаємо свій гаманець жодним полісом страхування.

Звертайтеся до нашого контакт-центру, називайте  кодову фразу «Безпечна подорож» та до кінця липня отримайте знижку на програму «Формула здоров’я» для Вас або Ваших родичів/знайомих у розмірі 10%.

Телефонуйте: 0 800 500 117

_______________________________________________________________

*приклад є умовним, розрахунок здійснюється індивідуально для кожного Клієнта.